Східна Україна -3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mathilda, 2 тра 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Постановка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  3. Feba

    Feba Well-Known Member

    по Громадському знову стрім з Одеси..
     
  4. Gron

    Gron тафгай

    Теж саме розповів мені мій малий, який на мою жаль разом із друзями був у центрі подій.
    Зараз їдемо до Єврейської де два його корєша .
    Мій має пробиту дурну голову та зламану руку.
    Я ненавиджу мусорів і колорадів, а ще можновладців, лють яка у мене нестихає вже добу просто безмерна.
    Мабудь я погана людина, але не жалію жодного з загиблих колорадів.
     
    • Подобається Подобається x 18
  5. Feba

    Feba Well-Known Member

    http://glavcom.ua/articles/19288.html
     
  6. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    В результате столкновений в Одессе скончался депутат от Партии регионов

    http://censor.net.ua/news/283726/v_...odesse_skonchalsya_deputat_ot_partii_regionov


    Именно ПР все это "посеяла".... ((((
    И до сих пор не покаялась, не обратилась к людям, которые из-за их пропаганды истерят по поводу бандеровцев, фашистов и т.д.... (((
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я коли чую в стрімах:"Героям слава!", то готова цілувати землю, по котрій ходять ті люди.

    І я писала недавно - з десяток років тому неможливо було собі уявити, щоб на київських вулицях звучало:"Україна понад усе!", а зараз це сприймається, як належне. І коли цей заклик буде звучати на Заході і на Сході, на Півночі і на Півдні, отоді ми зможемо говорити про єдину Україну, від Сяну до Дону.

    Мабуть, це і є дорослішання, і мабуть, українці мусять пройти боєм і кров'ю, щоб цінувати свободу і навчити сусідів поважати свою країну.

    ---------- Додано в 10:24 ---------- Попередній допис був написаний в 10:22 ----------

    Чекаємо більше інфо.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Гуманізм понад усе

     
    • Подобається Подобається x 5
  9. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Коли все закінчиться, а я маю надію, що закінчиться, більшість з тих, хто бігав з триколором, залишаться жити поряд з нами і це буде проблема, велика проблема, яку треба буде якось вирішувати.... Можливо, гуманізм людей з державними прапорами стане початком примирення і порозуміння.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я маю надію шо не залишаться. Є таке поняття як "розрубати Гордіїв вузел". Треба навчитися це робити нарешті, а консервувати проблеми щоб вони тихо бродили.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Feba

    Feba Well-Known Member

    ЗМІ кажуть про домовленність з часткою терористів Луганська, частка колорадів спростовує цю інфу частка- підтверджує

    [​IMG]

    ГУВД, прокуратуру та ОДА розблокували- сепаратори побули там ніч та й залишили приміщення, під СБУ- майже нічого не змінилося
    :dntknw:
     
  12. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    І що Ви з ними зробите?Це не 100-200 людей, а десь до 15-18 відсотків у південо-східних областях і до 10 у інших регіонах Східної України (маю на на увазі територію країни до 1939 року). І на ЗУ десь до 5%.

    Хотілося би, щоб Україна і Росію домовилися про спільну програму переселення для тих, хто не може жити без Росії. Але більшість все-одно залишиться тут.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Одеський форум :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Оооо, на пам'ятку VasMT...
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Дехто цікавиться як зробити люстрацію. Ось так, дуже просто, зробити і все, як всі інші зробили.
     
  16. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    З люстрацією все зрозуміло. Але ті, хто "заросію і сесесер" ні на які посади претендувати не будуть - не той контингент.

    ---------- Додано в 12:36 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

    Львівській владі і меру - респект:

     
    • Подобається Подобається x 2
  17. kym

    kym Well-Known Member

    В Краматорську наша армія вже біля СБУ напевно будуть брати штурмом -- іде стрільба
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Вже штурмують...
    АТО у Краматорську: терористам звеліли перевдягнутися в міліцію і стріляти по українцях
    http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/3/7024240/?attempt=1
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Kewmr

    Kewmr Well-Known Member

    Щось там трохи сєпараторів пресують. Бо по Zello якась дівка кричить, щоб всі бігли в центр, бо київські хунто-бендери хочуть щось штурмувати. А якийсь чьоткий пацан каже:" іді мля сама туда, я вчєра на андрєєвкє хатєл заблакіровать ваєнную тєхніку, так ваєнниє мнє куртку парвалі і в грязі мєня ізвалялі"
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А де це можна послухати без програмки?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)