Свобода чи диктатура?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Arthur, 11 гру 2009.

  1. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Це на якому базарі таке почуто? :)))

    А чому тоді світ ну ніяк не відмовиться від валюта "банкрота"? І навіть не планує? І навіть не намагається? :))) Тому що не банкрот. Не читайте совєцких, тобто російських, газет перед обідом. Хоча, схоже, ви не читаєте ніяких.

    Такі твердження - глибоко абсурдні. Криза настала тому, що нафтовидобуваючі країни змовилися і підняли ціни. Виникла криза виробництва, потім - криза неплатежів по внутрішнім кредитам. Потім - банківська. Потім - нерухомості. Ось і глобальна криза.

    [​IMG]


    І це дуже корисно для США. Тому що тільки за останній рік вони змонтували 50 тисяч тільки вітрогенераторів. Тому-що масово переходять на гібридні автомобілі і впровадили сумішеві бензини (з етанолом). Тому-що енергоекономія стала головною в державних пріоритетах. Це не може бути зроблена дуже швидко, бо потребує часу на технічне переозброєння. Але дуже швидко США скоротять споживання палива на одиницю продукції вдвоє, і продадуть світові тисячі високоінтелектуальних енергоощадних технологій. А видобуваючі країни куплять їх, змушені будуть купити - бо сьогодні собівартість видобутку нафти вже наблизився до її ринкової ціни. А відносне споживання падає. Наступне коло кризи вже б"є по нафтогазовидобувних країнах. І вдарить дуже тяжко, бо їх доходи скоротяться в рази.

    ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

    Ооочень глубокий вывод! :)))
    Типа "никто и никогда не смог искоренить российский алкоголизм. А это значит, что страна эта и народ её весьма сильны!!!"

    ? :haha: :haha: :haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Spika

    Spika Well-Known Member

    Проснитесь, уважаемый! Вы живете в розовых тонах американского кино. В мире уже давно все не так, как вам снится:

    http://finance.rambler.ru/news/curstock/4356655.html

    http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2010/08/18/206767

    http://minfin.com.ua/blogs/borz/11599/

    Отказ от доллара идет полным ходом. Но аккуратно.

    Да, вывод глубокий. Пример Афганистана прекрасно илюстрирует, что духовное сильнее материального. Даже на войне.
    Просто запомните это и учтите по жизни. Будете меньше ошибаться.

    Россия не самая пьющая в мире страна. То же просто запомните это (хотя думаю, что тут просто оператисная память ваша такого не потянет). Больше пьют и во Франции, и в Германии... По фициальным данным потребления , в расчете на душу населения.

    А вот это правильно! То же - просто запомните ЭТО,
    фантазер!

    ---------- Додано в 01:02 ---------- Попередній допис був написаний в 00:26 ----------

    Я б сказал, "быстро расшевелил вашу с Омой мысль, и перевел тему в нужное мне направление. А цифры.., это уже, как ни странно звучит для них, абстракция. Для вас 7млрд. сильно отличается от 3,6млрд. Вы можете представить это хотя бы как-нибудь? Ну, там, очередь..., или концерт..? И отличить одно от другого? Я по таким цифрам - нет. Для меня, что то, что другое - "много", "очень много" или "тьма".

    Все правильное я написал вам почти год назад. В теме про национальную гордость. стр41- и дальше
    :)

    А она первая в чем? Как вам нравиться их место в рейтинге по госдолгам? А по внешне-торговому балансу? А сравните с Исландией, которая на определенном этапе объявила дефолт. Похоже?

    Вас ввели в заблуждение. В экономике никогда не было, нет и не будет демократии. В экономике всегда только - диктатура. Не лепите все в кучу. Запутываетесь.
    Нужно говорить о либерализации государственных законов в эеономическом секторе. Но не о демократических (коллективных) методах управления экономикой и в экономике. Так, что демократия к экономике не лепится никак. Экономикой управляют свои объективные ЭЕОНОМИЧЕСКИЕ законы! И они принимаются не парламентом!
    У вас на работе демократия? Съезды, собрания... и прочие демократические штучки? Во..! Так и везде.

    И один из пародоксов демократии - в "высокодемократических" (как они себя считают) странах можно легко выйти на площадь и обругать любого члена правительства. Но НИКТО не ругает своего непосредственного начальника. А шо ж так..? потому, шо тут уже закон спроса и предложения на рынке труда сильнее демократических принципов гавкания по сторонам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Лучше жить в розовых тонах американского кино, чем в серых тонах давно уже несуществующего Совка.

