Свобода слова.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Serjik, 8 лис 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Воно у гавні, а що можна знайти в середовищі гавна, крім самого гавна?
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тоді де би міг бути і кому прислуговувати продажний Тарасю.
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  4. Перше ніж щосьписати, розберись зі своїми прусаками в голові

    Крім них, ніхто більше не може зрозуміти твої висери.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тоді "по поличках", розумію, що за своїх треба заступатися, не складно пригадати, за кого заступався і кому служив продажний Тарасю.
     
  6. Може пригадати за кого заступався віслюк в Горлівці в 2014 році коли вбивали Рибака
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це "перевод стрілок", про нього взагалі не згадували. Потім ще буде доказування, що хтось когось забагато згадує.
     
  8. Це втікання від відповіді і переведення стрілок і перекладання своєї відповідальності.
    По вині Т. Чорновола скільки людей загинуло?
    А скільки загинуло через шашлики віслюка?
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо на те пішло, по вині Януковича загинуло і немало людей, а йому деякий час вірно служив і придумував продажний Тарасю смішні і абсурдні оправдання ( хоча би після "яєчного теракту", що у яйці був тупий важкий предмет ). Багатьох він розчарував.
     
  10. Так скільки людей загинуло з вини Тараса? Не овоща!
    І скільки людей було вбито через шашлики віслюка.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А з однієї сторони - всі емігрувались, вот і безлюдна "сіра зона", на яку мріють перетворити кацапи Харківську область. Безлюдні міста нешкода перетворювати на руїни, як Сіверодонецьк, Попасну...
    Тарасю Чорновіл може так само служити іншому, його причетність до злочинів, хіба що вигороджування тих, хто ці злочини чинив, як в Ізраїлі, цінніше знешкодити не терориста, а пропагандиста, який терористів виховує.
     
  12. І, якщо комусь здалося, що під час війни дозволено все, то ні
    І війна нічого не спише


    На додачу до $61 млрд США передали привіт офісу президента і, зокрема, цензурі на телемарафоні у звіті про стан справ із правами людини в Україні. Партнерів починають діставати авторитарні замашки і вони таким чином прямо натякають, що фінансувати вилизування влади вони не мають наміру.

    Ось переклад цієї частини звіту Держдепу США:

    «Конституція та закон передбачали свободу вираження поглядів, у тому числі для преси та інших ЗМІ, але влада не завжди поважала ці права. Президент Зеленський підписав указ про введення воєнного стану в лютому 2022 року після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, що дозволило подальше обмеження ЗМІ та свободи ЗМІ. Наприклад, національний телемарафон — змінна платформа каналів, які дотримуються урядової лінії щодо репортажів про війну — забезпечив безпрецедентний рівень контролю над телевізійними новинами у прайм-тайм. Більше того, деякі ЗМІ повідомили про відсторонення від вигідних контрактів на наземне мовлення та тиск з боку Офісу президента ще навесні 2022 року.

    Уряд забороняв, блокував або накладав санкції на ЗМІ та окремих журналістів, які вважалися загрозою національній безпеці або які висловлювали позицію, яка, на думку влади, підривала суверенітет і територіальну цілісність країни. Деякі оратори, які критикували уряд, також були занесені до чорного списку урядових програм новин.
    Журналісти-розслідувачі, які критикували уряд, інколи ставали мішенню негативних кампаній у соціальних мережах, іноді через дружні до уряду канали. Інші практики продовжували впливати на свободу ЗМІ, включаючи самоцензуру.»

    Також у звіті йдеться про серйозні проблеми з судами, корупцією в цілому тощо.



    https://www.state.gov/reports/2023-...SPqW-s-IZ0xr2hPWdmMZS34EK5525-whbcBId9L3xV_w4
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Думаю, всі побачили останнім часом, якою кровʼю дається адміністрації Байдена допомога Україні у передвиборний період. І тому критику нашої влади вони мінімізують всіма силами.
    Уявіть, як треба було допекти союзників, аби вони-таки видали цю заяву щодо Марафону.
    Знаєте, якими би відданими не були наші партнери підтримці України, оці системні знущання над Конституцією - чиряк, котрий колись обовʼязково прорве
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Справа в тому, що зебобікам не потрібна свобода слова. Їх не цікавить, що зевлада закрила трансляцію ВРУ. Їх не цікавить що роболять їхні обранці, чи ходять на засідання, які закони приймають. Їм все до дупи. Але на вибори прилізуть і будо голосувати, як сновиди.
     
