Східна Україна -3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mathilda, 2 тра 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Кернесу, на мою думку, вірити не можна. Звісно, харків"яни (навіть на форумі наші, з гілки "Харківські кулуари") можуть краще про нього розказати, але мені видається, що Кернес як трава - куди вітер подує, туди і гнеться.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Не буду спорить, очень может быть.

    ---------- Додано в 23:41 ---------- Попередній допис був написаний в 23:39 ----------

    А сепаратисты, что ли, не мешали спокойной работе? о_О
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. ollan

    ollan Well-Known Member

    Спонсоры - продавцы краски.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. zet

    zet Дуже важлива персона

    Захотел собственное княжество поиметь. Вот теперь, чуть попозже, что б цены стабилизировались, пора убегать от этого царька местного разлива. Что б его преодолеть надо либо прибить втихаря, либо объединиться нескольким олигархам против него.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Feba

    Feba Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 7
  6. metallic

    metallic Well-Known Member

    Коломойский далеко не такой няшный и пушистый, как сейчас некоторые хотят показать. За группой Приват, тянется шлейф рейдерских захватов, "отжиманий" и всего остального. Просто империя Коломойского, без Украины невозможна. Вот он и работает в поте лица.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    100%!
    Я пів Криму об"їздила, там преси українською мовою знайти не змогла. Мою українську прекрасно розуміли, я прекрасно розуміла їх російську, причому мова не йде лише про туристичну сферу, де вони ,скажімо, могли б з боязні втратити клієнта не протестувати проти української чи не вимагати говорити російською, але й про простих жителів. Я з сестрою сама їздила по різних містах, там запитували українською у перехожих, як пройти, скажімо, в центр міста чи ще щось, нам привітно російською пояснювали, як краще і зручніше. Лише один раз один дядько кричав "Крим русская земля, гаварітє по русски", але то був інвалід в візочку, мені шкода таких людей, тому ми нічого йому не сказали за таку фразу. В одному кафе, де ми часто обідали, нас згодом почав обслуговувати офіціант, який найкраще з усіх говорив українською (тут не в чайових справа, ми всім залишали однакові, якщо обслуговування було хороше). Ніхто не українізовував їх насильно. І відносини були нормальні. Тому мені дивно і дико читати на їх форумах про клятих бандерівців.
    Ще був випадок. На Сонячній стежинці (Солнечная тропа) за нами крок в крок йшли жінки з Східної України, пояснили тим, що в нас дуже гарна українська і їм приємно слухати.
    До речі, про татар. В одному татарському кафе (не туристичне місце) нам безплатно принесли м"ясну страву, сказали, ми раді українцям :)

    ---------- Додано в 23:51 ---------- Попередній допис був написаний в 23:50 ----------

    І наразі це на руку Україні. Глянути хоча б на того придурка Ахмєтку, як воно не знає, перед ким лягти...
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо? Так зараз чому не їдете туди? Люди ж ті самі лишились.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Таки Маркс был прав. Капитал не имеет ни Родины, ни нации. :bandera:Вот почему олигарх-президент - это плохо. Я бы не стала голосовать ни за Коломойского, ни за Порошенко. Жалко, у меня нет украинского гражданства. Но если бы было, я бы голосовала за Гриценко, наверно. Или за Ляшко - очень он мне нравится последнее время. Или за Яроша - ради удовольствия посмотреть, какая рожа будет у путина, когда Ярош ему свою визитку вручит. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я в Крим ще до окупації перестала їздити. :)
    Ці випадки, що я описала, стосуються мовної та соціальної сфери. А не сфери цін, комфорту і сервісу :)
    П.С.
    В неокупований Залізний Порт в мене теж більше нема бажання їхати, після Туреччини :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    "Видишь суслика? Нет? А он есть..."(с) к/ф "ДМБ"
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не знаю, тепер такий час шо їм доведеться підвищити сервіс і знизити ціни. Але я не про це. Ви так описали все ідилічно, наче не в тому самому Криму прямо зараз процвітає фашизм. Де він там взявся? Зелений чоловічок клацнув пальцями - і виник за секунду?
    Я наприклад не потикаюся в "рюзкій мір", мені там робити нічого. І дивуюся черговому стрийському закатованому в ДНР студенту, якого біса він там робив?
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Кстати, я же одно время переходила в Буддизм (и это было очень полезно для меня, я как-то стала многое видеть по-новому, вообще хорошая религия, много в ней мудрости и доброты). Так это один из постулатов Буддизма - что каждое существо реальность видит по-своему, то есть, он именно не видит реальность такой, как она есть, а видит свои глюки, которые становятся для него реальностью. Это и есть Сансара. И эта Сансара у каждого своя. :) И создает ее наш ум.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. vele

    vele Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Фірма, в якій я працював досить довго, деякий час належала людям, наближеним до Коломойського (репатріантам родом з Дніпра).
    Потім фірму (в числі інших) "віджав" Ахметка.
    Що вам сказати. Контраст - як наприклад після Ізраїля або Греції - потрапити до Північної Кореї. У HR-департаменті основний покажчик був - "кількість фахівців по холдингу, що звільнилися у поточний місяць".
    Хлопнув я дверима, а деякі колеги й досі там "ходять строєм".
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    А он в людях сидел. :sad: Скорее всего, это было даже не осознано. Вот откуда теперь во многих россиянах проснулся имперец? Видимо, где-то было внутри, загнано вглубь, не было повода проявляться.
    Я когда про революцию читала, то все пишут о том, что во многих людях самые темные инстинкты пробудились - потому что стало можно, и не только можно, а даже вроде бы стало правильно так себя вести. Мы часто и сами не знаем, на что способны, что в нас есть. (( И на войне так бывает.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    У нас тоже растёт "приправа", которая вводит в состояние "сансара":crazy: "Чуйка" и "амурка" отдыхают...:crazy::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. vele

    vele Well-Known Member

    http://osp-ua.info/Pro-Contra/35099...e-nas-zhdet-voyna-i-tysjachi-ubitykh--ol.html

    Мятеж в виде референдума надо остановить любой ценой, иначе нас ждет война и тысячи убитых.

    Если завтрашний мятеж на Востоке власть не подавит, ее нужно сбрасывать в Киеве, - Олег Соскин.

    ---------- Додано в 23:13 ---------- Попередній допис був написаний в 23:12 ----------

    Да, это так.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    "Мятеж не может кончиться удачей.
    В противном случае зовётся он иначе"

    С.Я. Маршак.
    (про всяк випадок опублікував у рубриці "Переводы, переводы").
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Это какая? :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)