Свобода слова.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Serjik, 8 лис 2007.

  1. З тих пір, як я почав щось розуміти у цьому житті - десь зі старшої школи - я був скептично налаштований до загальної демократії. Бо нічим не обмежене виборче право ненабагато краще за нічим не обмежену монархію. І те, що відбувається зараз в Польщі та США - прямий цьому доказ. Коли політики думають лише про майбутні вибори, а не про майбутнє країни і світу.

    У 20-40-х роках минулого століття тоталітаристи-популісти ледь не погубили цивілізацію. Сподіваюся, цього разу ми відбудемося меншими втратами. І придумаємо, нарешті, якийсь запобіжник охлократії. Монархів стабілізували парламентами, хтось тепер має врівноважити "простих виборців". Бо інакше в добу соцмереж вони нас всіх доведуть до цугундера.
    https://www.facebook.com/share/v54WbH8L9P7TWHu4/
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  4. Про мое моральное падение...
    Счас добавлю ненависти ко мне "белых пальто".
    Я "вписался" за Пашинского.
    Потому что это беспредел, рейдерский захват и ручное правосудие...
    Но, я в 14 м году, вписался за "людей сложной судьбы", моё определение "улицы", или же криминала в сводка полиции.
    Апрель 2014 года, Одесса.
    Тысячные митинги сторонников русского мира, форпост ФСБ на Куликовом поле.
    Гиркин в Славянске.
    Мы, организовываем "штаб обороны Одессы", на Жуковского 36.
    Через систему блокпостов "мобилизовываем" тысяч пять патриотов и через нас эта "бригада активистов"проходило боевое слаживание, что и привело к перемоге 2 мая.
    Но, это присказка...
    В апреле, в наш штаб приходят двое людей из рассказов Бабеля про Мишку Япончика.
    И говорят такой текст.
    - Марк, мы посовещались и решили, что русский мир нам не надо.
    Чем мы можем помочь ?"
    - Я по наивности говорю, ну вот мол, блок посты...
    - Не, это не наше..., вот телефон, если шо надо кого-то наказать, чего-то сломать и прочее, звони...
    Я с благодарностью взял этот телефон, как ещё одну возможность и инструмент по защите Украины от "русского мира"...
    Эта коммуникация позволила решить много вопросов...
    Но, важно, что люди в критический момент, сделали свой выбор...
    В Донецке и Луганске "люди не простой судьбы", слились...
    А в Одессе, нет...
    А "белым пальто", я скажу в бой, я пойду лучше с человеком "понятий", чем с "белым пальтом"...
    Бой нашей семьи идёт с 2014 года...
    Поэтому для меня, ценность имеют люди слова и люди дела, такие как Пашинский, Корбан, Альперин ...

    И вы, сейчас, радуетесь тому, что Корбан по беспределу вне Украины ?
    И вы сейчас радуетесь, что Пашинского, главного отечественного производителя посадили за решётку ?
    Рабы...

    Ладно, типа "пусть рухнет мир, но восторжествует закон".
    Вы не рабы, а святые люди в белых пальто.

    Вы готовы заплатить цену "правосудия за рухнувшего мир "?
    Тем более, что правосудие ) вершат те, кто в тысячу раз хуже тех, кого они судят ?
    ОПГ 95 квартал, вместо производства ракет, ложил асфальт.
    Обещал вам шашлыки 23 февраля.
    Сокращал ЗСУ перед вторжением.
    Обеспечил сдачу Юга.
    Последствия, это 8 миллионов беженцев, война и горе...
    Теперь они зачищают опасных для режима зеленой диктатуры людей, например Пашинского и Червинского...
    Господи, сколько вокруг не адекватов, рыбок гупий, миллионеров грантоедов...
    Вот тут голосом…https://www.youtube.com/live/IxZTsB-giBE?si=cWCIldLHnXc3ULa4
    #покидьки
    #печалька
    https://www.facebook.com/share/YwimyMzMUdauX6Dm/
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
    Oleg Barna виграв суд. Посмертно.
    Проти брехливих журналістів Плюсів, які його цькували.
    Дружина Олега, пані Olga Barna згадує, що в останньому sms перед виходом в бій, чоловік просив родину продовжувати суди , щоб захисти його чесне ім'я. Олега цькували, бо він був правдолюб і критикував нинішню владу.
    Сьогодні пані Ольга отримала рішення суду по справі № 758/6759/19 , яке вступило в силу
    Ухвала: "Позов Барни Олега Степановича до Колтунова Ігоря Сергійовича про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації - задовольнити повністю".
    Ігор Колтунов- журналіст Плюсів, який розпочав флеш-моб "Ідіть у с..." й зводив наклепи на Олега про голосування за гроші, купу іншого бруду, приїжджав під будинок до Олега. Ця ж компашка і під моїм будинком в селі лазила.
    Ухвала суду вступила в дію півроку тому! Але і досі ані Колтунов, ані Плюси в рамках марафону не принесли вибачень перед родиною Олега і жодних спростувань .
    Європейська Солідарність вимагає від журналіста і телекомпанії «1 плюс 1» негайно виконати рішення суду, принести спростування і вибачення.
    Олеже, світлая памʼять. Дякуємо, що був таким . Справжнім.
    Iryna Gerashchenko
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ще не дивився, але наче цікаво :mda:

    Дмитро Корчинський. У Вікіпедії написано - український політик. Одного разу він сам про себе сказав «професійний провокатор»

    "... це люди без власної думки (Медведчук, Табачник) .... На початку 2000-х Табачник переконував мене, що наше місце у Євросоюзі..."


