Свобода слова.

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Serjik, 8 лис 2007.

  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    З чим Вас і вітаю. Сподіваюсь, Ви надалі будете уникати питань, в яких Ви некомпетентні.
    Я маю декілька професій. Якісь пов"язані з моєю профільною освітою, якісь ні.
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

  3. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дуже добре. Тоді як Ви охарактеризуєте людей, який цей вибір зробили?
    Хтось казав що Порошенко ідеальний? Ідеал, взагалі, абстрактне поняття. Я, наприклад, вважаю що Порошенко, як президента і головнокомандувача, можна охарактеризувати як
    Тоді повертаємось до запитання, що стоїть вище:
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Принаймні, не харкаюсь жовчю, як порохоботи, їх поведінка - поведінка капризних дітей, не конструктивна опозиція, а збанкрутіла влада, переважна критика "Баба Яга проти", показали якесь привітання Зеленського - погане, від Порошенка було би краще, вакцина - погана, від Порошенка була би краща...
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ну, посмотрим)))
     
  6. Ні, ні. Я за віслюка не голосуваа. Але вовочка така бубочка. Кугутик у своєму репертуарі
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Харкають, та ще й як! Булю харківську почитайте.
    Але запитання було не про порохоботів, а про зебуїнів.
    Таким чином, повернемось до нашіх баранів, тобто зебуїнів. . Ви маєте хочаб один аргумент, який довів би, або надав можливість перепустити, що зебуїни не є отарою дегенератів?
     
  8. FB_IMG_1615312978985.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Затятим порохоботам: какой привет - такой ответ, не дивуйтесь, чому так порохоботів не люблять.
    Я не у всьому такий вибір підтримую, стикався з людьми, вибравші Порошенка, як надійнішого, перевіренішого чи як "менше зло", але при прогнозованій неудачі гівнометанням не займаються.
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Щось я не бачу аргументів.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Аргументів чого? Написати пофамільно виборців Порошенка?
    Я від таких в шоці, буде як у ватанів "дєди ваєвалє", буде "діди за Порошенка голосували"?
     
  12. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ось цього:
    Схоже, Ви не маєте аргументів.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member


    Для початку, ІІ тур виборів 2019 - вже історія, що кому і за що дорікати?
    Клоунами виглядають не тодішні виборці, а більше нензи-порохоботи тепер. Дійсно "Нагадала баба, як дівкою була".
    Та і пояснювали, більшість із тих, що так голосували вибирали "менше зло".
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тобто Ви визнаєте, що про "дегенерацію" Ви просто десь чули, не маючи жодного поняття про цю тему?
     
  15. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  16. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Михалич, не займайтеся казуїстикою. Я ж не кажу, що Ви добре розумієтесь в дегенерації тому що все життя були оточені лише дегенератами.
     
  17. Він їх очолював
     
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Справжній командир!
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На щастя, дегенератів щораз менше. Якщо в 2014-му їх було 54 відсотки від виборців, що прийшли голосувати, то в 19-му їх стало 23 відсотки. Але вони вічно пхаються між порядних людей.
     
а де твій аватар? :)