Свідки

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Мих, 27 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Це питання морального права а не ваше особисте..

    Якщо Ви за 12 років не стали СЄ, то немаєте морального права інших туда тягнути.
     
  2. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Як вже помітила Олена я не агітую-))))
    Наголошую, ще не став
     
  3. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Ось цього мені приписувати і флудити не треба. Так виписано в Корані.

    А мені траплялись СЄ.

    Це такі маленькі папірці, довідки з виведенням повного балансу нарахувань у утримань зарплатні.
     
  4. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    цитату вкажіть
    якої зарплатні?
     
  5. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Підчас суду над общиною свідків Єгови в Москві, одним з головних звинувачень було руйнування сімейних стосунків свідками Єгови. Суд визнав це звинувачення, хоч фактично проігнорував усі докази які свідчили на користь свідків Єгови. Два важливі аспекти залишились не розглянутими судом і експертами, які явно виконали експертизу в дусі радянських традицій і деякі допустили ряд помилок у викладенні вчень свідків Єгови, що може вказувати або на недостатній фаховий рівень експертів, або недобросовісній чи замовний характер експертизи. Аспекти на які я хочу звернути увагу наступні - чи існує негативний вплив на сімю, у випадку приєднання людини до традиційної конфесії, якщо більшість членів родини сповідують іншу релігію, або не сповідують жодної, другим аспектом є як анти-культові організації які були учасниками процесу впливали на релігійно розділені сімї і чи сприяє їх методологічний підхід встановленню миру в таких сімях. Ці питання можуть зацікавити сімї, члени яких сповідують різні релігії, що є актуальним для України, оскільки в нашій державі жодна конфесія не охоплює більше 50% громадян. Крім цього філіали російських анти культових організацій поширюють свою діяльність і в Україні. Подібні організації створюються і іншими конфесіями. Я не заперечую наявність небезпечних релігійних організацій, але оцінювати їх слід неупереджено, на підставі фактів, а не з позиції учень певних конфесій.
    Більшість членів сімей, які виступали на стороні обвинувачення були членами анти культових організацій , зокрема Комітету захисту молоді. Суд врахував лише їх погляд, але не викликав членів родин, які є свідками Єгови- для більш повної і об'єктивної оцінки ситуації. Судом повинні однаково враховуватись, як докази обвинувачення так і захисту. В данному випадку аналізу поглядів членів Комітету захисту молоді- організації членами, якої можуть стати лише православні, у вироку присвячено значно більше місця ніж аналізу поглядів їх опонентів. Те саме стосується проведених експертиз.
    Суду були продемонстровані лише окремі випадки поведінки осіб, які стали Свідками Єгови і якщо припустити, що покази свідків обвинувачення є правдивими- ці випадки є прикрими винятками, або результатами проблем які існували в сімї, ще до того як хтось із сімї свідків обв став Свідком Єгови.
    Свідками Єгови стають різні люди і не завжди їх поведінка співпадає з позицією організації, тому говорити що випадки подібні до описаних випадки трапляються у всіх без винятку сімях - явне перебільшення. У більшості родин свідки Єгови знаходять порозуміння з іншими родичами. І в більшості випадків ставлення родичів свідків Єгови змінюється на позитивне або нейтральне. Те що свідки Єгови не відзначають свят зовсім не означає, що вони не ставляться з любовю і повагою до своїх родичів, чи чимось обділяють своїх дітей. Свідки Єгови часто влаштовують вечірки, товаристські зустрічі, роблять подарунки своїм дітям не прив'язуючи їх до конкретних дат. Іноді члени родини відмовляються іти на компроміс, і намагаються ізолювати члена родини який став свідком Єгови, погрожують йому самогубством, виганяють з дому, перешкоджають відвідувати зібрання, даючи саме в цей час якісь доручення (випадки взяті з життя моїх знайомих).
    Така позиція родичів створює напругу в родині і розв'язати подібні ситуації складно але можливо. Здебільшого з часом батьки приймають вибір своїх дітей. Слід наголосити що відміність у релігійних поглядах у свідків Єгови не є підставою для розлучення , чи причиною не підтримувати зв'язків з батьками.
    Також свідкам Єгови не рекомендують, щоб відвідування зібрань чи проповідницька діяльність перешкоджала виконанню обов'язків у сімї.
    Цікаво, що в країнах де християнство дискримінується, проти християнських деномінацій висувають подібні аргументи а руйнуванні сімї.
    Спроби батьків боротись з релігійним вибором своїх дітей, трапляється і серед інших конфесій, в тому числі традиційних. Особливо важко буває батькам коли дитина вступає в монастир.
    Частково корені проблеми криються в тому як нашому суспільстві розуміють релігію, для більшості це відвідування церкви, відзначання свят, які з релігійних перетворились на сімейні їх відзначають навіть люди які не відносять себе до жодної конфесії чи є атеїстами), але в повсякденному житті релігія майже не впливає на них, і навряд чи ці люди готові пожертвувати своєю кар'єрою, свободою, чи навіть часом заради віри яку обрали.
    Другим аспектом проблеми є діяльність анти культових організацій. Агресивний характер висловлювань, наголошення на силовому вирішенні проблем, подання неточної, перекрученої, або завідомо хибної інформації про релігійні групи, акценти на збиранні компрометуючої інформації є досить характерними рисами подібних організацій, які часто функціонують під егідою чи за активного сприяння традиційних конфесій чи політичних партій. Поширення негативної інформації про інші релігійні громади в ЗМІ, власних виданнях, надання неправдивої інформації людям які звертаються в такі організації створює в суспільстві негативний демонізований образ деяких релігійних громад. І хто ж винен тоді у ситуації коли люди чиї діти чи подружні партнери змінили релігію, вважають таких членів своїх родин зазомбованими, психічнохворими, жертвами тощо і замість того щоб прислухатись до їх поглядів, поспілкуватись з їх новими друзями, керівниками громад, зрозуміти у що вони вірять і на підставі цього виробити компромісне рішення, вважають єдиним способом допомоги - вирвати людину з секти, будь-яким чином перешкодити людині у здійсненні власного вибору. Не дивно що такий підхід призведе напруження в сімї і розірвання стосунків. Слід зазначити що тиск на релігійно розділені сімї може відбуватись зі сторони колег по роботі, близьких родичів, друзів. Вирішення подібних сімейних проблем повинно відбуватись в дусі любові і взаємоповаги, хоч багатьом важко визнати що дитина чи подружній партнер мають щодо деяких питань кардинально іншу точку зору.
    В Ураїні і в Росії немає організацій, які б давали об'єктивну консультаційну та іншу підтримку релігійно розділеним сімям і не були пов'язаними з певними конфесіями. Зразком подібної організації є англійська INFORM, створена і очолювана англійським соціологом Айлін Баркер.
    .
     
