Свобода преси по-донецьки

Тема у розділі 'Донецький форум', створена користувачем kitana, 22 чер 2012.

 1. kitana

  kitana Banned

  Журналіста, якого побили у Донецьку, змусили зізнатися у замаху на губернатора Донеччини.

  Журналіст Максим Касьянов після перебування у Ворошиловському РВВС Донецька письмово відмовився від послуг адвоката і дав щиросерде визнання в спробі замаху на губернатора Донецької області Андрія Шишацького.
  Про це повідомила прес-секретар облпрокуратури Яна Соболевська, пише «Український тиждень».
  Як повідомив лідер незалежної медіапрофспілки Донбасу Максим Абрамовський, після конфлікту з охороною в центрі Донецька під час візиту губернатора Андрія Шишацького в супермаркет БУМ, Максима Касьянова доставили до Ворошиловського райуправління міліції.

  Спочатку Касьянов поїхав на судово-медичну експертизу, знімати побої. Повернувшись в РВВС, Касьянов зі слідчим Руденком піднялися поверхом вище в прокуратуру, а через п’ять хвилин адвокату повідомили сенсаційні новини. Перша – Максим Касьянов письмово відмовився від послуг адвоката. Друга – він уже підписав щиросерде визнання в спробі замаху на губернатора Донецької області Андрія Шишацького.

  Між тим, тепер уже екс-адвокат Касьянова Тетяна Іванова припускає, що журналіст написав заяву під тиском. «В заяві видно, що вона було написана тремтячою рукою, оскільки попередня заява написану ним у райвідділі чітким, нормальним, розбірливим почерком...», – сказала Іванова.
  Після цього, продовжила адвокат, Максим Касьянов відмовився від її захисту без пояснення причин.
  За словами адвоката, коли вона хотіла покинути кабінет, посилаючись на те, що клієнт від неї відмовився, слідчий попросив її залишитися. Він повідомив, що запросить експертів з камерами, які знімуть Касьянова, який пише заяву.

  Сам Касьянов розповів, що написав зізнання під тиском слідчого. З його слів, він оформив визнання у вигляді заяви в прокуратуру про явку з повинною. Однак прокуратура стверджує, що цю заяву не можна вважати явкою з повинною, оскільки мова йде про злочин в умовах неочевидності.

  Нагадаємо, 20 червня невідомі затримали Максима Касьянова біля супермаркету БУМ при спробі знімати на мобільний телефон в’їзд кортежу губернатора.
  Очевидно, мобільний телефон в Донецьку вже віднесено до зброї.
   
  • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)