Східна Україна -3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mathilda, 2 тра 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. hrim

    hrim Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
  2. ukkaolga

    ukkaolga Active Member

    Неужели среди вас нет ни одного здравомыслящего? Не понимаете' что ведение военных действий на Донбасса приведет в гибели всей Европы? Множество заводов и тротил... Взрыв тротила приведет к оседания шахт и к движению земной коры всей Европы. Дальше объяснять не надо?
     
  3. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 4
  4. Коньъ Пегий

    Коньъ Пегий Well-Known Member

    Всей Земли, уж если на то пошло. "Если надзиратель пьет чай – прекратите. Были сигналы: не чай он там пьет."
    А. и Б. Стругацкие.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Дещо у цьому є...
    Бо є у нас одна дуже непроста шахта, яка давно не працює, ще з часів СРСР... :dntknw: Екологічна проблема світового масштабу може виникнути...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Щипаю.

    ---------- Додано в 10:59 ---------- Попередній допис був написаний в 10:56 ----------

    Все правильно, тільки не Європа просяде, а Москва. І сія пучіна паглатіт ея в адін міг.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    У вересні 2012 року я (Мікі) був запрошений на зустріч з консулом РФ в Харкові, який опікується шістьма східними областями України: Харківською, Сумською, Дніпропетровською, Донецькою, Луганською та Запорізькою. Консул у супроводі трьох свої спеціалістів приїхав в Донецьк, аби поінформувати про вже діючу "Государственную программу по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом".
    Принята указом Президента РФ 22 июня 2006 года. Программа направлена на переселение людей, оказавшихся после распада СССР за пределами РФ и желающих переселиться в Россию.
    14 сентября 2012 года президентом Путиным был подписан указ, содержащий новую редакцию программы и сделавший ее бессрочной.
    Переселенцам положен ряд льгот: например, разрешено беспошлинно ввозить своё имущество, компенсируются затраты на проезд и провоз багажа (одного пятитонного контейнера для трех членов семьи, более трех членов семьи два пятитонных контейнера), и один легковой автомобиль можно также ввести без уплаты таможенной пошлины.
    С 2013 года изменилась категорийность территорий вселения. Вместо существовавших трех типов («А», «Б» и «В») выделены «территории приоритетного заселения» и все остальные «территории вселения». Утвержден перечень регионов России, которые будут приоритетными при переселении соотечественников на постоянное место жительства в 2014 году. Соотечественники-переселенцы будут пользоваться максимальным уровнем государственной поддержки в следующих регионах России: Бурятия, Забайкальский, Камчатский, Приморский, Хабаровский края, Амурская, Иркутская, Магаданская, Сахалинская области и Еврейская автономная область.

    Правительство России ранее утвердило новые правила переселения соотечественников и постановило выделить территории приоритетного заселения. Подъемные при переезде на такие территории увеличены со 120 тыс. до 240 тыс. рублей на заявителя и до 120 тыс. рублей — каждый член семьи переселенцев.

    При переселении участник программы и члены его семьи получают государственную гарантию и социальную поддержку, в частности, оплачивается стоимость переезда на постоянное место жительства, компенсируются расходы на уплату государственной пошлины, выплачивается единовременное пособие на обустройство («подъёмные»), в течение первых шести месяцев при отсутствии иных доходов выплачивается пособие в размере 50 % от прожиточного минимума в регионе.



