Східна Україна -3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mathilda, 2 тра 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. metallic

    metallic Well-Known Member

    І що Ви пропонуєте? Вони вважають себе правими. Ну або отримали за це 100-200 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. vele

    vele Well-Known Member

    У Тимчука о событиях в Одессе.
    https://www.facebook.com/dmitry.tymchuk
    Тепер нашим генералам з пятизначними зарплатами треба буде просто стрілятись - якщо будуть вовати і перемагати ворога гірше геройських футбольних фанів. Ну і заодно збили спєсь з начебто рафінованих грушників та фсбешників.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я нічого не пропоную. Як будуть жити українці поруч з такими людьми в майбутньому?

    Як буде розвиватись Україна з такими громадянами?

    Це п'ята колона.

    Десь читала - коли москаль хоче жити в Франції, він їде у Францію, якщо він хоче жити в Штатах, то він їде у Штати. А якщо він хоче жити в Росії, то він хоче, щоб Росія прийшла до нього.

    Може, пора змінити традицію?
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. metallic

    metallic Well-Known Member

    Якщо Ви про ментівських генералів, то вони і не намагались боротись. А як раз навпаки. Якщо про армійських, то те що було у Одесі, то не їхня справа.

    Щось я сумніваюсь що у Одесі чи Донбасі, постраждали ГРУшники чи ФСБшники. Скоріш за все, лише місцеві та завезені колоради.
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це - данбас.
    Ото проженуть каларадів, і всі як один стануть нову Україну будувати. І піонерка благеньке поненятко попереду.
     
  6. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 2
  7. Gron

    Gron тафгай

    Un.Known, з розмов, які я мав з молодими українцями 23-27 років, вони вважають захист рідної держави тільки першим етапом.
    Вони бажають прийти на московщино-рязанщину, в них немає толерастії та братської любові.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. metallic

    metallic Well-Known Member

    Як і до цього жили. Вони з часом просто вимруть.

    А чим вони завадять розвитку України? Це звичайні роботяги. Буде робота в регіоні, будуть мовчати. Та вони і до цього мовчали, доки з допомогою х@йла не почалися ці події.

    Ви їх дуже переоцінюєте.

    Це все дурня. До чого тут росіяни(якщо Ви їх мали на увазі). Я там вище кидав відео, де жінка з добре чутним українським акцентом, кричить про бандерівців-фашистів. Та і відео з блок-постів подивіться, послухайте їх. Це українці. Проскакують українські слова та і український акцент чутно. Це пролетаріат, який сумує за СРСР. А РФ - це уособлення СРСР для них. Ну і плюс багато за "бабло" стоїть.

    Ну і знову, що Ви пропонуєте?

    P.S. Якщо чесно, мене дивує, чому військовим не видали світлошумові гранати. Це дуже допомогло б, розгоняти люмпенів які блокують колони.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я не про росіян. Я про москалів.

    Я (знову) нічого не пропоную. Я можу порадити Вашій дружині, який манікюр їй носити, або як перевезти контейнер з Гамбургу найдешевше, бо в цих сферах я професіонал. В мене є запитання, але я не ризикну щось говорити про світлошумові гранати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. vele

    vele Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Гм. Ті самі люди?
     
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    І, головне, це насєлєніє, данєцкає бидло, не давало Україні дихати 23 роки. Не було б того гівна, ми б були як наші брати поляки, словаки чи литовці.
    Не знаю, кому та падаль потрібна. А ті одиниці, яких можна назвати українцями можуть переселитися на нормальні території.
    А бидло саме там виздихає за деякий час.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Ну і де ненормативна лексика?
    Ви не те відео запостили... Коли у кадр попадуть колорадос, от тоді буде "лексика".... Менше ніж за хвилину вони почнуть жорстоко бити людей під наглядом міліції, яка буде чатувати - аби тільки не вбили... (((
     
  14. metallic

    metallic Well-Known Member

    Вибачте, просто це дуже широке поняття(москаль, кацап). І багато людей, вкладають у нього різний сенс.

    Не одружений.:pardon: Але як одружусь, буду знати, до кого її направити.:)))
     
  15. Feba

    Feba Well-Known Member

    віддати схід України росії- це й є підтримати традицію :pardon: позбавлятись треба москалів а не територій
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Да уж, висока філософія.
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А я десь закликаю хіба до цього?
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    В Донецке сепаратисты громят офис ИСД под крики: "Россия!" (с)

    Контрольний пакет хіба не росіянам належить?
     
  19. vele

    vele Well-Known Member

    Нет. Там где то 60 за украину, 40 за Россию по соцопросам. Но проплаченные экстремистами как правило асоциальные личности очень активны. Поэтому их видно. Кроме того, все менты на их стороне. Выйти за Украину- значит быть побитым. Те, кто выходит, действительно герои.

    Кроме того, сейчас на фоне этого криминально-сепаратистского шабаша , я думаю, многие изменили свое мнение в отношении России. У меня много родственников в Мариуполе, они сидят по норам тихо, но в Россию категорически не хотят.

    Вот что пишут на форуме Донецка про наше правительство
    ... что-то постоянно они запаздывают с реакцией.
    Судя по закономерности происходящего, сейчас в Киеве нужно предпринять необходимые меры, чтобы "прРоссийский сепаратизм" не появился ... в Западной Украине.
    Иначе снова поздно будет
    Подробней: http://www.doneckforum.com/forum7/thread40819-217.html#ixzz30fuGfdK8
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Feba

    Feba Well-Known Member

    не вимруть! вони розмножуться і через 23 роки незалежності ми маємо нове покоління таких самих колорадів. Це нескінченно і з часом стає тільки гірше, бо східні українці змішуються з кацапами, а обстановка на Донбасі така, що діти приймають ментальність москалів, бо вони більш агресивні за нас. Або позбавляти громадянства за сепаратизм, або політика спрямована на українізацію
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)