"Свобода Слова" Савіка Шустера, комментарі і враження

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем CoyC, 1 вер 2007.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зеленський в студії Шустера – ПОВНА ВЕРСІЯ | Зеленский Шустер, Зеленский Свобода Слова

    View: https://youtu.be/GLIztvT2DgU
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я продивилась передачу до кінця. Я даремно не голосувала за нього - так я тепер вважаю. Нам якраз такий президент на данному етапі потрібен. Як зустрічали президента, і підтримувала студія!
    96% дали, що він на вірному шляху. Двоє з залу, що вважали що буде капітуляція, щось таке промукали безсвязне, ніхто нічого не зрозумів.
    Вибачився, що не мав часу перевдітися - прямо зі сходу, де нагороджував воїнів. Звісно, що порохоботи почнуть за зовнішній вигляд верещати.
    Кравчук організаторів того "Руху спротиву капітуляції" (Вакарчука та Парубія) розмазав як хлопчиків. Старий він дуже, але мозги роблять нормально. І Саакашвілі молодець. Виявляється родина Арахамії постраждала від рашистів, а Кравчук надавав допомогу грузинам у цій війні..
     
    Останнє редагування: 7 гру 2019
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тепер трохи зрозуміло, чому Зеленський до 40 років став тим, ким він є.
    За тих пів-року, відколи він став Президентом, він змінився кардинально. Він дуже скоро вчиться.

    Норм :good:

    зі

    Хвалити не буду, хіба поза очі;
    Може...
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так, я теж бачу, в нього є сталева вісь. Дай-то, Боже, щоб в нього склалося все добре. Як українську вивчив досконально за короткий строк, помилок не робить, інглиш в нього і був вищого рівня.
    Хто-то з поважних експертів казав, що після Нового року буде в Зеленського велике кадрове оновлення. Оце б добре. Потрібно ставити не друзів, а професіоналів, і все буде ОК.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    Мене кумарить одна фраза, котру сказав і Зеленський, і Вакарчук, і інші високі політики. Тіпа: "Мінські угоди, так як вони написані, виконувати не можна"

    Угоди підписані, їх треба виконувати. У світі так не прийнято - не виконувати угод.

    Ну, хіба Зеленський переконає підписантів переглянути пункти і відредагувати угоди. Але з цим повинні бути згідними всі сторони.

    ІМХО
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ахтунг.
    Не було, не було, і от знову:

    Луценко говорить за Америку.

    Свобода слова Савіка Шустера за 20.12.2019 — Шустер Онлайн


    View: https://youtu.be/tKYYzFPyPdI


    Битва за Білий Дім. Що означає імпічмент Трампу для України?
    Як зміняться відносини з США якщо 45-го Президента все ж буде усунуто?

    Битва за Землю. Якою ціною дозволять продаж землі?

    Битва за Конституцію. Що зміниться в основному Законі країни?

    Чим насправді дихає країна - сьогодні у Свободі Слова Савіка Шустера.
    — Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України
    — Руслан Стефанчук, Перший заступник Голови Верховної Ради України
    — Юлія Тимошенко, Лідер партії ВО “Батьківщина”
    — Юрій Луценко, Генеральний прокурор України (2016 - 2019)
    — Андрій Білецький, Лідер партії “Національний корпус”
    — Олег Тягнибок, Лідер партії ВО “Свобода”
    — Марина Ставнійчук, Член Венеційської комісії від України (2009 - 2013)
    — Федір Веніславський, Нардеп від “Слуги Народу”, Представник Президента України в Конституційному суді
    — Роман Лещенко, Уповноважений Президента України з питань землі
    — Микита Потураєв, Нардеп від “Слуги Народу”
    — Олексій Мушак, Радник Прем'єр- міністра України з питань економічної політики
     
а де твій аватар? :)