Східна Україна -3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mathilda, 2 тра 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    Ви мене так здивували. Геббельс відпочиває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    краще так ніж залити крев вся Вкрайна, вбивати можна лише як самозахист, як профілактичний захід то не годиться ...
     
  3. Feba

    Feba Well-Known Member

    десь є, але на жаль в мене немає ссилки ( та що була вже не працює http://85.198.160.149:8888/separatist_fm.mp3 )
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Угу) Тільки горбачов зруйнував залізну завісу, а Пу відбудує, і зробить з рашки найбільш жопну жопу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Упс...:blush:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Ми не повинні йти шляхом Кремля, шляхом ненависті.
    Ми люди - і це головне.
    Ми - люди, навіть у відношенні до ворогів.
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 8
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    та да, зруйнував, так зруйнував що уся хата повалилась ... Пу для Раші на сьогодні найкращій варіант, бо лібералізація то не для них, погано лише те, що нам від того щастя ніякого а навпаки ...

    ---------- Додано в 23:18 ---------- Попередній допис був написаний в 23:16 ----------

    от як їх порахували та ідентифікували? вони що з пачпортами поперлися сепарастити?
     
  9. prius

    prius Well-Known Member

    Тількі горбачов завжди хвалить пу і окупацию Крима підтримав
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Де можна почитати про це?
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо Путя на помре в найближчий час, то він зробить з рашки пн. Корею, а з України сильну європейську країну з патріотичним і свідомим народом. Ще не відомо для кого він кращий.

    Все що нас не вбиває робить нас сильнішими.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Набери в гугл горбачев о крыме і почитаєш там багато є
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    З форуму Словянська

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    У нас говорили, что он и вывез януковича в феврале в Россию. Для того и на переговоры приезжал. Не знаю, чего его сейчас принесло в Донецк. Боюсь, что ничего хорошего. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    це який то здець, робота ментів то не є робота то є гидота ... нічого не хочу сказати про пацанів яки стоять з щитами та отримують, але мені здається що менти мають не розбороняти а опиз-ляти сепаратюг разом з ультрас, бо коли якесь лайно з аквафрешем використовує зброю посеред міста то вже капець ....

    ---------- Додано в 23:30 ---------- Попередній допис був написаний в 23:29 ----------

    ось тут жалю не відчувається ...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Воно мігрує на ЮТубу, подаються одиничні канали. Zello сиавиться без проблем, тільки бажано вказати "донецьк" при заповненні профіля.
    Там увімкнути слухати кілька каналів одночасно. Одного чуєте, інші переговори накопичуються у буфері.
     
  17. Nedilya

    Nedilya Well-Known Member

    Чого? Може, кого треба, хоч кого, і спіймають. Ото було б файно "гражданина великай Рассии" - "Доктор, предъявите им Шарикова!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Feba

    Feba Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    та задовбав ) я не кажу у об'єктивному розумінні бо х що їм краще, а у суб'єктивному так воно і є ...

    ну можливо ....


    сказав Петро та забив цвяха в дупу ))) - адекватність повинна бути завжди ....
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Коньъ Пегий

    Коньъ Пегий Well-Known Member

    Я говорил, что Пономарев смертник?)))) Слишком громко языком ляпал, придурок, слишком громкие и самоуверенные заявления делал. Да и дела его черные тоже. Думал, автоматом порядок наведет. Дурак, он и в Африке дурак. Вот на что такие люди надеются, когда такое творят? Неужели не ясно, что они мертвецы при любом раскладе? Конечно, если его действительно шлепнули.
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)