    Когда страна-бомж не имеет никаких материальных ценностей, очевидно, что у нее есть духовные.

    Я могу представить. Я была в Индии, в двух самых перенаселенных городах: Бомбее и Дели. Толпы народу, которые ходят там по улицам, идя с утра на работу, могу сравнить только с толпами в киевском метро в час пик на станциях пересадки.
    Поверьте, если бы в Вашем родном Донецке неожиданно стало в 2 раза меньше народу, Вы бы заметили.

    Вы забыли указать, что Франция пьет вино, а Германия пьет пиво. А Россия пьет водку. Теперь давайте посчитаем градус на душу населения... :)

    ---------- Додано в 01:49 ---------- Попередній допис був написаний в 01:39 ----------

    Не согласна. Вы сейчас рассуждаете с точки зрения кейнсианства. Вы наверняка читали "Общую теорию занятости, процента и денег" Джона Мейнарда Кейнса. Но теория госрегулирования сработала только после Великой депрессии и 2-й мировой войны, а уже к 70-х годам она показала свою несостоятельность, и ей на смену пришла неоклассическая экономика, такие теории, как монетаризм, неокейнсианство и т.д.
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Я не спав. Тому помітив, що всі ваші посилання - з російських джерел, мрії яких про "развал Амєрікі" є одним з "історічєскіх наслєдій" від совка. Крім того, латиноамериканські корумповані кокаїнові режими, яким США були, є і будуть кісткою в горлі, бо чавлять корупцію і наркоторгівлю, так само протягом всього століття злісно сичать про "крах долара". А його все немає. :)))

    Долар - валюта №1 у світі. Чому? Причина проста і банальна - США - потужна країна. І її сила - в демократії. Вона ніколи не скотиться до непередбачуваного і тупого тоталітаризму.

    Навіть Китаю (!!!) світ НЕ ДОВІРЯЄ! Світ користується його послугами, бо вони дешеві. Але політично - не довіряє! І юань, який намагаються зробити "валютою світу" вже 12 років, не просунувся ні на міліметр. Тому що Китай - непередбачуваний. Непередбачений тим, що не є самокерованим, як це є при демократії.

    Отже - саме демократія є БАЗОВИМ чинником економічної потужності, тому що виключно при демократії ЛЮДИНА має максимум свободи, в тому числі економічної. Коли кожна людина має максимум особистих можливостей, то країна, що складається з таких людей - найпотужніша.

    Потужність США, таким чином - абсолютно об"єктивна, бо обумовлена рядом чинників - це найпотужніша економічно, політично та військово держава.

    Так, США - не ідеал, тому що ідеал існує лише теоретично. Не ідеал, наприклад, тому, що Америка допустила самозаспокоєння у антитерористичній діяльності та в енергонезалежності. Завдяки команді недолугого Буша. Зараз це вдарило по них, але це енергійно виправляють. Бо тільки потужна країна здатна вибирати кервництво. А не призначати в сауні, як Росія. :))) І тому факт залишається фактом - Америка просунулась до ідеалу далі, ніж інші.

    Безумовно, організована світова криза - вдарила по США в першу чергу. Але якщо американські домогосподарки із-за кризи замість 5-тилітрових автомобілів тепер купують 1,8-літрові, то, наприклад, російські домогосподарки, які раніше купували кілька кг м"яса на тиждень, тепер купують в рази менше. :))) Дякуючи путіним-чавесам, які організували кризу, а тепер скрегочуть зубами від безсилля. :)))

    "Госдалгі" США - це дрібниця. Країна може дозволити собі жити "в борг". Вчора знайшов у тестя книжку "Воєнно-стратєгічєскій парітєт і політіка США", ще аж за 1978 рік. Так там півкнижки розповідається, який "гіганський борг" у США, і як вони "занепадають економічно". :haha: Так що продовжуйте чекати "развала і банкротства США". На жаль, вашого життя для цього не вистачить. :pardon:

    Споживання м"яса в світі:

    [​IMG]

    Із кризи США вийдуть надзвичайно потужною країною, набагато менш залежною від світу енергетично. І це добре розуміють і китайці, які зо всіх сил підтримують можливості американського ринку, і тепер починає розуміти Кремль, який, хоч і гавкає, щоб показати, що добре служить, але перед США хвостом крутить. Бо знає, хто сильніший.

    І, нарешті, треба сказати - США не самі у світі. Сьогодні демократичний альянс складається з США, Франції, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Італії та інших надпотужних країн. Ви хочете продовжувати їм протистояти своїм тупим гнутим серпом і потрісканим іржавим молотом!? :haha: Це виглядає жалюгідно.

