"Свобода Слова" Савіка Шустера, комментарі і враження

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем CoyC, 1 вер 2007.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    всі дружно забули про російського парфьонова, хоча його "нині" (намєдні) ще ніхто не переплюнув...
    є одна передача на нтв, яку веде хлопчина з дикими очима, яка намагається дотягнутися до "нині", але не дотягується...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Да, Парфенов умничка, но намедни это не "ныни" помоему нет аналога в украинском, дословно я бы перевел как "передтепер" однако названия передач считаю, переводить некорректно.

    ЗЫ "Хлопчык з дыкымы очыма" это хорошо :)
     
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    дАрт я профессиональность ведущего ток-шоу пол.определяю сугубо трезвостью мысли и политической грамотностью...телик не смотрю принципиально, а вот ток-шоу пол. разные люблю...по этому я оцениваю Яневского не выше Шевелиса а всего навсего на уровне...а вы мне Моляра предлагаете..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Доречі,ви знаєте,що Шустера:clapping: звинуватили з його "інтерівскою"свободою
    в плагіаті звичайно зі сторони ICTV,Богуцький:radist: ,якщо я не помиляюсь.
    Але Куликову:clapping: далеко до Шустера:aggressive: ,у нього ж досвыду нема роботи з такими
    проектами:ninja: .
     
  5. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Так так чули, але тут всі мабуть будуть на боці, людини Шустереса, який казав:" якби мене простила Росія(путін), я б повернувся залюбки з України".
     
  6. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Пішов я:naci: :naci: :naci: :naci: ........
     
  7. clair

    clair New Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Інтернет-конференція Шустера. Дуже цікаві відповіді: http://www.liga.net/conf/ic/?cid=63
     
  8. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Шустера помню еще с времен его работ на российском телевидении. В свое время на НТВ его "Свобода Слова" имела колоссальный успех. Теперь вот она популярна на Украине.
    Прекрасная передача.
     
  9. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Напевно, все ж таки є слово.:) Це "нещодавно". Що до "умніц", певен що в україні є принаймні один дуже відомий журналіст, який міг би не гірше Шустріка вести подібне шоу. Це Роман Скрипін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Враження від останньої програми просто жахливі. Особливо вразило хамство Тягнибока і те, як він корчив міни, коли йому ставили питання. А його національна ідея видалася мені просто смішною, бо якщо учора на 1+1 Кличко у прямому ефірі говорив українською, то про яку ще моду говорить Тягнибок? Він лише може відштовхнути від мови. Я шокована, що мої батьки голосуватимуть саме за нього.
    А Шустер молодець, як завжди, на висоті. Дуже добре собі дає ради з усіма тими крокодилами. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    А мені Шустер після п"ятничної програми не сподобався...Шоу мен він, якому байдуже доля України і який спить та баче аби повернутися у Росію...не здивуюся, якщо новий президент РФ вибачитьить Шустрериса, і той піде назад...
    Тягнибок файно говорив, але краще б він там ще й побився з про Кучмістом та політологом(жидом), ото було дійсно добре...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Схоже на то. Савік навіть української мови не вчить, тільки вітається і прощається. "Дипломат", хай йому грець.:)
    А що означає той його улюблений жест - потирання долонями? Про що це каже?
     
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Он хорошо делает свою работу - уже только этим принося пользу нашей стране. При этом и он понимает своих гостей - и гости понимают его (включая того-же Тягнибока!) - чем не пример толерантности?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Це ще питання.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Вот вам і дємократічєская Рассія,де вже нема довго таких передач
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Знаєте, багато про що це каже... я навіть голосно повторювати не хочу, що мені прийшло на думку...:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Лучше Савика ведущего пока нет. Не вижу ничего плохого в том, что он потирает руки от удовольствия, что программа удалась...

    Согласна на все 100%. именно поэтому Тягныбока поддерживают сейчас регионалы, как вредителя в стане оппонентов. Жаль, что ваши родители этого не поняли. Тогда уж лучше Каськив, он умница.
     
  18. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Вдаласє програма, кому вона вдаласє Савікові? Та усі ті програми зроблені для піар акцій...Там всі піаряться...Піар там.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Я намагалася їх переконати, але вони його почали вважати і справді "представником національної ідеї". Із таким представником нас і справді друга Ірландія чекатиме.
    А от "вредитель", то Герман і Чорновіл. Ех, далеко я від своїх рідних, як виявилося... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: "Свобода" Савіка Шустера, комментарі і враження

    Эти на вредителей не тянут, т.к. явные аутсайдеры. От своих отклеились, а к другому берегу их не приклеили. Кто ж им поверит? О Тягныбоке же я уже где-то писала. Тут либо дурак, либо карьерист (т.е. подлец), хоть прекрастно понимает к чему приведет его позиция (к отторжению украинства), Но ему на это наплевать, лишь бы решить свои сиюминутные цели...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)