Свідки (2)

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем MARTINI, 14 бер 2011.

  1. Radistka

    Radistka Rändaj

    так прагнете щоб я похитнула вашу віру?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    :scratch_one-s_head: А яка тоді ваша роль на цьому форумі?
     
  3. Radistka

    Radistka Rändaj

    ах, то вас особисто я цікавлю? сорі то для того є приват

    але не забудьте перед тим взяти у старійшини дозвіл на спілкування зі мною і продумайте гарно, про всяк випадок, що будете робити у випадку коли почнете сумніватися
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да ладно, вера на то и вера что не приемлит никакой логики и здравого смысла - любая ....

    ---------- Додано в 15:19 ---------- Попередній допис був написаний в 15:15 ----------

    лучше поздно чем никогда: пааааапрашу бородатых дядь в мой адресс, уменьшительно-ласкательных не применЯТЬ! а по сути сливатся надо гордо, сморозил чушь, ткнули носом, стерпел, сделал выводы ....
     
  5. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    Ну, у нас тут, ніби, ціла тема присвячена питанням пов'язаним з Свідками. Особисто ви мене ніяк особливо не цікавите. Але вас тут ставили в приклад і, судячи з останніх дописів, ви володієте точною інформацією щод підтримки організацією незаконного чи шахрайського перерозподілу майна. То якщо хочете говорити на загал про такі речі, прилюдно звинувачувати, то і докази приводіть прилюдно.
    Якщо так і говорити, то практично все наше життя - віра... Ми рідко можемо що-небуть стверджувати "на всі 100%" - ми просто живемо і віримо що те що нам пишуть в підручниках і що відбувається довкола - це правда. Але якщо взяти фундаментальні питання і справді в них почати розбиратись то не все так однозначно - ми віримо що існують атоми і віримо що їх хтось бачив бо вірив що є електрони, які по-різному реагують на проходження через окремі частини атомів і що саме ці зміни можна зафіксувати приборами і т.д. - це рекурсія. Єдине що нас запевнює - це те що ми бачимо певний результат і можемо судити що на практиці воно працює так як і в теорії. Але по суті, ми лише бачим більш чи менш логічні речі і віримо в ті, які вважаємо логічнішими. Так, на приклад, багато людей вірять в теорію еволюції, хоча є масса прямих доказів що еволюція не могла і не може відбуватись, те-ж стосується і самозародження життя. Так само, теорія великого вибух, як одна з основних теорії виникнення всесвіту безперечно доказує що Творець мусив існувати. По суті, моя віра це є найлогічніше узагальнення всіх моїх знань в одну цілісну систему. І хоча в ній є багато "дир," вона всеодно залишається значно логічнішою аніж інші і саме тому я в неї вірю...
     
  6. Radistka

    Radistka Rändaj

    ха-ха, хлопику захотілося смаженого ))

    дозвіл на спілкування отримали? прізвища і адреси писати прямо сюди? пообіцяєте що перевірите і якщо правда тут підтвердите?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha::i-m_so_happy:

    В саму точку... Дозвіл маєте? Ато закладем і підете в АТО воювати.... або за дизертирство.... самі знаєте куди...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    не совсем, вернее совсем нет, вера в физические процессы не абсолютна и легко меняется из-за нового знания, с религией такое не проканывает ....
    например ???
    а кто создал Творца ? вопрос без начала и без конца, Творец обладающий разумом - это жизнь, и значит он когда-то как-то появился ...

    поясните: 1. откуда свет без источника ? 2. почему небо - твердое ? 3. почему Адам был создан гермофродитом? 4. почему змея говорила и ходила ??? и почему вопреки Божьему слову не жрет падаль ????
     
  9. Radistka

    Radistka Rändaj

    Та отож-бо Миху, що вештаються тут всілякі свідківські гібриди, не знати як з ними розмовляти. Вірний свідок битися в груди на форуми не піде, сильно не схвалюється, що означає заборонено. Йдуть або такі ще жовторотики що добре не розпробували що воно там і як, або неактивні в яких вже зерна сумніву проросли то вони й шукають тому підтвердження, або ті що просто люблять сперечатися то й видають себе за свідків, або просто ліниві яким западло на вулиці на холоді стояти з тєлєжками і від людей всяке вислуховувати. Хочете історію про нашого Аффанасьєва, швендявся по сайтах колишніх свідків, отримав нагоняй від старійшин, прийшов проситися видалити його акааунт, бо біда ... :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    Мих, знаєте - від вас такого не очікував... Пам'ятаю, ще кілька років тому ви видавались мені достойним, відповідали на запитання. Пам'ятаю, здається Pedro такий був - дозволяв собі всяко грубо і безпринципово просто вклинюватись в розмову, на рівному міці, під будь-якою підставою, а то і без неї, принижувати людей, підтакувати собіподібним і ніяк не реагувати на відповіді. А от від вас я подібного не чекав... Просто підтакувати їй і зловтішатись, не даючи відповіді на дописи? Шкода...
    Але, дякуючи тому що ви підняли це питання таким єхидним чином, я маю можливість відповісти цій надмінній особі, не вступаючи в подальшй діалог з нею самою... Не знаю, на скільки ницо вона хотіла опустити свою самоповагу, вживпючи до мене неадекватні епітети, але ховатися в тому що я маю мати дозвіл справді просто фрисейство. А ще цікаво було вимагати від мене обіцянки перевірити її покази. При тому, яка тоді можлива функція персони на форумі, якщо вона не може дати пряму відповідь на пряме питання? Вколочується в обговорення про Свідків Єгови, фігурує своїм "досвідом," але при просьбі ним поділитись починає ламатись, вже не буду казати як хто... Якщо має що сказати прилюдно, на форумі - нехай говорить, а як ні - то для чого кидатись голослівними приниженнями? Фарисейство, одним словом...
    Але найцікавіше було дивитись як вона судомно робить припущення, щодо моєї особистомті та ролі в органвзації... Навіть перерахувавши таку кільквсть груп, вона промазала! Це на сквльки-ж треба бути самовпевненим щоб так вільно класифікувати того, про кого нічо не знаєш?! :)
     
  11. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    Ну, бачите, коли у Свідків міняється віра від нових знань, то це по всякому критикують, хоча я згідний що так має бути і так було, на приклад, за часів апостолів. Але в тому- то ви і змилились - це теж характерно для віри, тільки не для сліпої.