  15. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Отож!
    Вам, порохоботам, можна тільки поспівчувати - доводиться жити з таким нарідом в одній країні.
     
  16. Нац рада з питань телебачення та радіомовлення прекрасна.

    "Навіть в умовах воєнного стану важливо дотримуватися етичних і
    журналістських стандартів у висвітленні подій та використанні лексики.
    Поширення образливих висловлювань і негідної номінації до будь-якої соціальної
    групи людей, включаючи військовослужбовців(-иць) Збройних Сил Російської
    Федерації чи представників окупаційної військової та/або політичної
    адміністрації, не є етичним або журналістськи виправданим і може призвести
    до загострення військових дій та створення додаткових напруг у суспільстві.
    Некоректна лексика і номінація до представників окупаційної російської армії,
    військової та політичної адміністрації (окупаційної влади) не сприяють
    об’єктивному та відкритому інформуванню громадськості та можуть
    погіршити сприйняття медіа як надійного джерела інформації. Висловлювання,
    що направлені на знецінення ворога, включаючи військовослужбовців Збройних
    Сил Російської Федерації, мають на меті демонізувати противника. Ці
    висловлювання часто є агресивними та неетичними. В умовах дії воєнного стану
    для медіа особливо важливо уникати незбалансованого інформування
    громадськості про перебіг і специфіку військових дій, а також дотримуватися
    журналістських принципів об’єктивності, не використовувати агресивну
    лексику, яка може призвести та/або бути протрактована іншими сторонами
    як сприяння ескалації війни. Важливо розуміти, що використання некоректної і,
    по суті, “дегуманізуючої” лексики щодо військовослужбовців(-иць) країниагресорки може сприяти подальшому загостренню бойових дій та ненависті до
    всіх громадян(-ок) країни-агресорки, і не завжди є конструктивним засобом
    сприйняття громадянами країни, яка обороняється, військових злочинів
    військовослужбовців(-иць) країни-агресорки відповідно до міжнародного
    законодавства. У журналістиці рекомендується дотримуватися об’єктивності
    до всіх ворогуючих сторін. Коректність мовлення є важливими елементами,
    щоб зберегти людську гідність та етичні стандарти в комунікації."

    Підари)))
     
  17. Коли орденоносна Мосейчук-Раєвська закликає "припинити оббріхувати людей" - це як свиня б закликала припинити їсти гівно.

    Брехня це альфа їхнього кінця епохі: від "американських кунгів" до "вбив брата"; від "наживаня на війні" до "треба договаріваться";
    від "бєз панікі" до "двє-трі нєдєлі; від "жму руку-обнімаю" до "склади взірвав Порошенко"; від борщового набору до намазаної на хліб мови; від "треба воювать і розстрілювать панікерів" до ховання синулі в Німеччині - список до неба.

    Обережніше з закликами, Наталія Миколаївна, бо хто ви без брехні?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тобі так само. Поспівчувай сам собі.
     
  19. Вони люблять гори – це, власне, нас і звело в часі і просторі.
    Я подарував льодоруб – на дипломатичній роботі згодиться, якщо зустріти Лаврова.
    Але пост не про це.
    А про те, що я взяв на себе відповідальність від імені всієї нашої гірської спільноти подякувати генералові за все, що ним було зроблено на посаді Головнокомандувача Збройних Сил України.
    Хтось проти?
    *
    Тепер, як завжди - особисте.
    Він – людина-енергія. Швидкі рухи, мова, думки. Миттєві реакції при величезній внутрішній силі, яку відчуваєш фізично.
    Вона – найнадійніший його тил, без якого не може триматися фронт.
    Дивлячись, як вони спілкуються між собою – погляди, інтонації, вираз обличь, в мене виникла асоціація з альпінізму – вони по життю йдуть в зв’язці.
    Страхують, довіряють, впевнені один в одному.

