«Свобода» не виключає, що висловить недовіру губернаторам

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Andzhej, 3 лис 2010.

  1. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Підтримую сто відстотків. А "рагуля" нашого стережіться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Відразу після виборів, Горбаль сказав, що ПР на Львівщині буде формувати ради. Більшість політичних лідерів партій, які пройшли з більшими ніж ПР показниками, почали висміювати слова Горбаля. Але як показують подальші події, в словах ГОрбаля більше раціонального змісту, ніж у його політичних опонентів. Ось чому: губернатор є господарем на Львівщині - в його руках всі вилові структури, економічні важелі, фінанси. Хоче дає, хоче не дає, хтось виступить проти - буде стертий в порошок. Ще ніхто із політичних сил, які пройшли в раду не заявили, що будуть блокуватися зі Свободою. Їх всі панічно не люблять через недолугість представників і елементарну зависть через результат. Тож в такій ситуації простіше буде шукати компроміс з владою та ПР, ніж грати на імідж Свободи. І ще одне - Свобода не візьме на себе відповідальність в області та навіть не зможе протягнути свого представника на голову обл. ради. В такій ситуації бачу, що Горбаль був правий, коли говорив хто буде "рулити" в області.
     
  3. kitana

    kitana Banned

    Постійно про це кажуть, але чомусь жодних доказів не наводять.
    В Тернополі питання стоїть про більшість Свободи у міськраді. Там зараз йде ціла війна за мажоритарників - Свобода vs ТВК (підконтрольна ПР).
    Якби Свобода і ПР були, як Ви кажете, одна компанія, то чому ПР так нагло йде на явні фальсифікації результатів виборів, щоб Свобода ту більшість не отримала? Логіка де?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Здається будь-який голова ОДА в області є так званим господарем.


    Ага, кожен у вичікувальний позиції. Після виборів, напевно, стануться кадрові ротації у вертикалі влади, тому новообрані депутати поки що не поспішають із гучними заявами щодо коаліції чи опозиції.

    Як то кажуть, поживем-побачим
     
  5. Andzhej

    Andzhej Well-Known Member

    Ротації вже розпочалися, але свободівці вперто не йдуть ні на які посади. Бояться себе зкомпроментувати. І це факт. Непрофесіаналізм тотальний. А скоро вибори. І навіть Тягнибок не хоче бути в обл. раді. Йому зі сторони простіше націоналістичними закликами обзивати політичних опонентів.
     
  6. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    А з другого боку це свідчить про наявність у них здорового глузду, бо не хочуть братися до справи, де необхідний досвід і знання...Може, усвідомлюючі свій непрофесіоналізм, вони зроблять ставку на залучення до реальної роботи справжніх професіоналів під своєю егідою. Хотілося б, врешті решт, дожити до того часу, коли партія, що перемогла на виборах, не буде роздавати урядові і адміністративні посади своїм членам як почесний приз чи військову здобич, а буде запрошувати людей, які є вправними в певній галузі...В той час, як більшість в ВР буде підтримувати, але й контролювати їхню роботу.
     
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Як я вже казав, я б не був таким критичним щодо партії Свобода. Треба почекати. Щодо господарників - то дурниця. Політики повинні займатись політикою і організувати справжніх професіоналів.
    Але це здається перша партія яка не має нічого спільного з совком. І якщо вони пройдуть екзамен коритом і не спокусяться - вони мають реальний шанс зламати хребет совка. І до речі, мають шанс створити першого несовкового некомуняцького президента.
    Адже біда, що Україна ніколи не мала альтернативи. Щербицький-Кравчук-Кучма-Ющенко-Янукович з їхніми 200 партіями - це як казав Маяковський, блізнєци-братья, які в масі нічим один від одного не відрізнялися.
    І якщо Свобода займе цю нішу справжньої національної державницької партії - успіх декомунізації і деколонізації гарантований.
     
  8. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Дозволю собі висловити здоровий скептицизм відносно очікування приходу "ідеальноі влади". Навіть у краінах так званоі розвиненоі демократіі такоі влади нема. У кінці кінців усі рвуться до розподілу державного бюджету для "своіх" бізнесів. Збираються судити бувшого президента Франціі Ширака, іде парламентське розслідування (не слідкував, може закінчилось) над бувшим прем*єр міністром Канади Малруні і так далі і тому подібне майже у кожній краіні. До речі, позавчора в новинах по CBS був сюжет, присвячений так званій Ponzi scheme, тобто фінансовій піраміді типу відомоі у нас МММ. Виявляється, це досить поширене явище у Канаді.
    http://ca.reuters.com/article/businessNews/idCATRE62S5ET20100329
    http://www.cbc.ca/canada/montreal/story/2010/11/16/mtl-ponzi-arrest.html
    http://www.reuters.com/article/idUSTRE60K6S520100121
    http://www.cbc.ca/canada/toronto/story/2010/11/16/ontario-ponzi.html
    А законодавство таке, що якщо за 2 роки справа не доходить до суду, то іі просто закривають, а організатори піраміди залишаються з десятками чи сотнями мільйонів доларів "заробітку". А лоєрам проволинити 2 роки проблеми не складає.
    Варто говорити не про ідеальну владу, а про дієві механізми контролю з боку суспільства за діями влади. Або піднімати рівень життя, щоб людям не хотілось лишній раз напрягатись через якісь там вкрадені мільйони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ідеальної влади нема. Але нема і "культу влади", де кілька злочинців від влади роблять що захочуть а народ трясеться перед ними.
    Це, грубо кажучи, совок. Отже першочергове завдання в Україні є провести десовкізацію і деколонізацію суспільства. Так як це було зроблено в Східній Європі і Прибалтиці. Щоб люди почули себе не бидлом а народом.
    Ось Свобода і надається для цього. Вперше за 20 років прийшла партія здатна зломити хребет совку. Інше питання, чи вони скористаються з цієї нагоди...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Свободу можна розглядати хіба що як тимчасову альтернативу Регіонам. Зрештою, на цих виборах так і було, голосували не стільки за Свободу, скільки проти Регіонів. Не було б тиску Регіонів, не було би і Свободи. Особисто я бачу у свободівців два великих мінуси: радикалізм і відсутність професіоналів. А з цим багажем хорошу державу не побудуєш.
    Запропоную здоровий практицизм. А чому б дрібному і середньому бізнесу не створити свою політичну партію? На сьогоднішній день це єдина реальна адекватна сила, яка здатна згуртувати всю Украіну. У інших політичних партіях народ розчарувався. Судячи з останніх подій, таку партію підтримають не тільки підприємці. Ці люди своіми руками і головами показали на що здатні, значить і порядок у краіні наведуть. Подібно до польськоі "Солідарності", ініціатива знизу, а не штучно створена політична структура.
    Ну і звичайно зробити демократичним і відкритим виборче законодавство, щоб унеможливити фальсифікаціі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    и только в западных областях Украины ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Друге так, на першому багато хто побудував державу.
     
  13. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Наприклад?
     
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Фельдману Свобода давно не нравится. Он ее всегда критиковал при каждом удобном случае. Может быть оттого, что Тягнибок не продался голубым, как Фельдман?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    Такі сподівання були, здається, і на "Нашу Україну...А вийшов пшик:sad:. Боюсь, щоб таке розчарування не сталося знову.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)