Східна Україна 13

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем mrochkizm, 4 лис 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. bubkaXF

    bubkaXF Карти, гроші, два раба...

    А я о них говорю, и мне стыдно за то, что у нас происходит. Потому что вата непробиваемая. И ее много, я выше об этом писала.

    Я прошу перестать разговаривать в ключе - все плохие, все виноваты. Нет эти всех, есть мы, и нам за это все отвечать. И в первую очередь стоит перестать требовать от соседних регионов чего-либо. Возьмите на себя отвественность и сделайте шаг навстречу, попробуйте переломить ситуацию. По капле может чего и выйдет.
    А пока получается - Спасите нас, ой только не стреляйте, ой дайте денег, пошли вон, алкаши и наркоманы. Вот так это выглядит со стороны.
    Грустно это все, и стыдно.

    И давайте на этом наш диалог закончим. Мне добавить больше нечего.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Пробиваема, не на все 100%, но из 10 - 4-5 "пробьются" без труда, просто никто "пробивать" даже не пробовал. Навесили ярлык - и дело в шляпе...
    Не даром многие эксперты и даже ребята, которые тут воюют, указывают на проигранную информационную войну. Претензий к СМИ, к политтехнологам, к публичным людям очень много.

    Ссылочку, пожалуйста на "все плохие".
    Насчет вины в сложившейся ситуации, то она не только на Донбассе, а, как Вы правильно заметили, - на нас всех (гражданах Украины).

    К чему эти обобщения?
    Я что-то требовала от соседних регионов?
     
  3. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Если этот тот Маршал, то статья скорее всего фейк, т.к Маршал из ДА является капитаном и командиром подразделения, а не бойцом. Не дело офицера такое писать, да и сидит или сидел он в аэропорту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Это не к заметкам Маршала о СМИ , а к совершенно другой ссылочке http://ria-m.tv/news/18921/mestnyie_..._brigadyi.html
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Потрібен психолог.

    Не готовлять психологічно дітей, відправляють на фронт... результат...
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не бажаю вступати з Вами в дискусію, скажу лише, що по-перше, почекаємо, як буде працювати нова Рада, а по-друге, ті регіонали, що пройшли, навряд чи будуть робити погоду в законодавчому органі.

    Ніхто не каже, що лише в Донбасі справа. Справа в пропорціях. А пропорції роблять погоду.
    Фашисти, націоналісти, шовіністи, патріоти, альтруїсти, космополіти (з родичами і без), тьоркіни і буркутуни є, були і будуть в кожному регіоні, в кожному населеному пункті. Справа лише в пропорціях.
    Якби в Східних областях пропорція стосовно регіоналів була б така, як, скажімо, в Житормирській області, то і шуфричів було б у Раді набагато менше. Можливо, один, для екзотики. Який-небудь депутат Сухий, поміркований.

    Подивіться, скільки народу проголосувало за комуністів у тих районах Донбасу, де було голосування? При тому, що ми знаємо, який брехун Симоненко.
    Прогололосували за комуністів і дехто у Львівській області, але пропрорція не на користь комуністів.
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

  8. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Регіони різні, тут і об*єктивні і суб*єктивні причини, - тому і пропорції різні.
    Але один Донбас погоду не робив і не зробив би, які б там пропорції не були... Більш того, тенденції серед донбаських виборців на виборах президента і ВР були позитивні. І це при тому, що фальсифікації все одно були. Представники ПР все ще мають владу та можливості і у Київі, і на місцях.

    Великий відсоток ОБ дали Дніпро і Харків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Точно так же много претензий к футбольным тренерам. Сто тысяч на стадионе и двадцать миллионов у экранов телевизора знают, как играть в футбол, чтобы выиграть. А номинальные тренеры "не хотят" натренировать футболистов так, чтобы они выигрывали у всех.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Информация - это оружие иногда поэффективнее, чем автомат. При любом перевороте средства связи и СМИ захватывали одними из первых. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А я і не кажу, що один Донбас.
    Але якщо із п"ятимільйонного Донбаса вісімдесят відсотків проголосують за комуністів і нащадків комуністів, то це буде чотири мільйони голосів. І щоб їх "перекозиряти" потрібно більше чотирьох мільйонів в інших регіонах.
    Але ж і в тих регіонах буде де 10, де 15, а де - і 50 відсотків за умовних комуністів.
    От і маємо, що маємо.
    Чому Ви думаєте, що раз пройшли нові вибори, то прихильників умовних комуністів як вітром змело?
    Є, були і завжди будуть, наприклад, в центральних областях (та й у Львові) ті, що голосуватимуть за комуністів, за регіоналів, за перефарбованих комуністів. Тому що маємо загальне виборче право. Але їх з кожним разом меншає, поки діло не дійде до природньої пропорції, яка існує в кожній демократичній державі.
    Адже і в США комуністи набирають якусь, хоч і мізерну кількість голосів. Анджела Девіс, Гес Холл і компанія.

