Для колонни слимаків? Можливо. А для танкової колонни темп маршу добового переходу (при чому по власній території, а не по території де ведуться бойові дії) щонайменше 250 км.
Нет вы не правы просты вы такой как и он - "антитанкист", Т-64, как и Т-72, и особено Т-80 - это шедевры танкостроения.
Т-72 в цьому переліку явно зайвий. Т-80 (силова установка ГТД) с3,14зжена у американського Абрамса,але навіть характеристик по потужності та ремонтопригодності так і не досягнуто як у Абрамса. Т-64 .... то справді вітчизняний витвір мистецтва., хоча і майже скопійовано (часткокво) дизель (багатопаливний, а диз.п. як основне) 5 ТДФ горизонтального розташування з турбонаддувом у німецького Мессершмідта. Єдине що там новаторського так це СУВ (система управління вогнем) та комплекс 9К112М. він спільний у 80-ки і 64-ки. Т-72 це покращений варіянт трактора Т-34 з двигуном В-46, що десяток разів форсовано. але лише на заміну двигуна потребує 13 людино-годин. Для порівняння у американського Абрамса 30 хв. заміна ГТД. У Т-80 1,5 год. У 64-ки 7 людино годин.
Бред деллитанта - а душ принять, трехразовое питание, пресс - конференции, и кстати ДАИ за каждой высотой - а это 450 гривен на танке - даже бюджет США такой гонки не выдержит.
У Т-80 також. Бо всі агрегати і вузли опломбовані заводом виробником і заміна двигуна здійснюється суто в заводських умовах. або в ремонтному підрозділі (рембаті дивізії, бо рем рота плку на такіе не має повноважень) за обов"язковою присутності представників заводу.
"Антитанкист"? Забавно, и где вы в моих постах увидели "антитанкизм"? Пишу и смеюсь, "антитанкист".) Кстати, моё первое место службы был 76-й гв. тп, 20-й тд СГВ.
В принципі так воно і є. Маю на увазі Прокопа. Хоча б тому, що вся виробнича та інженерна база була або вкрадена, або нелегально (чи легально ) куплена у англійців та американців. Подальший її розвиток це лише нашарування на основну ідею придуману та побудовану не совком і тим більш не рашен. При цьому байдуже кого і скільки Сталін репресував. Те ж саме і з авіацієй, ракетной технікой тощо.
Сама група військ була (дислокована в Польщі) безполєзною в плані як стратегічному та і тактичному і виконувала лише функції жандарма та пугала для поляків і іншого братнього оточення. Мабуть саме тому вона була і ліквідована в першу чергу після перестройки, і мабуть саме тому була озброєна самим допотопним озброєнням. Як що не помиляюсь то аж до ліквідації групи на озброєнні були трактора Т-62., коли в ГРВН (ГСВГ) вже поступали на заміну Т-64 новенькі Т-80.
Возможно конструкторы танков в СССР использовали какие то зарубежные разработки, и как в ракетостроении использовали инженеров и конструкторов из Германии (кстати американцы этим тоже не пренебрегали), но вряд ли они были основными, потому что во первых, я ни разу не встречал информацию, что зарубежные КБ делились своими разработками с советскими КБ (может у вас она есть), и во вторых копия, даже удачная, всегда хуже оригинала и если в изделии не воплощены идеи конструкторов, то вряд ли от него можно ожидать каких то высоких результатов.
На вооружении 20-й Звенигородской танковой дивизии состояли танки Т-80, в том числе и учебные, командир каждого танка был прапорщик, дивизия была укомплектована по штату мирного времени, вплоть до начала вывода в 92-м году. Основная задача, совместные действия с 6-й гв.мсд, по прикрытию Балтийского побережья Польши. СГВ вывели предпоследней, до неё вывели ЮГВ и ЦГВ.
На скільки мені відомо, то подібний варіянт комплектування танкових частин почався лише з 1990 року і перш за все в групі віськ в Німеччині. До речі саме ця група і комплектувалась всим самим новим та в повному обсязі. СГВ навіть в газеті "Красня звєзда" майже не згадувалась. бо була сама не значна. Вобщім я там не був, а тому особливо сперичатись не стану. Я від Вас стількинового взнаю, що аж соромно становиться. ) Ви кажете про якесь там прикриття, яке передбачає оборонну доктрину. От тільки коли на цю доктрину НАТОвці запитали кремлівців, чому ж тоді всі танкові підрозділи відпрацьовуть виключно наступальні вправи, такі як стрільба з ходу, ті тупо поблимали очима, і в пожежному порядку замінили вправи на ведення вогню із окопів, зі зміною позицій. А все було просто. Наприклад ЮГВ офіційно теж когось там прикривало від якихось там НАТОвських дивізій та бригад, а насправді оперативно -тактичною задачею було наступ та захоплення північних територій Італії та південних територій Франції. Отаке "прикриття"
Вы географическое расположение Польши помните? Какие Италия с Францией и прочие страны члены НАТО. Зато посмотрите протяженность Балтийского побережья, вот выдвижение в район Борне-Сулиново, мы и отрабатывали по подразделениям и частям, в составе дивизии в 1989-м если не ошибаюсь, но это было до моего прибытия.