Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    -1. Менше знаєте - краще не пишить. Літургія Слова: по неділях і святах: 1. Зі Старого завіту, 2. З нового завіту, 3. Псалм, 4. Євангелиє. По буднях "1" чи "2" пропускається. (Літургія Слова - складова частина Служби Божої)
     
  2. Nadan

    Nadan Well-Known Member

    Скажіть, а ви, як віруючий православний МП, говорили це свєму батюшці? Взагалі, коли ви були останній раз на сповіді? Чому захищаєте секту свідків Єгови, якщо ви православний МП?
     
  3. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    ніколи.
    Мені не потрібні посередники для спілкування з БОгом.

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

    і ви вважаєте, що того є достатньо?

    Пів години на тиждень - багато чого можна зро3уміти...
    До того ж немає логічної послідовності у тему читанії.

    ---------- Додано в 22:57 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

    1. Років три тому...
    2. Та тут плакати тре.
    Ввесь світ лежить у владі Лихого, і навіть не підозрює про теє...
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Плачу, від сміху, бо зеленого поняття не маєте про те, що, коли і як читають в церкві. :girl_blum:
    Так швидко забулося? Чи не дуже й слухали? :)))

    Забавна річ. Мене навчили читати Святе Письмо саме при церкві св. Михаїла. І нас, дітлахів, там було маса. Однак кожен бачить те, що хоче бачити, а не те, що є. ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Nefesz

    Nefesz Member

    Давайте прочитаємо ще раз. Може я помиляюсь...
     
  6. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    1. підштовхнули до читання - цілком можливо, але чи щось навчили без того читання, на месі?
    Не всі ж бо читають.
    2. Така вже людська сутність, не зважати на те, що суперечить нашому світобаченню.
    Не помічати гори на своєму шляху, але придивлятися до дрібного каміньчика на шляху іншого.

    ---------- Додано в 00:31 ---------- Попередній допис був написаний в 00:17 ----------

    1. Кожне дерево пізнається за його плодом, чи не так?

    Маю багато знайомих котрих можу назвати ревними християнами:
    щотижня до церкви, кілька раз рік до сповіді, участь в церковних ритуалах, святкування церковних свят, по можливості додержання посту. Про церковне житія знають багато, а от на рахунок біблії, то лише те що сказав священник.
    Бо не пропагується вивчення святого письма у церкві, загальні відомості - так, але ніхто не заглиблюється в деталі.
    2. Не дуже ходилося.
     
  7. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Ще раз -1. Я же конкретно віповів на Ваші закиди:
    1.
    В нас наполягають, щоби всі вірні ЩОДЕННО читали Біблію і коментарі до прочитаних місць. А також заохочують вивчати богослів'я глибше. От зараз в нашей церкві висить запрошення в заочну Школу Апостольсьтва мирян в Одесі.

    2.
    Літургія Слова: по неділях і святах: 1. Зі Старого завіту, 2. З нового завіту, 3. Псалм, 4. Євангелиє. По буднях "1" чи "2" пропускається. (Літургія Слова - складова частина Служби Божої)

    Додам: радять почитати сьогоднішні читання до Меси вдома, хоча б тому що бува не добре чутно.

    3.
    Симетрично відповідаю. СЄ такою самою мірою можуть знехтувати, а перед наглядачем якось відбрехатись.

    4.
    А про ЦЕ я також писав. А також заохочують вивчати богослів'я глибше. От зараз в нашей церкві висить запрошення в заочну Школу Апостольсьтва мирян в Одесі. Так що є всі можливості перевірити і досвідчитись, причому не самопально, а маючи відповідну підготовку.

    Що пан ще зі стелі з ВБ візьме?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Nefesz

    Nefesz Member

    Або сумує...

    Означает ли это, что сегодня любой член их организации, выразивший личное несогласие с той или иной доктриной, почти наверняка предстанет перед судом и при отказе пересмотреть свою позицию подвергнется исключению? Каким образом те, кто проводит эти судебные процессы, объясняют столь явное противоречие данного положения? Вместе с этим встает вопрос: всегда ли то, что мы перенесли суровые преследования и физическое насилие со стороны противников, само по себе является свидетельством веры и доказательством того, что важно оставаться верным своей совести? Или эти страдания могут быть лишь стремлением подчиниться учениям и требованиям организации, нарушение которых может привести к серьезным дисциплинарным мерам?
    Кто-то может сказать, что проблема далеко не так проста, как представляется, что в нее вовлечены другие немаловажные аспекты. Что можно сказать насчет единства и порядка в церкви? Разве не нужна защита от распространителей ложных, губительных учений, ведущих к разделению в общинах? А как быть с необходимостью должного уважения к власти?
    Проигнорировать эти факторы — значит, занять крайнюю, неуравновешенную позицию.
    Кто станет возражать, что неправильно использованная свобода может привести к безответственности, беспорядку и закончиться смятением или даже анархией? Подобным образом терпение и терпимость могут превратиться в предлог для нерешительности и бездействия, снижения всех требований.
    Даже любовь может выродиться в простую сентиментальность, ненаправленную эмоцию, не отвечающую на реальные нужды. Это приводит к тяжелым последствиям. Все верно — и именно это подчеркивают те, кто, используя религиозную власть, накладывает ограничения на личную совесть людей.
    Однако что же происходит, когда духовное «руководство» превращается в тяготеющую над сознанием силу и даже в духовную тиранию? Что совершается, когда положительные качества единства и порядка заменяются требованиями утвержденного конформизма и законнических распоряжений? Что получается, если должное уважение к власти оборачивается рабским послушанием, беспрекословным подчинением, отказом от личной ответственности перед Богом за то, чтобы принимать решения, основываясь на собственной совести?
    Р.Франц
     