    ---------- Додано в 07:26 ---------- Попередній допис був написаний в 07:05 ----------

    І остання цитата, про забезпечення валюти золотом:

    Ще питання будуть?
     
    Останнє редагування: 4 вер 2010
    • Подобається Подобається x 7
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Почну з того, що Дідьо дав гарну відповідь для Спіки (а не Невермайнд).
    Додати нема що. Але я хотів би сказати, що я дуже люблю читати дописи Спіки. Це як ресторан "Ностальґія" на Брайтон Біч.
    Справа в тім, що Спіка є глубоко законсервований в часі десь так 30 років тому.
    І коли читаєш їх, зразу пригадуються часи буремної юності, перше кохання, передовиці Правди, вивчення "Цілини", речі Валентина Зоріна, знову ж таки нечленороздільне булькотіння Брежнєва, завжди сумна і кисла фізіономія Суслова. Дякую Спіка за приємні спогади!
    Але хотілося б запитати товариша Спіки, а ви були десь в своєму житті поза Донецьком? Щорічний хадж до мавзолею, щоб поклонитися мумії вождя в рахунок не береться.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Gron

    Gron тафгай

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    На жаль, весь постсовок - такий "дім жалоби", крім країн Балтії, які вирвалися. Тепер вже назавжди. Нехай навіть і постраждали під час втечі з табору.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Я просто это отдельно выделил и просто советую каждому представить себя владельцем фирмы. Установите демократию и выборность начальников отделов, как региональных, так и специализированных ?

    А чем страна отличается от фирмы ? Итак :
    • Размерами,
    • Неизменямой территорией функционирования
    • Связанностью работников гражданством (не так просто уволится и переехать в более развитый экономический регион на другую более высокооплачмваемую работу)
    • Языком общения

    Для пущей лучшей привязки добавляют идеологию. Но это по сути как в любой фирме крупной сейчас. Наша team-cамая лучшая, наши традиции, наши лучшие специалисты, наша корпоративная этика....Ну и так далее..

    А суть какова ? Стать богаче чем соседи. Как страной/фирмой, так и зарплатой работников и менеждеров. Но не все сразу выпрыгнут в генподрядчики, сначала надо покрутиться на субподрядных ролях, что означает надо понравится клиенту/клиентам (генподрядчикам), подсуетиться, поулыбаться...
     
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    У великих фірмах саме так і є - беруть на роботу виключно на конкурсній основі, забезпечується кар"єрний ріст. Стимулюється внутрішня конкуренція. А сама фірма - існує у зовнішньому конкурентному середовищі. Більше того - фірма часто навіть не належить ОДНІЙ ЛЮДИНІ. Як правило - довіру покупців і довіру суспільства завойовують, виходячи на фондовий ринок, продаючи акції. Часто ці акції може вільно купити будь-хто. І в зв"язку з тим, що акція - забезпечена майном підприємства - утримувач акції формально є співвласником частини підприємства. Про зловживання в цій сфері не будемо - зловживання є і будуть в будь-якій сфері - така вже "природа" частини людей. Так от - завдання держави - щоб такі люди знали - їхні зловживання завжди будуть покарані.

    Ідеальна демократія - це постійний КОНКУРС у владі, коли в політиці "нагору" пробиваються кращі з кращих. Коли економіка живе завдяки відкритій конкуренції підприємців. Виконавши свою роль, лідер в політиці іде в сторону, звільняючи місце новим лідерам, які приходять ПО КОНКУРСУ. В економіці - банкрот також іде в сторону, а його майно викупляється успішнішими. Роль держави - виключно у встановленні правил політики і економіки, і нагляд за дотриманням правил.

    Конкурс у владі і конкуренція підприємців - це те, що абсолютно ВІДСУТНЄ при тоталітаризмі, де тільки вождь вирішує, що "краще". Але ж окрема людина завжди в чомусь помиляється. Або навіть свідомо діє злочинно! А часто - діє на шкоду суспільству, лобіюючи виключно власні економічні інтереси. Абсолютна влада - непідконтрольна. А значить - злочинна.
     
    Останнє редагування: 4 вер 2010
    • Подобається Подобається x 3
  10. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    В любом установивишемся обществе существует определенная стуктуаризация слоев населения.
    Не каждый имеет одинаковый доступ к образованию.
    Не каждый имеет возможность получить то образование какое хочет, это ограничено его финансовыми возможностями,
    Не каждый может дойти до верха, ибо многое обеспечивается связями его семьи

    Есть, конечно исключения. Замечают иногда хороших работников и пытаются их вести, давая возможность проявить себя. Но уровень карьерного роста ограничивается связями.

