Східна Україна -3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mathilda, 2 тра 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. boaboa

    boaboa Well-Known Member

    АКЦИЯ! ВМЕСТЕ ВАЛИМ КАНАЛЫ КООРДИНАТОРОВ СЕПАРАТИСТОВ!!!
    Ставим себе на смартфон (или комп) программу Zello



    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=2724950&postcount=2939
    .
     
  2. Feba

    Feba Well-Known Member

    так я і не закинула більше жодної, та й ті що є- закриті спойлером з попередженням :pardon:
    **здупольский форум то не до мене
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну я перерахував міста, де недопустили щоб там було, як в Донецький області. Думаю все-таки Ахмет там править бал. Шо з нього взяти, він як був правою рукою Янучари, так і лишився. Даю гарантію теревенить з ним по телефону, як краще зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Коньъ Пегий

    Коньъ Пегий Well-Known Member

    Попер Кисель.
    Навезённые в Одессу хунтой для проведения акции устрашения фашисты справились со своей задачей.
    Как сообщает Timer.od.ua со ссылкой на МВД - не менее 20 человек были убиты прямо на Куликовом поле.
    Ещё около 30 - задохнулись и сгорели заживо в Доме Профсоюзов, куда они отступили, пытаясь спастись.
    Милиция не мешала бандеровцам убивать и жечь людей. Сейчас она не мешает бандеровцам пинать ногами вынесенных врачами раненых. Медики боятся подходить к ним.
    Комментарии тут излишни.
    Кроме банального: мы четыре месяца говорили о том, что на Украине к власти пришёл фашизм.
    Ну так вот он. Во весь рост.http://www.odnako.org/blogs/fashisti-ubili-v-odesse-ne-menee-50-chelovek/
    Оригинал взят у mila_pavlova в Фашисты убили в Одессе не менее 50 человек

    Рашка бъется в экстазе))))) Стиль - то, стиль какой! Во стадо хавать будет лапшу)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Feba

    Feba Well-Known Member

    цікаво, чи дістався до дому Зю? щось взагалі чутно? міліція часом не почала відловлювати патріотів як завжди?
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну по накатаному. Вони перемогли - "папідітілей ні судють", не вони перемогли - "фошизди наступають!".
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Feba

    Feba Well-Known Member

    на антимайдані вдень аж слюни пускали від радощів що до загиблих в Одесі українців, а як відповідь пішла- "фошизди" та " одеська хатинь"
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Коцапи до цих пір свято вірять шо в Катині поляків розстріляли німці. Безперспективна нація, семимильними кроками мчить до свого чергового краху. В них немає майбутнього, ні з Путіном, ні без.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Ну а як в тих пакудних кацапів завжди було ми то шпиони а вони розвідники
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Flametta

    Flametta Well-Known Member

    Ну, якщо нашому герою-гасконскому бандерівцю вдалося вцілити під час активних дій, то будемо сподіватись, додому діставсь.. :uanew:

    Хто би міг подумати, що саме на Одесу буде скеровано провокації, яких ми всі побоювалися на травневі свята :facepalm:

    Слава героям!
    [​IMG]

    А это Одесса год назад. Прям как знали, что придётся доказывать, что Одесса-это Украина! о_О
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Повністю підтримую.
    Ахмєтка і на Європу озирається - бізнес, як-не-як, і на Путіна. Мабуть, хоче стати регіональним князьком в Донецькій автономії.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Так в России-то сейчас глав субъектов федерации не выбирают, а президент назначает. Он же может и уволить - за "утрату доверия президента", то есть, за что угодно.
    Это при Ельцине президенты республик (да и губернаторы) себя чувствовали феодальными князьками, действительно. Сейчас путин их всех прижал. Так что зря Ахметка надеется.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Ця падлюка має бути сліДуюча після фірташа
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. zet

    zet Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 4
  17. Aneko

    Aneko Well-Known Member

    Глузувати з людей, померших страшною смерттю - нелюдскі.
    Чи дісно правий Кісельов, і ми - фашисти?
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Не назначаєтся а купляєтся
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Пожалуй, верно. Хотя думаю, что там разные соображения могут быть, не обязательно денежные. Например, Кадырову путин сам деньги платит.

    ---------- Додано в 02:04 ---------- Попередній допис був написаний в 02:00 ----------

    Ты права. :sad: А мне и не смешно от этого. Но ты знаешь, я бы сама убила тех, кто в Славянске убил депутата и этого мальчика-студента (я его лицо забыть не могу), и кто офицерам украинским глаза выколол. Убила бы, да еще придумала бы какую-нибудь мучительную казнь. Это нелюди. И не животные - я животных люблю. Это нечисть.
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    На війні як на війні.
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)