    Хочу сказати, що в оті «территории вселения», входять і центральні російські області, як Тамбов, так і така, як балтійська Калінінградська (Східна Прусія)...
    Коллєктів, і ви думаєте багато виїхало з наших 6-ти, найбільш населеними етнічними росіянами областей в Росію по цій Програмі?
    Перед тим, як іти на ту зустріч я порахував в неті скільки всього громадян, які задекларували себе під час переписів росіянами в цьому регіоні. Получилось приблизно 3,5 млн. осіб.
    Так от, з цих 3,5 млн. з 2007 по 2011 рік, як сказав консул РФ, виїхало, вдумайтесь, мірянє, аж ~1908 живих душ, або менш ніж ~900 сімей (!!!!!!)
    Ще консул сказав, на мене дуже важливе, що у Росії від'ємне сальдо з переселенням по відношенню до України, тобто до України, яка не має ніяких подібних Програм, переселяються з Росії більше людей, аніж з України до Росії, яка має таку реальну програму.
    Я, як голова громадської організації соціального спрямування, та номінований експерт з Програм ОБСЕ, звичайно висловив своє бачення вирішення цієї російської проблеми, а саме,- я запропонував безоплатно організувати інформаційно-агітаційний супровід в донецьких ЗМІ щодо цієї путінської "Програми переселення..."
    Росіяни мені подякували, зауважили, що за таку ж пропозицію казахи зажадали гроші і ще сказали, що вони спочатку погодять це зі своїм начальством, а потім мене повідомлять про своє "добро"...
    До цього дня чекаю...

    Хочу ще додати, що чималенка присутність на зустрічі місцевих журналюг, та їх реакція на повідомлення від російського консула, зайвий раз підтвердила мою впевненість, чи то в їх природньому донецькому тупізмі, чи то "Регіонівській" заангажованості, але скоріш всього і те, і те разом взяте...

    Коллєктів, висновок такий,- їх з України навіть палкой не вигониш... хіба шо тіко, користуючись нагодою, вони самі себе закоптять, як в Одесі...

    Але, коли зовсім серйозно, треба під оцю російську Програму спродукувати на державному рівні щось таке, що змусить наших зальотних згадати свою етнічну Родіну,.. і всплакнуть на дорожку:yahoo:
     
    Останнє редагування: 4 тра 2014
    • Подобається Подобається x 11
  9. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Так і я про це, бо програм від Росії було декілька, але ні одна з них популярною не стала... По програмі переселення у сільські місцевості Росії виїхало десь 15-20 сімей....
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, цього разу нічиєю не закінчиться. Або пан або пропав.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Та шо ви гаварітє, се-е-ер? Турчинов - росіянин, Яценюк - єврей, Тимошенко,- сама не зна хто вона така, Порошенко, ще той шилокрут.
    Вони не здатні на круте, про шо йде мова...

    Але, як би там не вопєлі про інтернаціоналізм і "брацтво", як ясний день видно, що там, де найбільший відсоток етнічних росіян (Крим, Донбас), там завжди були і будуть найрадикальніші антиукраїнські настрої...

    Цій гадюці Кравчуку, який на відміну від прибалтів, роздав українські паспорти навіть тим росіянам, які тоді, в 1991 році, їх брати не хотіли, яйця відокремити було б зовсім не гріх...
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    ...
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    О? Ми тут усі ідіоти. Немаєм мізків і не можемо оцінити і правильно опрацювати інформацію. І хто буде підривати шахти? Ми? Краще виженіть сепаратистів із свого міста, ніж звинувачувати нас у чомусь. 20 років жили мирно, про війну вже всі забули поки Росія знов не взялась за старе.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Ома

    Ома Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 6
  16. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Это жуткие фото.... Но после их просмотра, кроме ощущения кошмара и жалости к погибшим страшной смерью людям, появилост и много вопросов...
    http://ani-al.livejournal.com/1705540.html

    Во всем этом есть что-то фатальное: Дом профсоюзов Киев, Дом профсоюзов Одесса (((((

    Участники украинского митинга спасали людей их здания

    [​IMG]

    [​IMG]

    Войны начинают политики, а страдают мирные люди...
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    в свете всех последних событий я думаю что у украинской армии должна быть тактика сродни "пленных не брать".
    только тогда когда сепараты поймут что их, простите за тинейджерский сленг тупо отстреливают - угомонятся.
    иначе я даже боюсь предположить что будет.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ага, нічого подібного. Чим більше відстріляєш - тим більше буде вереску про русофобію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Lutra

    Lutra Well-Known Member

    Зараз будуть бити євромайданівців, тих хто попав в кадр.
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ібо нєфіг всякій наволочі заявляти про права на те, що їй не належить.

    Ті, що кричали "Слава Україні!" кричали це на своїй землі.
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)