    Это собственно фундаментальные истины, присущие любому обществу


    И все таки. Назначение на должности в фирмах не происходит выборно. Точнее выборно, но выбор делается руководством. В любой фирме, частной ли, акционерной ли.

    В политике все обрелеляется привлечением финансовых средств для раскрутки. Наличие финансовых стредств привлеченных для кампании, конечно определяется и качествами кандидата, но кто-то решает, кто им больше подходит. Они изучают его политическую и профессиональную карьеру и делают выбор.

    ПОлитик тоже в данном случае идет на компромиссы. Даже в формировании своей командыЛибо в процессе избирательной кампании, либо после.

    Народ голосует, а политик связан компромиссами и командой, где он не всегда свободен в выборе.

    Это, конечно многоуровневая многомерная, более сложная система управления первыми лицами. Но выбор все таки ограничен "правильными"кандидатами.

    При чем часть населения она просто не понимает сложностей законов и политики. Я удивлен, что в США, например есть просто предпочтения целыми поколениями семей. Они голосуют за своих does not matter what. Колеблющиеся и разумные определяют выбор. Поэтому деньги идут на рекламу и антирекламу в средства массовой информации, разным раскрутчикам типа Доренко, но более образованным, но не менее беспринципным.

    А политика не меняется. Можно, конечно сказать, что Обама что-то поменял. Я лично думаю, что республиканец сделал бы о же самое.
     
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Каждый не может ездить на "Бугатти". Иначе не было бы стимулов. Но задача общества - обеспечить как можно более высокий общий уровень. Например, обеспечить качественное бесплатное школьное и бесплатное конкурсное высшее образование. Такое образование есть во всех демократических странах. Плюс - частное образование, кого не устраивает государственное.

    Но что мешает, не опираясь "на семью", добиваться максимума самообразованием? Как насчёт Барака Обамы, который является внуком знахаря кенийского племени луо? :))) Какие семейные связи у него? Да никаких вообще. В мозгах у него связи... Нейронные... :)



    "Руководство" бывает разным. Вы клоните к авторитарному руководству, ищете оправдание для аторитаризма? Тогда стОит вспомнить об акционерных обществах, где всё решает Собрание Акционеров. Оно же и выбирает Менеджеров (Директоров). То-есть - решение коллективное. Более того, фирмами потом управляет Совет Директоров.

    Что касается "денег в политике" - они нужны, так как финансовая состоятельность в современном демократическом обществе - признак ума, предприимчивости и т.д. Я не говорю об Украине или России. Миллиардеры в США появились почти за 200 лет. В экс-СССР - за 5-7 лет. Каково происхождение ТАКИХ денег? Понятно, какое.

    [​IMG]

    А вот деньги в политике демократических государств - не абсолютны. Как насчёт выборов Обамы?

    Если бы всё решали только деньги - то президентские выборы в демократиченских странах выигрывали бы богатейшие либо представители богатейших.
    Но ни Меркель (Германия), ни Коморовский (Польша), ни Обама (США), ни Наото Кан (Япония), ни десятки других лидеров демократических стран - к богатейшим кругам своих стран не принадлежат никоим образом. Вот это и есть доказательство - так и "работает" демократия.
     
    Останнє редагування: 4 вер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  12. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Чтобы мы привели все к одному знаменателю. Комровский - это молодая относительно демократия и набора данных для статистики нет.

    Давайте по Обаме и Меркель. Или США и Германия. Возьмем всех президентов США и посмотрим, если кто из бедных. Тоже самое в ФРГ, после Гитлера. Тогда у нас будет объективная основа для выводов.

    Я совершенно случайно, совсем недавно решил поискать родословную Дадли, но того кто назначен сейчас руководителем BP в США...А потом зацепился и начал цепочку крутить. Там как-то и РОтшильды повсплывали, оказался там Шредер, английские аристократы... К сожалению не смогу подтвердить. Так в Гугле ковырялся..Но было интересно.

    Но если и потом будут такие как Меркель и Обама, то уже можно будет говорить о тенденции. Пока они исключение.

    Пока это исключения из правил.

    К тому же..Один и тот же вопрос. Почему при той же системе в 30-х годах произошед кризис именуемый Великой Депрессией. Выбирали же лучших на основе конкуренции ?
     