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    А ви були на цих зібраннях що так впевнено про це пишете?
    Навязав чи пояснив? І може людина перевірила і погодилась з аргументами?

    З якими наїздами? Принвааймі пишучи про інші конфесії свідки ЖЄгови звертаються до історичних джерел визнаних науковцями а не опускаються про пошерення міфів про страшні і тоталітарні секти

    ---------- Додано в 09:25 ---------- Попередній допис був написаний в 09:14 ----------

    Іти чи ні справа сумління і кожен свідок сам вирішує як йому повестись в ситуації коли він змушений відвідати культову споруду іншої конфесії. АЛе з з впевненістю можна сказати що свідок Єгови не буде приймати участьв релігійній цересонії.
    В даному випадку ви говорите про приватне рішеня людини яке по великому рахунку не вправі критикувати

    Ви напевно не врахували що зборі не один старійшина і в кожного своє сумління. Так о питання вирішує не стаоійшина за когось а кожен сам приймає рішення згідно власного сумління і хтось може бути з ним не згодним, в тосму числіі старішина але доки людина не порушила вимог ніхто не вправі втручатись

    ---------- Додано в 09:29 ---------- Попередній допис був написаний в 09:25 ----------

    От тідьки по поведінці і поглядам такохї людини досить швидко все стане помітним

    А те що раніше Біблію можна булло читати лише в присутності священника ви незгадуєте. Так сьогодні ставленя до Ббілї змінилось(після1962 року) але до того щоб чтаня Біблії стало невідємою традицією католиків ще дуже далеко

    ---------- Додано в 09:31 ---------- Попередній допис був написаний в 09:29 ----------

    очевидно із спілкування з людьми - подібні відповіді і сам часто чую від людей які роками ходять до церкви,
     
  10. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    Де КОНКРЕТНО в Біблії сказано, що вона - джерело спасіння, а тому всі повинні знати її до деталей? Де сказано, що людина спасається словом Божим (Біблією), а не самим Богом?
     
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Де КОНКРЕТНО в Біблії сказано, що вона - джерело спасіння, а тому всі повинні знати її до деталей? Де сказано, що людина спасається словом Божим (Біблією), а не самим Богом?

    А хіба хтось говорить щ лише читання Біблії дає спасіння? Мова й шла про ставлення до Біблії у свідків Єгови та у інших конфесіях. Знати і розуміти Біблію до деталей складна і майже нездійсненна завдання,, але ж мова йде не про деталі а про невігластво прихожан які дуже мало знають про Біблію і дуже погано орієнтуються в змісті самої Біблії. Що ж тоді говорити про моральні і етичні принципи які в ній містяться? Люди звиколи орієнтуватись на те що сказав їм священник а не на те що написано в Біблії. Я досить час то чув від прихожан традиційних церков що біблія складна, не зрозуміла що цілком вистачає слухати священника. Але хіба до такої віри закликали апостоли? Євреї та прозеліти яким проповідували апостоли на початку чудово знали писання – це було введено в систему освіти і виховання дійтей- Закон повинні були знати усі. Кожен єврей міг звернутись до синагоги і зробити виписки Закону чи інших місць писання. Павло схвально висловився про верійців які перевірили його слова згідно писання. Що ж ми бачимо сьогодні? Людина яка почне читати біблію швидше за все не знайде пітвержень тому що постіно бачить в церкві і якщо почне діставати питаннями священника то швидше за все її звинуватять в сумнівах порадять спочатку прочитати отців церкви ( принаймі так в православних)
    Думаю зв'язок між читанням Біблії і застосуванням принципів які в ній викладені в ній в повсякденному жииті та спасінням очевидний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Іронізуэте але дарма . Діяльність перщих християн піьримувалась добровільними пожертвами і священники сьогодні немають права вимагати грошейз прихожан.
    Ви цитуєте Павла алеж Павло сам заробляв на своє життя. так що сьгоднішнім священником до новозавітнього ідеалу ще дуже далеко. Неможу стриматись щоб не додати - старійшини свідків Єгови не отримують платні і часто працюють на світських роботах. Що заважає діяти ак само священникам, замість того щоб гнамагатись заробити на вірі прихожан?

