Супермаркет

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Мих, 10 тра 2007.

?

Який супермаркет найкращий у Львові

  1. Арсен

    116 голосів
    53,0%
  2. Інтермаркет

    4 голосів
    1,8%
  3. Сільпо

    42 голосів
    19,2%
  4. Метро

    30 голосів
    13,7%
  5. Агроконтракт

    3 голосів
    1,4%
  6. Рукавичка

    24 голосів
    11,0%
  1. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Не можу пояснити чому (бо сам до кінця не розумію, якось на рівні підсвідомості), але мені чомусь не сприймається розташування груп товарів в Сільпо в порівнянні з Арсеном. Якось воно на мій погляд незручно. Чи може то мої суб'єктивні враження.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    робота "загальносупермаркетських" мерчендайзерів (якщо я правильно написав) видно краща
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Locke ага, якось там все дійсно, по-сільському. Мені здається, просто, що обладнання (каси, стійки, рухомі стрічки, стелажі, вітрини) в "Арсені" новіше, дорожче... а "сільповці", таке враження на всьому економлять... про "Барвінок" взагалі мовчу!
    Те саме можна сказати і про асортимент, я свого часу працював неподалік від "Сільпо", того що на Шевченка (Рясне), так там, щось треба не дуже ходове (наприклад нитка з голкою, якісь автотовари чи т.п.), так у них відразу немає. А от у Арсені на Чорновола таких питань не виникало!
    Дійсно "від голки - до машини!"
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Summer

    Summer Well-Known Member

    Арсен на Патона майже пусто, товарів не має. в основному кукурудза,олія, горошок - цілі ряди....
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    і молочна продукція галичина та молочна родина.
    таке саме на науковій та на зеленій.

    питали дівчат на касі - сказала, що в них інвентаризація та реорганізація
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а на Чорновола взагалі закритий... усьо... Сільпо, що неподалік то така туфта((( а от Фуршет на Хмельницького(вже десь писала) дуже файний...(щоб не перехвалити:) )
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    мені Фуршет теж подобається, але там туди ой як далеко.....

    згадала, останній раз коли були в Арсені, планували м"яска купити, але воно було якесь зелене..... а там де фасоване в них лампи світять червоним і воно здається гарним. а винесли в зал, як глянули - одразу ж назад і віднесли.
    була в Сільпо на Сихові на вихідних - з Арсеном не до порівняння, все є, людей хмара, всі щось беруть...

    видно все таки, Арсен міняє господаря, раз такі зміни суттєві... там навіть стелажі, де горілчані вироби були пусти і лише олія, олія, олія....
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    я також щось таке чув, що "Арсен" мiняє господаря...
    Може тепер вже буде "Auchan" аба "Carefour" ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Summer

    Summer Well-Known Member

    поживемо побачимо ;)
     
  10. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Вчора була на Патона в Арсені... Блін... постачальники раніше про таке і не мріяли... Який ФЕЙСИНГ!!! Мариновані шампіньони однієї фірми займають 4 стелажа зверху до низу... в щасливі часи вартість такої представленості порядка 15тис грн... Да уж... круто... а пиво! Як пиво розставлене... чотири метри одного і того самого! Казка... для постачальника... А сметана! Забрали єдину... благо свіжу... Російський сир - насипом... А консультантів... катьма... яка економія, коли є мерчендайзери постачальників... і ніхто навіть не б*ється за те, кому першому товар вивезуть... Підозрюю, що керівники відділів тепер на звінок торгового агента вилітють з швидкістю світла, а не 1,5 години чекайте... я, блін, така зайнята... Жесть...
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Ну то, напевно, в нас на Науковій таки найгірший...Бо в Рясному були в друзів, то Сільпо в них майже біля будинку, ходили туди, мені більше сподобалося, ніж в нашому "рідному"...
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    На Науковій то саме:sad: Зайшли в середу, десь в 9 вечора, чоловіку кефіру приспічіло...НЕ БУЛО!!! НАВІТЬ САМОГО ЗВИЧАЙНОГО В ПАКЕТИКАХ. Зате молоко в тетрапаках дійсно 2 стелажі займає дружними рівними рядами!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Andrjuha

    Andrjuha Member

    Вся ситуація в Арсенах пояснюється просто: Інтермаркет - БАНКРОТ!!! набрали кредитів під будівництво... криза... платити постачальникам - а грошей нема... все в незавершеному будівництві...
    доречі мережу Арсен пару днів тому ппродали якійсь Київській фірмі Євротек... (суп-ти "ФРЕШ" ???)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. fuxx

    fuxx Member

    Був в Фуршеті, там начебто все ОК. Звісно є місцями прогалини товарів - був широкий вибір Ліптона, а тепер "розмазали" по полицях залишки, хоча інших чаїв, менш відомих, є достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. asiana

    asiana Well-Known Member

    "Как Вы яхту назовете, так она и поплывет":)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Арсен уже продали, на даний момент вирішується питання про заборгованість постачальникам, в судовомк порядку. Тому вони і допродують товари на залишках, та помаленьку розбирають стелажі, фірми забирають свої холодильники, бонети...
    Сіоьпо такої проблеми не має, адже бідьшість товарів поступає з київських їхніх складів, та ще й особиста торгова марка "Премія", і після ремонту сільпо по вул. Виговського, вигляд кращий, асортимент товару більший. а ще в сільпо на виговського своя пекерня, завжди свіжий і смачний хліб, дивовижна випічка і можна попасти на гарячі булочки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    вигляд кращий, але розкладка товарів гірша.... асортимент переважно їх Премія, скажу по-секрету ;) мені лавровий лист їх подобається....
    так, особливо до свят гарна випічка, але не забуваємо, що то теж не дуже натуральне, не так як на хлібозаводі печуть....:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    бачила як на хлібзаводі печуть, скажу чесно не досить приємне відчуття:pardon: а ше недавно більшіст хліба їм повернули як брак, але в кожного свої думки, свої вподобання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Summer

    Summer Well-Known Member

    можливо.... не сперечаюсь :)
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я думаю, поняття розкладки то індивідуально. якщо ви частіше користуєтеся Арсеном, то здається , що там краще, а якщо Сільпо - то там.
    мені теж здається що після ремонту на Виговського Сільпо є абсолютно нормальним супермаркетом.і Випічка там смачна, з хлібозаводу таку не дістанеш ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)