Східна Україна -3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mathilda, 2 тра 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    У троля з писка смердить
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Robert

    Robert Well-Known Member

    А по вашому 11 більше за 35?о_О Порівняти ці числа, надіюсь, зможете - перший клас. Долар у нас був досить довгий час стабільний. Курс пішов до гори і зафіксувався в районі 11 гривень за 1 доллар після серйозних потрясінь - революція, зміна влади, окупація, диверсії. Курс і так змогли стабілізувати. Якщо буде революція, зміна влади, системи та ще й загроза окупації і внутрішні конфлікти в Росії - курс рубля попливе далеко за хмари. Ціна буханки хліба може коштувати десятки тисяч рублів, або й більше. Вот так то. Ну, у вас ще все попереду.
    Китайська продукція - да не вопрос!:haha: Маєте кілька штук печінки чи жолудків в запасі? :haha: Першими від цього виграють ваші лікарі - пацієнтів стане більше. Якщо неякісний товар можна просто викинути - здоров"я не викинеш, бо іншого нема. Смакуйте на здоров"я!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. ollan

    ollan Well-Known Member

    Камінці різнокольорові у скриньку будуть кидати.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Коньъ Пегий

    Коньъ Пегий Well-Known Member

    Так Данбас и до крестиков вместо подписи доберется, и к "палочкам - трудодням".
     
  5. ollan

    ollan Well-Known Member

    Сейчас все такие. Не только эти, но и те. И шо характерно, у тех, кто более православный, всё это более усугубленно.

    **********
    Не ругайся, братан. Пройдёт время, стыдно станет многим. Может быть, и я не исключение.

    А где он сейчас может находиться?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    Так інфляція ж... ціни можемо не відстежити. ))

    ---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 16:28 ----------

    а хто такий є "опонент-троль"?
    або опонент, або тролль.
    різновиди у підгрупах то інша тема.. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. borisAr

    borisAr Well-Known Member

    оппонент бере та пише що небуть прорашинське. його не сприйняли серьозно, гадали що троль. а то був оппонент, доводи писав! як надiйно вiдрiзняти?
     
  8. Exitus

    Exitus Well-Known Member

    за штампами. за поведінкою - зараз вчаться бути "ввічливими чоловічками" .. навіть українською починають писати... :)))
     
  9. Feba

    Feba Well-Known Member

    потрясающе, приходит какой-то организм и начинает рассказывать, что захватывая нашу землю и убивая украинцев, он несет нам счастье. А когда украинцы его посылают, потому что такое " счастье" нам нам нужно- организм еще и возмущается, что не оценили..
    больной на всю голову путлер и рабы его такие же идиоты
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Boris Art

    Boris Art Well-Known Member

    Вы не так всё понимаете - это гуманитарная помощь братьям сепара... ополченцам - хворают они, вот и колорадскую ленточку припи..чили для поднятия духа патриотизма и снижения температуры тела - хотя я думаю у Украинских властей и армии для них есть намного лучшее средство по снижению температуры - как там Сеня говорил: "Куля в лоб".
    :uanew:
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. UNIA

    UNIA Well-Known Member


    Все сторонники колорадизации, с кем пришлось общаться, что в жизни, что в интернете, всегда характеризуются несовпадением изначальных истинных желаний и поэтапных аргументов.

    Первый словесный посыл - мы хотим спасти украинцев от фашизма!

    Когда появляются контраргументы, в ответ - не верю, это не правда!

    Когда контраргументы подкрепляются фото и видео-доказательствами, в ответ - это всё сфабриковано!

    Когда же пытаться отрицать очевидное уже не возможно, не признав идиотизм, убийственный ответ -

    Так и надо! Всех разбомбить и расстрелять, а территорию присоединить!



    Зато, когда им говорят, что это фашизм, в ответ детское удивление и непонимание - Какой-такой фашизм?! :dntknw: , перерастающее в негодование - За что они так нас не любят :ireful1: ???

    Киселев головного мозга или просто имперское мышление - это уж пусть психиатры разбираются :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. zet

    zet Дуже важлива персона

    Вспомнился еще один классик...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Esculap

    Esculap Member

    У нас отключили 4 украинских канала
     
  14. zet

    zet Дуже важлива персона

    А по интернету?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Esculap

    Esculap Member

    по инету можно смотреть
     
  16. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Да им бюллетени не нужны, и так будет 99,9%. :crazy:

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:09 ----------

    А какая, в принципе, разница, сколько стоит морковь? Кстати, я свидетель - живу в Москве, свежая морковь столько и стоит. Но какое это имеет отношение к теме?

    ---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 19:12 ----------

    Кстати, верно. Католики и протестанты в России - намного более вменяемые.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. zet

    zet Дуже важлива персона

    У нас раздел по патриархатам. Невменяемые православные кучкуются именно в Московском патриархате. Потому явно идет и там проПутинская агитация полным ходом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Ruslan Karmanov

    Ruslan Karmanov миється в бані

    В одном украинском селе

    Руслан Карманов, руководитель учебного центра Advanced Training
    Приходить алкаш в сільське сільпо і каже продавщиці , характерно розтягуючи слова:
    - Дуся , дивись , ось я у тебе тут водяру беру вже кілька місяців , грошей у мене немає , тому ти в зошити записуєш .
    - Ну і ? - Втомлено питає Дуся .
    - Ось ! - Піднімає вгору розгонистим жестом палець алкаш Арсеній . - Тепер головне , ик , ой. Я пропоную зарахувати лютневу горілку по 10 гривень за пляшку , а тоді я , можливо , тобі дам грошей .
    Чується глухий удар і звук падаючого тіла. Це Дуся , старі радянські рахунки і тіло Арсенія .

    - Йди працювати , алкаш , спасу немає від тебе ніякого , ідіота ! - Кричить Дуся за прилавка .
    - Виключено , - повідомляє лежить в зручній позі Арсеній . - Я не бидло там якесь, щоб працювати , я ключовий пункт сільській політики , в мені багато хто зацікавлений , і я красиво співаю і скакати можу.
    - Тільки от спробуй мені покупців криками своїми розполохати п'яними ! - Говорить Дуся . - Я дільничного взагалі покличу.
    - Ось ! Ідея ! - Говорить Арсеній , стоячи на карачках і плануючи з третього разу прийняти вертикальне положення. - Я зараз сам піду до дільничного і напишу на тебе заяву , що ти мені відмовляєшся лютневу горілку по десятці продати.
    Тобто ти саботіруешь товарообіг у селі: могла б отримати живі гроші , ось прямо скоро , а ти спеціально не хочеш , бо ти , Дуся , шкідлива і нехороша жінка.

    ( Дуся вже стоїть поруч на замаху , рахунки важкі, тому риторика змінюється в бік пом'якшення. )
    - Іди давай звідси , дармоїд , - говорить Дуся , впершись руками в боки .

    - Поправлю - європеєць , - говорить Арсеній , б'ючись об одвірок і кривлячись . - І я от через 24 дня повернуся сюди з дільничним , і ми поговоримо про твою потворної і антилюдської кредитній політиці .
    - Ага , поговоримо , - бадьоро каже Дуся . - Приходь з дільничним .
    - Чуєш , мати! - Несподівано знічується Арсеній . - А чвертку ні? Труби взагалі горять , допоможи , а ?
    - Ніколи ми не будемо братами , - повідомляє Дуся , переставляючи товар на полицях. - Вільний, алкаш .

     
    Останнє редагування: 8 тра 2014
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Справжня байка про рашку
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)