    Більш ризиковану роботу виконує завжди перший.
    На партнерові – величезна відповідальність страховки, щоб лідер вірив в надійність.
    Тепер для страховки «залізного генерала» в Олени є титановий карабін "Irbis". Випадково в мене в кармані знайшовся прямо на зустрічі.
    Вони – зв’язка. І про це враження я їм сказав.
    *
    - Якщо нема заперечень, зроблю допис?
    - Без проблем!
    - Але зазвичай пишу зі стьобом і взагалі як заманеться.
    - Як завгодно!
    … Вони такі. Відкриті, позитивні, без жодного натяку на «зірковість».
    А я виконаю озвучене, і напишу «як заманеться».
    *
    Одночасно звільнити з посад півтора десятка генералів на чолі з Головкомом в гарячу фазу війни міг тільки абсолютний, дистильований бовдур.
    В військах це назвали «ніж в спину». Дехто – «розгромом». Тому що Залужний для країни був вже не просто людиною. Після вигнання орд з Київщини, Чернігівщини, Харківщини, Херсонщини він став символом. Символом перемоги.
    В нього вірили. В талант, працездатність, фарт, харизму (et cetera).
    Вірили наші бійці, вірили військові і політики за кордоном, вірило цивільне населення.
    Раціонально чи ірраціонально – то вже другорядне. Основне – була ВІРА.
    Яка в багатьох рухнула з оприлюдненням указу від 8 лютого «Про звільнення В.Залужного з посади Головнокомандувача Збройних Сил України».
    Віру підкосила особа, яка не служила в армії жодного дня, не здатна мислити стратегічно, не здатна прораховувати наслідки своїх дій для країни, але з 2019 року отримала право видавати укази і «керувати» державою.
    Результат – на кладовищах і мапі країни.
    Але сьогодні я не хочу псувати настрій ані собі, ані вам. «Особою» займався і буду займатись окремо.
    Зараз – пост вдячності. І трохи роздумів, як завжди.
    *
    Уявляю, що твориться в душі у людини, яка віддала все життя армії. Жила армією, не уявляла себе поза армією. Але для якої влада створила всі умови для залишення армії.
    І він, як відповідальна людина, в найкритичніші для країни часи після президентського указу пішов з армії, щоб «не розхитувати».

    «Альпінізм – не спорт, а спосіб життя» - це я почув ще в часи перших своїх горосходжень.
    Для нього способом життя була армія. Тепер все буде інакше. Життя буде без армії, але ж душа буде там...
    *
    Я не торкався болючих політичних і психологічних питань – в нас були інші теми. Почали навіть з практичних вправ з льодорубом – ну, треба ж знати, як поводитись з інструментом при зустрічі з російськими дипломатами?
    Жарти, історії. Я був вражений, що він пише книгу не на комп’ютері, а на папері – йому так зручніше.
    Але весь час підсвідомо в голові сиділо геть інше.

    Я пам’ятаю розгорнутий Безуглою хейт Головкома, що був підхоплений табунами ментально-безуглих.
    І тоді в мене в голові промайнуло слово «НЕВДЯЧНІСТЬ».

    Коли ворог був на околицях Києва, всі хейтери сиділи тихо по норах.
    Коли загроза для власних дуп зникла – піднялися голови і заговорили роти.
    Найогидніше, що це було підхоплено певним прошарком людей.
    *
    Невдячність. Розквітаюча вада суспільства, на жаль.
    Саме тому мені було важливо потиснути йому руку. Обійняти Олену.
    І висловити обом щиру вдячність. Що я і зробив.
    Від імені всієї гірської спільноти.

    Але у кожного з вас є зараз можливість подякувати. Тут, в коментах.
    До адресатів ваша подяка дійде – не сумнівайтесь.
    Я Валерію і Олені Залужним свою вдячність вже висловив. Справа за вами, спільното.
    *
    P.S.
    Хтось увійде в підручник історії НЕпідготовкою до війни, роззброєнням, розмінуванням, розведенням і тирадою про шашлик.
    Хтось - зривом «бліц-кригу» переважаючого у всіх компонентах ворога, коли шансів ніхто не давав. І через два роки боротьби, що вразила світ, сказаною фразою «Нам ще буде дуже важко, але точно вже ніколи не буде соромно».
    Різні постаті. Різний масштаб. Різний внутрішній стрижень. Різні системи внутрішніх координат.

    Про одного в Українській Вікіпедії написано:
    « … був фігурантом декількох історій, пов'язаних з офшорами і приховуванням незадекларованого маєтку в Італії».
    Про іншого:
    «15 листопада 2022 року Залужний отримав $1 млн спадку від Григорія Степанця. 5 січня 2023 року він переказав всі отримані гроші на спецрахунок НБУ для збору потреб Збройних Сил України».
    Щось незрозуміле і глиба.
    То ж давайте всі будемо робити по життю так, щоб «ніколи не було соромно», як сказала непересічна людина, яка на фото тримає в руках льодоруб.
    FB_IMG_1716747426543.jpg
    https://www.facebook.com/share/p/MzhCDJc3XH1grv1F/
     
  20. Телемарафон в Україні!
    20240527_101406.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)