    Останнє редагування: 30 чер 2009
  6. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    На роботі людям в кінці місяця нараховується заробітна плата, премії, лікарняні, відпускні та ін., робляться вирахування і виводиться сума до виплати. Потім цей розрахунковий документ видається працівникові на руки.
    Коли люди одружуються, а потім один із подружжя змінює віру-це велике випробування для сім’ї, особливо якщо нова релігія керує діями людини.
     
  7. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    це мені відомо. Але вперше чую, щоб свідки єгови вимагали такі документи.

    будь-яка релігія так чи інакше керує діями людини. Проблеми справді виникають і тут справа не в конкретній релігії, а самому факті зміни, хоча репутація громади також має значення- але подібні проблеми можна владнати не вдаючись до розлучення, чи нарізного проживання.
     
  8. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Сподівався що на пост 6224 коментарів буде більше-))
     
  9. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    О ТЕХ, КТО ЛЮБИТ ГОСПОДА ПРОФЕССИОНАЛЬНО

    Как определить группы, где возникает тоталитарная зависимость и личность выхолащивается, и группы духовного и личностного роста.

    1.1. Тоталитарные группы ввиду конвейерного (массового) характера работы используют более примитивные методы.

    1.2. Группы личностного роста используют более уважительные и бережные методики.

    2.1. Тоталитарные группы всегда прозелитичны, т.е. используют рекламу (выкрикивание), зазывание и затягивание.

    2.2. Информация о духовных группах распространяет спонтанно, сама собой, без навязывания и принуждения. Вхождение новых членов не предусматривается как самоцель.

    3.1. В сектах исходным является мнение гуру.

    3.2. В группах роста исходным оказывается мнение пришедшего, которым предоставляется право на исповедывание своей собственной картины мира, то есть в тоталитарных сектах одно мировоззрение на всех, в группах развития объединение различных индивидуумов происходит при обладании каждым своей собственной картины мира, соответствующей его природным склонностям, опыту и тяготению, основой же группового синтеза являются некие метаценностные принципы: уважение друг к другу, ненасильственное отношение к реальности, осознание ценности взаимопомощи и сотрудничества, понимание единства духовного ядра всех при допущении разнообразия форм самовыражения.