    View: https://m.youtube.com/watch?v=Yt1l-gwd-wg


    у помірних дозах, як приправу, можна іноді слухати і Корчинського :not_i:
     
  7. От бачу різко активізувався дехто Світан, а точніше ті, хто його за мотузочки смикають. Тільки не можу остаточно зрозуміти, які: ті, що на Банковій, чи ті, які з москви?
    Дістав наказ на якийсь час покинути плюгавлення Залужного й знову переключитися на Порошенка й "порохоботів".?

    Альо, Прямий! Він у вас і в Курбанової досі основний експерт? Ну-ну... Уже ж було чітко сказано, зокрема, ігнатом, що не було в нашій авіації такого льотчика-інструктора. А в якій був після розпаду СРСР? А ви не зрозуміли?
    Він явний інтелектуальний тупик поряд із Ждановим та Арєстовічєм.

    Світан, як і Семенченко, крутився в Донецьку, коли в 2014-му там формували оте динири, а також пробували сформувати "вааружонниє сіли денеера".

    Тоді спершу москва забракувала проєкт, а потім козачки з раші нагрянули й тему взагалі надовго закрили, аж до створення тих двох окупаційних корпусів.

    Семенченко встиг змитися в Дніпро до Корбана й Коломойського і там раптом стати "народним героєм". А Світану не повезло.
    Спершу побув у розробці грушників, а потім козачня Безлера його загребла, як конкурента й підозрілого та на підвалі трохи кості поламали. Потім його чи то звідти викупив, чи вже якось опісля пригрів Тарута. Там він раптово й легалізувався, як уже ніби якийсь український...
    Проте,героя з нього почали малювати лише в 2019 році.
    Тарас Чорновіл
     
  8. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    В Україні, наразі, одним з найбільш складних і водночас актуальних питань на порядку денному
    є проблема розробки та впровадження ефективних механізмів протидії пропаганді,
    інформаційним атакам країни агресора, кібератакам
    та іншим зловживанням у сфері Інтернет.
    Дії країни-агресора, починаючи з 2014-го року засвідчили,
    що одним з основних інструментів ведення «гібридної війни» проти України
    є саме маніпуляції з інформацією.

    Викривлення при висвітленні бойових та інших подій на Сході України,
    заклики бойкотувати дії збройних сил України,
    створення і поширення відвертих дезінформаційних історій
    та «полуправд» з «правильними» акцентами, – це лише мала частка того,
    що під гаслами свободи вираження поширювалось та поширюється
    для насаджування паніки, страху і агресії/ненависті в середині країни та в світі
    для створення потрібної «картинки» про події в Україні.


    Як відрізнити, де дійсно свобода вираженні думки,
    а де частина інформаційної антиукраїнської кампанії?
    Як ефективно запобігати і реагувати на інформаційні атаки, особливо, в сфері Інтернет?
    Яким має бути ефективний механізм визначення балансу
    між суворою необхідністю збереження суверенітету
    і забезпечення національної безпеки
    та свободою слова і поширення інформації?

    Такий механізм поза сумнівом має бути.
    На жаль, станом на початок 2019-го року,
    Україна знаходиться тільки на етапі обговорення його створення.
    А, практика введення обмежень і блокування веб-сайтів
    не відповідає базовим міжнародним стандартам у сфері прав людини.

    https://ppl.org.ua/bibliotech/3-2
     
  9. Ніхуйові у нас такі журналісти державного телеканалу ФРІДОМ які давали присягу днр.

    Це блядь що виходить нахуй? Поки ми воюємо у нас на держ каналі працює російський колаборант!


    View: https://twitter.com/Vit_Ovchar/status/1769507195270439053?t=oiCYWM8IeD8HY6wyqotthQ&s=19




    View: https://twitter.com/Vit_Ovchar/status/1769507352623886463?t=tyDllUG-gZMfqTBg4S3Zvg&s=19
     
    Останнє редагування: 18 бер 2024
  10. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    А я и не понял в чей адрес злоба была направлена. Если бы заметил, что в мой, переработал бы её в положительные эмоции.
    У слабого и злого самостоятельный бизнес и не мог долго существовать.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    З форумними покійниками розмовляєте?
     
  12. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Oleksandrivych розбушувався! :rock:
     
  13. Чим менше думаєш - тим більше однодумців.

    Коли Аристотель придумав логіку, він на радощах влаштував бенкет і звелів заколоти 40 баранів. З тих пір барани логіку не люблять.

    Важко довести істину людині, яка вже подивилася телевізор.

    Більшість людей не дивляться ні в минуле, ні в майбутнє. Вони дивляться телевізор.

    Думати - найважча з робіт. Мабуть, тому так мало людей нею займаються.

    Здатність думати, подібно до гри на скрипці або роялі, вимагає щоденної практики.

    Розумні люди обговорюють ідеї, середні - події, дурні - людей.

    Скажи мені, про що ти думаєш, і я скажу, чому.

    Розумні думки до дурнів не приходять.

    Людський мозок - це унікальний механізм: він безперервно функціонує цілодобово з самого народження і до покупки телевізора.
     
  14. Для адмінів ЛФ:


    Наше бидло не вірить у правду, честь, гідність, воно скрізь шукає гівно і лише гівно, брехня, ницість, фейки, для бидла є натхненням і вірою, бо бидло позбавлене високих почуттів і з середини наповнене саме тим гівном. Тому гівно для бидла, як наркотик. Без дози гівна в мозок, в бидла починається ломка і воно ладне на все, щоб знайти нову порцію.

    Тому писав, пишу і буду писати все, що думаю про наше бидло.
    Маю честь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Прямо дєдушка чЛєнін.
    Раз вже звернення до адміністрації, таке у декого ставлення до думаючих інакше.
     
  16. Якби ви тільки думали!
    Так ви ж все обсираєте і вимагаєте щоб всі жили з вами в говні
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Слова президента не гріх повторювати.:)))
     
а де твій аватар? :)