Супермаркет

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Мих, 10 тра 2007.

?

Який супермаркет найкращий у Львові

  1. Арсен

    116 голосів
    53,0%
  2. Інтермаркет

    4 голосів
    1,8%
  3. Сільпо

    42 голосів
    19,2%
  4. Метро

    30 голосів
    13,7%
  5. Агроконтракт

    3 голосів
    1,4%
  6. Рукавичка

    24 голосів
    11,0%
  1. Summer

    Summer Well-Known Member

    користуюсь обома + МЕТРО+Рукавичка, так що є з чим порівняти ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я теж. але більше в Сільпо. і мені якось все рівно, все одно найду те по що прийшла:))):))) просто в маркеті в який частіше ходжу найду швидше. лиш би не було розкладки типу хліб з шкарпетками чт хімія з чаями:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    а ви знаєте, що тепер є Фуршет на Сахарова? якраз навпроти новозбудованої свічки
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Він там уже доволі давно... Доречі саме ним зара і користуюсь... мені він ближче ніж Скриня і товару більше...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    був на вихідних у Фуршеті на Хмельницького. багато покупців і товару на полицях трохи поменшало. але думаю, то тимчасове через наплив покупців, бо багато чого й викладали на полиці
    до речі, апельсини там паскудні. брав кілька разів і щоразу були недобрі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ага, не люблю Фрукти в Фуршеті... зате хлібо-булочні вироби там зе бест...
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    напевно :) просто я там буваю вкрай рідко ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. fuxx

    fuxx Member

    Але та міні-піч вже щось барахлить. Бо на днях як був то з неї добряче парувало, добре що не в торговий зал.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Тут хтось писав , що Арсени продалися. Та в принципі, і я то раніше чув.
    Але нещодавно був мимовільним свідком розмови з адвокатом , який представляє інтереси групи постачальників Арсену ... то він підтвердив цю інфу.
    Каже, що дуже ...дуже багато постачальників без грошей лишилися. І багато позовів , які закономірно задовольняються.
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Summer

    Summer Well-Known Member

    я чула, що в Арсенах десь числа 14 мають завозити новий товар , кажуть ціни будуть дешевші ніж всюди, то завжди при відкритті так, політика заманювання клієнта, побачимо :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Princess

    Princess Well-Known Member

    товар в "Арсени" вже почав приходити, ще не всі полиці заповнені були, але прогрес помітно :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Так, але виключно юридично, але не виконавчо... Рішення звісно в сторону постачальника, а толку малувато...

    Та що Ви... Йосипівна славиться своїм вмінням викручувати руки постачальникам, але скільки часу Вони втримаються від спокуси підняти власну націнку, від неї вже не залежить... Хоча Арсени завше демпінгували...

    Наразі віддала перевагу "Фуршету", мені він і ближче (Сахарова), і все таки більше вибору. А там побачимо... хоча навряд до "Арсену" вернусь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Сайт нового власника Арсенів
    в них на чеках вже пише ЗАТ РК Евротек.
    що ще хотіла сказати: була вражена коли в неділю була в арсені. товару трошки побільшало, але найбільше мене вразив асортимент муки! я стільки набігалась поки купила житню і інші види муки нарешті в Фуршеті. а тут - на тобі :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Summer

    Summer Well-Known Member

    все треба зайти до Арсену на закупи :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Соломія, ще думаю варто трошки почекати. бо вони тільки наповнюють асортимент. наразі ще досить скромно

    доречі, оскільки ми завжди скуповувались в арсені (нам до нього ближче) тепер маю надію, що з асортиментом там буде цікавіше :) час покаже
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    у Арсена були борги при чому дуже великі ще десь з листопада минулого року, і з продажем там було не все так просто, домогли зверху:good: а по сабжу - Сільпо найкращий, Арсен взагалі не подобається "вяленький" якийсь....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Ну так... закрити рік в збиток 160млн грн, то звісно круто...

    Нєєєє, ні для постачальників, ні для споживачів. ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. syavych

    syavych копач

    Арсен в'яленький у порівнянні з Сільпо? Нє, шось ви не те кажете :)
    Хіба зараз, у зв'язку з тими кризами і купівлями Арсену, а до того... нє...
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Згідна з Сявичем...Арсен (до кризи) з Сільпо не порівняти...Асортимент товарів у сільпо мене абсолютно не задовільняв....з одного або двох видів майонезу попробуй вибрати....Зараз коли Арсен зачепила криза то "зраджую" йому з Фуршетом :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    Ну не знаю я не такий вибагливий до вибору майонезу,впринципі як і деяких інших товарів, завжди беру Торчин, він в Сільпо є:good: Я судив по тому, що купляю частіше, по мясних продуктах - в Сільпо мені закуплятись краще і вигідніше;) Просто не розумію навіщо ставити на полиці те, що залишає по собі майже чверть а то й половину поставленої партії цього товару! Можливо тому вони й влізли в борги=) В Сільпо є майже всі необхідні речі+ орієнтуватись там мені легше
     
    Останнє редагування: 14 кві 2009
а де твій аватар? :)