    На приклад? На приклад - система репарації ДНК.

    В тому то і суть що теорія ВВ вимагає наявності позафізичного впливу. А якщо Бог існує поза межами фізичного, то він і не зобо'вязаний мати початок. Все решта впирається суто в можливості нашого розуміння, обмеженого, хоча-б тривимірним простором.

    Пояснюю: 1. Значна ентропія на початку. 2. Над землею цілком імовірно міг бути купол з льоду чи інших заморожених газів що забезпечували описаний в Буття парниковий ефект і могли бути зрушені на землю, в момент потопу, коли впала "вода що над тверддю". 3. З чого ви це взяли? 4 Зміє, очевидно, керував саиана - тому і говорив... Приходити - це слово може мати і переносне значення. Чом це не їсть? Багото змі самі готують "задушенину" і можуть їсти падаль. Крам того, це міг бути і афоризм.
     
  12. Radistka

    Radistka Rändaj

    ура, Афанасьєв воскрес! веселощі продовжуються! :yahoo:

    P.S. Миху, Ви то хоч почервоніли? айяяй к Вам не соромно ... не оправдали-сте кредиту довіри )))
     
    Останнє редагування: 11 лис 2014
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я почав заїкатися, не те, що почервонів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона



    Синцю, ви щось зовсім переплутали. Не якісно навчають вас там комунікації, не якісно. По-перше, Педро не був а є. А по-друге, ось в цьому дописі ви облили брудом трьох людей. Так там вчать?
    Я ж рядових єговістів (соррі, слово Свідки для мене має інше значення, чит. 1-й розділ Дії Апостолів) ні словом не обмовив, бо знаю, що зазомбовані по нікуди. Якщо я проти когось і виступав, то проти засновника секти і бруклінської гопкомпанії. До речі, мені так ніхто не пояснив, чому вони є намазанці? Хто і коли їх намазав?
    А ваша віра? Будьмо чесні, ви вірите тільки в Бруклін і в те, що він скаже вірити.
    Я вірю в Христа, єдинородного Сина Божого, який помер важкою смертю за гріхи, в тому числі за мої і вірою в нього ми маємо життя вічне.
    В що вірите ви? В Христа? Якого? В ангела, якого Бог створив, як один єговіст на тернопільському форумі виразився, як папа Карло Буратіно?
    Чи в Ісуса, повністю людину, яка з попереднім немає нічого спільного? Чи в духа Христа, який (дух) воскрес, бо тіло вкрали учні?
    О, я знаю, де ваше тіло Христа. Це знову ж таки Бруклін, який прорив канал до Бога. Ось проти вашої єресі я буду виступати завжди. Бо вона з Біблією немає нічого спільного.
     
  15. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    Бу-га-га!!! ЛОЛ!!! Ну це ж так треба - обзиватися єговістами, називати зазомбованим і писати мені "синцю," в тому самому дописі, в якому пояснюєте що ви "ні словом не обмовив!" Це просто жир! Як дехто сказав: "бімба в мітро!" :haha: А ще це пояснюється тим що собі якось інакше розумієте слова - навіть державно зареєстрована назва проти такого не попре! :) Може ви просто кожного разу коли когось принижуєте чи обзиваєте, пояснюєте собі що то має бути не образливо, бо ви так вирішили і весь світ прогнеться під ваш авторитет? А ще класно бачити як після того (я вже навіть не мушу згадувати всі ті ваші приниження кілька років тому) ви звинувачуєте мене в "поливанні брудом" трьох людей! Цікаво юи почути більш детально, хоча-б як ви самі собі то пояснюєте... :)
    На решту провокації змісту відповідати вам не бачу, оскільки ви самі позволяєте собі вільно трактувати все що стосується мене на свій лад, наприклад, питаєте в що я вірю і самі за мене вписуєте свою відповідь! Який зміст. Розмовляти з тим хто і так. Сприймає твої слова виключно так як сам розуміє...
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    ну так вічне синцю вічне в гієнні вогняній

    ---------- Додано в 13:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:20 ----------

    посудино слаба, гадаєш ти сурма Господня,щоби ти могла щось на цьому світі змінити...
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А детальніше про нові знання можна? Тааааак цікаааааво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Radistka

    Radistka Rändaj

    немав-сі чого вчепити, вчепивсі хлоп спідниці :)))

    якби я не могла ніц змінити, не забороняли-би вам зі мнов спілкуватисі :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Xasm

    Xasm Well-Known Member

    Давайте послідовно - по порядку - ви вичерпно відповідаєте на мої дописи - я на ваші... Просто що-небудь строчити, чіплятися за хлопчиків чи спідниці - в тому немає сенсу і це не конструктивно, а діалогом це назвати теж важко.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ок. я - готовий.
     
а де твій аватар? :)