    4.1. Тоталитарные группы всегда организованы иерерахически.

    4.2. Духовные группы всегда подразумевают некое исходное равноправие и равноценность их участников.

    5.1. Тоталитарные группы пытаются вырвать человека из социальной жизни. Для этого группа создает человеку иную субъектную реальность, противоречащую общесоциальным представлениям о действительности, неразделяемую «родственниками» по вере.

    5.2. Целью духовных групп не является отлучение человека от мира, но более сознательное и глубокое понимание социальной жизни и ее законов.

    6.1. Тоталитарная группа всегда характеризуется колоссальными посулами — от материальных или духовных благ до предоставления возможности повелевать другими и активным участием в спасении всего живого.

    6.2. В группах духовной ориентации достижение всевозможных благ не является широко пропагандируемой целью. Личностный рост ценен сам по себе.
     
  10. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Мені здається що місце цього почту в темі про секти. Звертаю увагу на те що дані критерії можуть застосоіуватись і до традиційних релігій. Щодо згаданих вами груп
    духовного и личностного роста. їх також класифікують як НРД, або тоталітарні секти. Ви можете навести приклади таких груп
    Буду вдячний за ваш і коментарі на пост 6224
     
  11. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Ви знакомы с методами контроля сознания??

    Традиційні релігії не використовують методи контролю свідомості. У СЄ ці методи блискуче викоритстовуються, почитайте професійну психологічну лутературу, прозрієте.
     
  12. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    У подібній ситуації були апостоли. І християнство у юдейському середовищі створювало ще більші сімейні проблеми, ніж описані тут. ап.Павло навіть радив не одружуватись тим, яким не важко стримуватись, настільки "нова релігія керувала діями людей" - християн, які не сиділи собі по збудованих громадою церквах, а своїми ніжками крокували тисячі км для проповідей і навернення у християнство юдеїв і поган. Уявляєте собі в таких умовах проблеми сім'ї ???
     
  13. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Щодо методів контролю свідомості то в науковців немає одностайної точки зору на цю проблему. Наведіть приклади як свідки Єгови контролюють свідомість?
    і тим не менше Павло не радив розлучатись релігійно розділеним сімям. Сьогодні у більшості випадків ініціатором розлучень є подружній партнер який не є свідком Єгови.

    В цьому ви глибоко помиляєтесь
     
  14. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Погоджуюсь.
     
  15. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    http://psyfactor.org/sekta5.htm
    http://psyfactor.org/sekta4.htm

    Тут 2 статті, для поверхневого ознайомлення з методами контролю свідомостю.

    Знаючи діяльність СЄ Ви зможете знайти багато спільного :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    як із традиційними релігями.
    Ось зсилка http://www.ateism.ru/article.htm?no=1496

    Ви праві ознаймлення поверхове- але як це привязати до свідків Єгови? Вони не ізольвані від суспільства і в більшрсті справ керуються власним вибором . Під наведені вами критерії швидше підійде правславний монастир ніж свідки Єгови
     
  17. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Ви собі брешете чи мені придумуєте??

    Феномен контролю свідомості ідеально вивчений і широко практикується спецслужбами, маркетологами, сектантами.

    Вже 50 років практикують психологи, які допомагають жертвам тоталітарних культів, звільнитися від контролю свіжомості, і в Європі СЄ - перші клієнти.
     
  18. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Принаймі мені жоден із знайомих психологів не підвердив що займавс реабілітацією жертв тоталітарніх культів.
    Рекомендую вам пошукати в неті праці Айлін Баркер. В неті її знайти складно але можливо. Ось зсилка http://pravlib.ru/dopmater.html Рекомендую звернути увагу на першу сторынку
    Я не відкидаю можливості вплиіу на свідомість в деяких новітніх релігях методами гіпнозу, метидації , ізоляції вірних, тощо, але жоден з цих методів не викор свідками Єгови.
     
    Останнє редагування: 3 лип 2009
  19. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Недумаю-))) Ви колись чули про депрограмування?
     
  20. Hitiky

    Hitiky Well-Known Member

    Реабілітаційні центри для жертв тоталітарних культів

    Оскільки держава зараз немає можливості психологічно допомагати людям а від контролю свідомості людина самостійно звільнитись не може, я думаю, що саме Церква повинна організовувати такі реабілітаційні центри.

    Що Ви про це думаєте (Мих, Аксакал) ??
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)