    Кожне суспільство, в даному випадку - регіон, має пройти певні етапи розвитку. Щоб на Донбасі голосувало за комуністів не 20 відсотків, а, скажімо, півтора-два, як у нормальних демократичних країнах чи регіонах.
    І то немає гарантії, що не з"явиться якийсь харизматик-краснобай, що "запалить" значну кількість виборців.
    Он навіть в Німеччині, через 25 років після падіння муру, шоста частина населення виступає проти об"єднання держави. Каже, що то була помилка. Буває й таке.

    І що значить "Донбас погоди не робить". Висловлюючись лексиконом Жванецького "Донбасс покрывает несколько западных регионов, как бык овцу". А коли донецькі до Києва дорвалися...
    Під мінстерствами стояло більшість авто з номерами, що починаються на АН
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Аха,професійно брешуть,як і в совку професійно брехали,не розказуйте казочок
     
  15. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Брешуть, але ж професійно.
    А коли альтернативної інформації немає, то....

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Gron

    Gron тафгай

    У Еліка своя арефметика.
    Вона не розуміє, що даунбаські засланці є всюди, бо капітал треба захищати та примножувати, у всіх податкових, прокуратурах, митницях і так по всій країні.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Звичайно, наприклад, в одному із районів Київської області, з яким я маю справу, років кілька тому жалілися, що скрізь наставляють "донецьких": і в міліції, і в прокуратурі, і в РВНО, і в податковій. Мається на увазі - начальників. І вони з чадами і домочадцями поосідали, з житлом, з прописками. І таке робилось по всій Україні. А крім того, ще й місцевих посіпак не бракувало, і просто дурнів чи ідейних прихильників

    Звісно, якби на Донеччині були всі такі, як Еліка, проблем було б набагато менше. Але ж не всі такі. Більше того: переважна більшість - не такі.

    А крім того, зауважу ще й таке: Взяти, для прикладу, Львівську область. Фаріон не пройшла, що свідчить про те, що львів"яни зробили належні висновки. А по Східних областях знову ж проголосували за "своїх", за "донецьких". Що свідчить про те, що східнякам значно важче дається наука життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ollan

    ollan Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  19. Gesser

    Gesser Well-Known Member

    Згоден. Хоч як ні прикро це визнавати, але це правда. Я був впевнений, що після всього цього жахіття, яке нас спіткало (не тільки Донбас, а всю Україну), мої земляки не наважаться ставати на ті ж самі граблі. Але ні! З ким не говорив, усі дружньо схвалювали пустопорожні балачки регіоналів та комуністів. Вони ж казали саме те, що так приємно слухати. А коли я їм натякав на те, що може досить слухати приємне, але безглузде, може вже час послухати тих, хто каже не самі приємні речі, але в них є сенс, - на мене якось починали коситися і я вважав за краще припинити метати бісер...
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. ELiKA

    ELiKA Дуже важлива персона

    Так чего же вы допустили такое?!? Почему терпели, молчали?
    Ладно для донбассовцев "донецкие " типа свои...
    Вы их спокойно приняли, им подчинялись, как, впрочем, и Киев (еще при первых годах правления Кучмы туда толпами повалили прокуроры-ревизоры из Донбасса и все на руководящие посты...).
    Какое отношения к киевским назначениям имели жители Донбасса? Никакого! там были свои игры, замешанные на больших деньгах.
    Если бы "донецкие" не оккупировали Киев еще с 90-х, то и Донбасс не смогли бы полмять до такой степени - на Донбассе они контролировали все. А жаловаться было некуда - в Киеве были их люди...



    У нас много нормальных людей. Выборы на Донбассе - это больше фальсификиция, чем результат.
    Но не спорю - для многих донбассян принцип "главное - свой" работает на все 100.
    И его могли использовать не только ПР и КПУ. Не использовали...
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)