Східна Україна -3

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mathilda, 2 тра 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Це не глузування, це вже наслідки тієї бурі, яку тут посіяв Путін. До антимайданівців, привезених тітушок і т.д. не було в людей такої злоби, як до сепаратистів.
    Так, то страшна смерть, але якщо поставити на одну шальку терезів те, чого зазнали майданівці та просто патріоти України (і пожежа в Профспілках в Києві, і розстріли, і викрадення під час та після Майдану в різних регіонах, і катування, і вбивства з попередніми тортурами, як от Рибака нещодавно, і несправедливі ув"язнення, і моральний пресинг), і те, що сталося сьогодні в Одесі...Думаю, тут видно, яка шалька переважить. Після того, що пережили люди, які за Україну, стає все важче утриматися від, скажімо, полегшення, коли чуєш, що черговий сепаратист подоланий. Це страшно, мені самій страшно від такого, але це та реальність, яку ми маємо завдяки одному карлику з Кремля. Тому що антимайдани з тітушками - це було інше, зовсім інше. А сепаратисти - страшна загроза, яка працює на розкол країни.
    Я особисто думала, що межу своєї злоби перейшла в лютому під час масових розстрілів. Виявляється, я зачерствіла сильно, бо й від тих подій в Одесі особливого жалю чи емоцій нема, просто нема...
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. Aneko

    Aneko Well-Known Member

    Матильда, теперь зверства с обеих сторон считать никто не будет.
    Очень боюсь, что у нас прошло время трагедий и наступает время статистики.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. boaboa

    boaboa Well-Known Member

    http://www.radiosvoboda.org/content/article/25371222.html
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Neva

    Neva Well-Known Member

    Эти "люди" с оружием напали на мирных жителей Одессы, и убивали и калечили их прямо в их родном городе, в их родной стране, и совесть при этом их не мучала. Более того, они бы не остановились сами, если бы их не остановили жители города. Одесситы защищались, как могли - они спасали себя и свой город, они никого специально не подвергали пыткам, как это делали колорады на Востоке Украины.
    Смешного в этой ситуации ничего нет, но и сожалеть о них сильно не стоит. Как они жили - так и умерли.
     
    Останнє редагування: 3 тра 2014
    • Подобається Подобається x 7
  5. prius

    prius Well-Known Member

    Я вже раз писав,вони знали нс що йдуть,а йшли вони вбивати зі зброєю в руках
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Aneko

    Aneko Well-Known Member

    Я розумію. Але відсутність жалю, і жарти, це різні речі.
    Це страшно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я думаю ніжним любителькам Шарлотти Бронте нічого робити в часи воєн і революцій. Якусь створили б тему про гуманістичні принципи - і там розвивали б теорії великих філософів.
    Україна воює не з філософами, тому такий підхід не проконає, пардон за французьку.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Страшно це коли кацапи нас все життя за нікого рахують
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Neva

    Neva Well-Known Member

    Излишний пацифизм на войне обернется большей кровью для всех.
    Лично мне очень жаль Украинцев, жаль ребенка своего, родившегося и живущего в России - я хотела для него иного будущего((, если честно, много кого еще жаль, а вот "людей" сознательно творящих такой беспредел - не жаль.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Mathilda

    Mathilda Well-Known Member

    Я тоже боюсь. Сейчас на ФБ прочитала, что может быть, отвод диверсантов вовсе не означает, что путин решил отступить. Потому что если будут введены войска - то диверсанты уже не нужны.
    Но в любом случае - не вы эту войну начали, не украинцы. Это наша вина, россиян - всецело. И моя тоже - будучи гражданкой России, я в этом невольно участвую. (((( Ты не можешь себе представить, какой это стыд, и какой ужас.
     
    • Подобається Подобається x 16
  11. Neva

    Neva Well-Known Member

    скорее всего, именно так(. И судя по их риторике, отступать они не собираются, к несчастью.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Це вже йде повноціна війна,просто вона не така як колишні війни,вона більше підла
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Neva

    Neva Well-Known Member

    А к кому они иначе относятся? Это пусть им будет страшно, когда все кругом враги есть повод задуматься! Они, правда, не задумаются даже когда им на голову посыплются ракеты - эта функция у них заблокирована, но свое получат. Вот жаль только, что вместе с ними пострадают и нормальные люди.
     
    Останнє редагування: 3 тра 2014
    • Подобається Подобається x 3
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я вас прошу, Чечню по підлості ще треба постаратися перегнати.
     
  15. Feba

    Feba Well-Known Member

    якщо на когось напала велика жалоба, завітайте на севастополь.инфо, антимайдан та " вежливые люди" в ВК, почитайте, що пишуть та писали на тих сайтах ще до подій у Одесі- шалена радість з приводу закатованих на сході, танці на кістках українців, загиблих в Одесі від куль колорадів ( що й спричинило подальші події), смакування, що вони мріють зробити з українцями, якщо в"їдуть до нашої країни на рашистських танках- рвати на шматки, виколювати очі, розбомбити все вщент, випалити та стерти з землі всю країну, аби знищіти це " недоразумение- каклов" ..
    ще хтось сумує за загиблими? хіба вони йшли до маршу за єдність України з квітами? ні- вони йшли целеспрямовано- вбивати! вони закликали до цього на сайтах ще за день до подій, вони були готові розірвати тих, хто йшов з українськими прапорами, але на щастя їм дали відсч. То був ворог- страшний і ненажерливий.
    Тварин жалко, цей непотріб.. смерть страшна, але- ні.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Neva

    Neva Well-Known Member

    Согласна, война идет. Просто еще не все методы ее ведения задействованы.
     
  17. Aneko

    Aneko Well-Known Member

    Згода - війна. Але є женевьска конвенція.
     
  18. prius

    prius Well-Known Member

    На Западе тоже была часть людей, которая обвиняла в войне Грузию, теперь же убедились, что Грузия была ни при чем. Я в 2008 году говорил, что сначала это произойдет в Грузии, а следующей будет Украина. Тогда считали, что я паникер. Это произошло в Грузии, и сейчас происходит на Украине. На Западе даже все те, кто был скептически настроен к нам и говорил, что в чем-то виноват сумасшедший Саакашвили, ныне извиняются», - сказал экс-президент, сообщает Грузия Online
    http://haqqin.az/news/17837

    ---------- Додано в 15:49 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

    Перепрошую але в нас тількі починаєтся
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    При чому тут конвенція? Конвенції так само дотримуються розвинуті країни - Англія, Франція, а рашня коли конвенцій дотримувалась? З вовками жити - по вовчому вити.

    ---------- Додано в 02:50 ---------- Попередній допис був написаний в 02:49 ----------

    Не вийде!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Дома. Не знаю где террористы брали калаши, но они у них были. Днем, прямо на Дерибасовской открыли огонь. Я за Львенком спрятался ... было страшно (обожаю и ненавижу это чувство ...)
    [​IMG]
    Руки трясутся, много не напишу. На видео, где видно как здание загорается изнутри, ситуация такова: террористы забежали в свои кабинеты и забаррикадировались. Их пошли от туда вытаскивать и предложили сдаться. В ответ они открыли огонь из пистолетов... ну в них и швырнули парочку коктейлей ... а шо было делать? террористы оказались в западне которую сами себе устроили.
    Очень символично, что российских террористов-коммунистов сожгли в бывшем обкоме КПСС. в который раз убеждаюсь, что судьба не лишена иронии ...
    Слава Украине! :uanew:
     
    • Подобається Подобається x 22
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)