    ---------- Додано в 13:19 ---------- Попередній допис був написаний в 13:18 ----------

    А хіба добровільно цього вони робити не будуть? А чому б монахам не зайнятись чимось корисним для своєї ж церкви?
     
    Останнє редагування модератором: 21 чер 2010
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знущаєтеся?

    Aquinas вам привів цитати з Біблії, що можна, а вам й далі по-барабану.
    Однако.....
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    А чому б Свідкам Єгови, замість даремного бродіння по вулицях з журнальчиками в пошуках потенційних жертв, не допомагати важкохворим у лікарнях, як це роблять благодійні церковні організації ("Карітас", наприклад)?

    Біблія для них тоді авторитет, коли вона підтверджує їхні домисли. Якщо ж якимось чином їм суперечить - відразу розмова переходить в інше русло, на іншу тему, або на особистості. Це аксіома спілкування з будь-якими сектантами
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Aquinas

    Aquinas Well-Known Member

    Ну а священик, звичайно, говорить тільки те, що суперечить Біблії. Наприклад, про спасіння в Ісусі Христі.
     
  16. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Стою якось зранку на зупинці, двоє молодих чоловіків років до 25 пропонують журнали ВБ; публіка штурмує маршрутки, а їм нікуди спішити :mocking:

    Сьогодні ж побачила прикольну сцену: дві кобіти стоять біля стенду з ВБ, підходить чоловік не зовсім нормальної зовнішності і розглядає журнали. Жіночки повернулись до нього боком і щось між собою розмовляють, чоловіка в упор не бачуть ))) :)))

    Ну так, нашо їм такий контингент..... ((((
    В мого чоловіка вдома є 2 підручники по вивченню Божого Слова у школі. По них вчилася здається його прабабця ще за Польщі, підручники польською мовою. Колись то був один з обов’язкових предметів, щоранку діти перед уроками молились. То потім, коли прийшла радянська влада, все змінилось. Зараз запровадили християнську етику в школах і проводять катехизацію дітей у церквах, але СЄ туди зась, їм можна вивчати лише перекручене вчення вартової башти. :cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Peri

    Peri Well-Known Member

    Риторичне запитання --

    якщо сє так тримаються за аргумент,що їм не потрібен посередник між ними і Богом у вигляді священника,то чому вони самі стають *посередниками* у вивченні Святого Письма?Адже,жоден священник не бігає по вулицях,не пхається по хатах з навязуванням свого *посередництва,як це роблять сє.

    сподіваюсь,розумієте,що таке риторичне запитання?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Навчили. І то дуже багато. Більшість моїх знань базовані на тодішній "школі". І бажання шукати самостійно - також. А ще було Біблійне товариство при УКУ. І мій чоловік провадив вечірні лекції при церкві Михаїла для вірних.
    Та багато всілякого було. І люди ходили, бо мали бажання й були спраглі пізнання.
    Зрештою, я багато проповідей теж пам*ятаю за їх глибину. І проповіді митрополита Сурожського та Якова Кротова читаю часто... І рекомендую всім, кому можу й хто питає.

    ---------- Додано в 08:57 ---------- Попередній допис був написаний в 08:51 ----------

    Церква в Україні (УГКЦ) забороняє священикам працювати чи займатися підприємницькою діяльністю. І зарплат не дає, як вірменська церква наприклад.
    У Канаді саме так і є. Священики мають право працювати протягом тижня, але це тому, що на парохіях не дуже є що робити протягом тижня. Ще буває так, що основним джерелом сімейного бюджету є жінка, якщо одружені.
    На те, чи добрим хтось є священиком не впливає ні одна, ні інша ситуація. Якщо людина не є людиною, то джерело її прибутку значення не має.
    Вони й займаються. І то дуже багато роблять. Я вже про це писала нераз.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    А ви їх в контексті прочитайте і побачете що Павло мав на увазі зовсім інше. ВІн сам забезпечував себе. Крім того в християнських зборах кожен давав скільки призволяє йому серуе а не сплачував десятину. Про те що брати гроші за хрещення мови небуло.
    А ви вважаєте що усе що говрить сваященники відповідає Біблії. Я наприклад в Новому завіті інституту священства не бачу.

    Не в контингенті справа. Якщо людина вданому випадку не виявила зацікавлення ніхто навязувати їй нічого не буде як і служіннні від дому до дому.

    Згідно чинного законодавства церква і школа відділені одне від одного і викладання подібних уроків є на межі законності. Шодо дітей свідків Єгови то відвідувати такі уроки чи ні це їх справа та справа батьків. та йслід враховувати що теми які викладаються на таких уроках діти свідків знають глибше і на практичному досвіді.

    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

    Які підстави для цього?Чи приклад апостола Павла УГКЦ не стосується?
    Священник змушений сам заробляти на себе і сімю. тож не дивно що він вимагатиме, проситеме натякатиме тощо на гроші.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Сліпота певних видів не лікується. :) Не мусите бачити. Це нічого не міняє.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)