  13. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Свята наївність...
    Ви справді вірите в цю "демократію"?! Насправді вибирають тих, хто продовжує "лінію партії" і народ в цих виборах підтверджує цю "лінію партії". Це театр, де кожен грає відведену роль...
    На сьогодні керують світом гроші і цим все сказано! Америка, яка друкує гроші для всього світу, поки що завжди була у виграші. Скільки її треба грошей, стільки й вона для себе надрукує. Якщо зараз б Америці предявити до оплати долари, то вона б була повним банкротом... Це розуміють всі політики, тому прийняли резолюцію про підтримку долара - поки не буде іншої резервної валюти. Якщо на сьогодні долар впаде, то це буде колапс світової економіки...
     
  14. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Врядли это произойдет. Крупнейшие экономики мира завязаны на доллар. У них нет выхода, как его сохранять. Китай не сможет развиваться к примеру, если доллар резко упадет ибо это основа их стабильности и развития. Китайские товары в основном покупают в США. Так же и остальными крупнейшими странами. Они завязаны в один узел.

    Но печатный станок в США. Это фундамент их устойчивости на ближайшие десятилетия.
     
  15. Gron

    Gron тафгай

    Це як?
    Всім разом зі всіма доларами на руках, приїхати в Америку, та кинутись скупати товари?
    Де Голь раз спробував, та німець, забув як прізвище, теж пропонував і що з цієї "поганки" вийшло?

    А шо про це думають політики-економісти в США?
    А ти що не в США, як підтримують, свої економіки/валюти "валять"?
     
  16. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Гляньте дефіцит бюджету США...
     
  17. Gron

    Gron тафгай

    Так я ж не Обама.
    А якщо гляну, то що відповім сам собі на запитання вище, чи повинен буду Вам краткий курс макроекономіки тут запостити?
     
  18. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ви про бідних в якому сенсі? Що його підібрали з калюжі, і він став Президентом?

    Я маю на увазі походження. Всі вони - не з "ротшильдів". Принаймні, 90% з них. Вони пробилися власною головою.
     
  19. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    То же самое сейчас пиарщики ПР говорят о Януковиче, сделал себя сам, сирота пробился наверх, из простых в президенты и т.д. и т.п. Тенденция однако. Один Берлускони держит марку.
     
  20. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Та друкуйте ви! :haha:


    Це ви про СССР, чи про його "правонаступницю" Росію? Чи про кого? Який ще "театр"!? В демократичному суспільстві люди хочуть жити краще, чесніше, і стараються вибрати того, хто їм це забезпечить. А щоб вибрати правильно - вивчають його досвід і репутацію. З дитячих років.

    В екс-СССР поки-що чинять не так.




    Це дурня і легенди неуків. Долар США забезпечений золотим запасом у понад ВІСІМ ТИСЯЧ ТОН ЗОЛОТА, а також ВСІМ ДОБРОБУТОМ США - землею, будинками, корисними копалинами, доходами підприємств і самими підприємствами, інтелектуальною власністю та іншими активами, і так далі.

    Дефіцит бюджету - фігня. Якщо ви скористаєтесь калькулятором, то побачите, що цей борг складає 40 тисяч доларів на кожного громадянина США. Ви щось чули про доходи американців? Чи є така сума боргу катастрофічною?

    НІ! :)))

    Вони просто живуть "в кредит". Цікаво, хто з енергійних, освічених та досвічених людей, бізнесменів, відмовився б від кредиту у 40000 доларів, скажімо, на 10 років під 1 -2 % річних? :)

    В часи кризи, коли гроші кредиторам потрібні терміново (у самих горить), вони виказують незадоволеність тим, що швидко продати державні цінні папери США можна тільки зі значним дисконтом. :)))

    Аякже - банк є банк. Американські євреї не дурні. :))) Зберігай свої багатства в цінних паперах США, і отримай гарантовані 1-2 %, але якщо захочеш повернути папери терміново - отримаєш лише 97 доларів за 100-доларовий вексель.

    Кому таке сподобається? Кремлю не сподобалось. Він купив американських паперів на 118 мільярдів доларів, бажаючи "наварити", як "наварюють" всі, але захотів швиденько назад, коли вдарила криза (із-за тупого Кремля ж і вдарила). Але ні - без втрат отримати швидко гроші назад - неможливо. :pardon:

    Звичайно, Обама зараз чавить ці веселі єврейські фінансові ігри. ТОму що вони не приносять шкоди країні в позакризовий час, бо дають гроші економіці США. Але вони є шкідливими паразитами в часи кризи. Тому сама Адміністрація Білого Дому зараз робить все, щоб скоротити дефіцит бюджету, а також скорочувати дизбаланс торгового сальдо.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)