Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Народу чого?
    Народу України?
    Ні.
    То які питання...
    А всі інші хочухи (антонім - нехочухи), нехай виконують закони України.
    Є законні способи встановлення самостійності. Нехай йдуть цим шляхом.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Йой, Вам би тільки сперечатися... :)
    А я шось нині не в настрою - змучений та й трохи змокнув. Лягаю читати книжку)))

    ДНР/ЛНР нахер! diablo:

    :)))
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А їх і так не існує.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Блін... ви вже поховали свого улюбленого вождя?
    Я чому запитую? Конфлікти не вирішуються прийняттям рішення - заморозити. То брєд, харькавчанє.
    [​IMG]
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Розраховували на кримський сценарій, а не довгу кровопролитну війну.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Побачив совкові картини, як із гвоздиками стояли перед мавзолеєм.
    А логіка "Краде, але ЩОСЬ робить" не використовується щодо Садового?
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А як вирішується?
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що - не треба було ховати?:)))
    Нема вирішення з російською стороною, вони зброю і їхтамнетів постачати не відмовляються. Там рубльова зона, як і в Криму.
    Хай щастить, хай забезпечують: Крим водою, ОРДЛО пенсіями, зарплатами, їх лікарні ліками, населення вакцинами, е\е, водою. Тільки треба офіційно грамотно назвати все своїми іменами. І скільки це Раша буде терпіти. Це і є план "Б".
    Росія відповзе звідти, як тільки санкції не дадуть їй дихати. Може в наступному році, може через 10 років. Але Україні треба жити, а не виживати.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Історик показав лист-крик душі Стуса про життя на "російському" Донбасі

    Український історик, журналіст Вахтанг Кіпіані опублікував для загалу фотокопію та повний текст листа поета Василя Стуса до свого друга Андрія Малишка. Він датований 12 грудня 1962 року.

    Унікальний документ оприлюднено на сайті проєкту “Історична правда
     
  10. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    ТАК! Закопали. Але вже не пам'ятаю де.:sad:
     
  11. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    А що там з агентом ФСБ Садовим?
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю, как кому, а мне Ель-мюрид не всегда нравится. Но иногда бывают любопытные вещи. Тем более, что и скапливаются российские танки на Луганском направлении, и сам Аваков говорит, что на востоке "предвоенная обстановка". Так что эта статья как раз интересна.

    Возможное обострение - Эль Мюрид — ЖЖ
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  14. Gesser

    Gesser Well-Known Member

  15. Gesser

    Gesser Well-Known Member

    Маючи пару вільних часів, вирішив завітати до вашого дуже тісного (якщо не сказати, обмеженого) товариства! Нажаль бачу, що не додалося до ваших лав дотепних дописувачів, тому тутешні завзяті знавці геополітики продовжують переливати з пустого в порожнє. Ну то хто ж вам лікар? Продовжуйте, якщо ласка, а я, отой клятий вами негідник, який не розділяє ваших людожерських засобів навчання мене як Батьківщину любити, буду продовжувати жити далі у "окупованому" місті, робити свою "злочинну" справу, зустрічати чергову весну, подорожувати без страху до країн, де мене не почнуть питати "чий Крим?". Світ такий великий, тому після підтвердженої вакцинації я отримаю так званий "ковідний паспорт" й подивлюся на нього своїма очима за усіх вас, мої миленькі!!! А ви тут продовжйте вирішувати глобальні проблеми розвитку взаємин з колишніми співвітчизниками, бо це дуже кумедно читати:)))!!!!

    :hi:
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Прошу пана, а хіба з російською вакцинацією пускатимуть всюди? Я без підколу, просто чутки, що не всі вакцини в тому паспорті дадуть змогу подорожувати без перешкод. "Спутник" і вакциною не вважається.
    Ви пишіть, вас цікаво читати (я знову ж без підколу). Якщо не вважаєте себе громадянином окупованої території, бо скористувались лапками, то і не вважайте далі. Ніхто дуже не скучатиме за тими територіями.
    Що ви хотіли - те й маєте. Мандруйте по світу, раз отримали російський паспорт і громадянство, їздіть через неї куди схочете. А ті, хто не мають ні паспорту, ні громадянства російського, а тільки ДНР, поїхати не можуть, а зараз навіть на територію України за пенсією. Бо позакривали КПП з вашої сторони. Заручниками зробили(.
    Далі всіх 100% отоварять паспортами ДНР і Раші, віднімуть українські паспорти, 50%ам дадуть російське громадянство. І від України ви видірвані назавжди.
    Врешті решт і не повинні вам з України виплачувати пенсію, бо вона не накопичувальна, а солідарна. Наші старики отримують, бо ми тут працюємо і платимо податки. А ви як живете там, то і отримуйте те, що ваші діти платять ДНР чи Раші.
    Любіть свою родину - Рашу. З усих сил. Вчити любити Україну ми не будемо, бо навіщо.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Уймись, окоянный, а то не доживешь до победы(
    Не ровен час, как и дорога в рай), не искушай Бога своей наглостью, абы не мучалась душа твоя, пропадая в пучине страданий за свою гордыню.
    diablo:
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, ЛНР вже експортує свої товари )))

    На Луганщині прикордонники виявили автівку з вантажем «окупаційного виробництва»

    Зокрема учора в пункт пропуску «Мілове», що на Луганщині, з Росії прибув 50-річний громадянин України автомобілем «Volvo».

    Під час прикордонного контролю охоронці кордону звернули увагу на схвильованість та нервову поведінку чоловіка, і як з’ясувалося згодом – недарма. Транспортний засіб направили на поглиблений огляд. За кілька хвилин прикордонники спільно зі співробітниками митниці в причепі авта виявили мішки з надписом «сделано в лнр», в яких знаходилися комплектуючі для кранів.

    За цим фактом співробітники Держприкордонслужби проінформували компетентні правоохоронні органи. Водія разом з «Volvo» та вантажем передали співробітникам Національної поліції.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хай Раша купляє все, що в Дирі зклепають. Як вони були за Тайожний союз! За флот в Севастополі. Все мають, що хотіли, нічого плакатися.
    Життя воно таке: бери все, але попереду каса.
     
а де твій аватар? :)