Створюємо гарний сайт з "нуля"

Тема у розділі 'www', створена користувачем Мирося, 19 вер 2007.

  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    Джумла - інструмент. На певному етапі може бути цілком корисним. Я, доречі надибав непоганий шаблончик, що не б'є по ачах джумлізъмом. Вже почав "гвалтувати". :)
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    перші сайтики я переробляла з готових шаблонів htmlки, іноді гарні виходили сторінки :)
    але зараз дуже мало часу є для наповнення сайтів, адже це просто хоббі, а дитина і робота займає купу часу. Тому джумла для мене полегшила життя в сенсі економії часу. Та і кожного можна навчити додавати новини на сайт джумли - знову ж таки полегшити життя собі і перекласти роботу на інших :)
     
  3. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    Потребую ще однієї поради. Я зараз зупинилась на тому варіанті, що мені допоможуть переробити оформлення першої сторінки готового шаблону. Добирати ілюстрації хочу сама. Чи не виникне проблем з авторськими правами, якщо я використовуватиму фрагменти шпалер для робочого стола з кадрами з відомих кінофільмів? Я з них вирізаю фрагменти й назви сайтів, фільмів та різні інші написи не будуть видні...
    Чи все-таки краще купити диск з фотографіями для дизайнерів?

    Додано через 6 хвилин
    З мультиків - теж (Сімпсони й ін.)

    Мені треба все, що стосується продукції мас-медіа. В ідеалі, я б хотіла наступні якісні зображення: люди дивляться телевізор, хтось за компом, читають газети, преса в кіоску, фотокореспондет або телеоператор працює, журналіст з мікрофоном й т.п. Але такого не бачила навіть в каталогах платних фотобанків. Може, погано дивилася, але вже три дні безвідривно шукаю )
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    [​IMG] я вас прошу, які "авторські права"?....
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    В Україні з дотриманням гіпотетичних прав можна не дуже переживати. А от з використанням картинок на сайті новоспеченому сайтобудівнику треба пам'ятати про трафік: графіка не повинна сумарно перевищувати 100 кб. Впишетеся? Звичайно, бувають вийнятки...
    Слідкуйте, щоб від Ваших шпалер стіни не впали.
    +, не забувайте, що багато користувачів відключають графіку. Подивіться, як буде виглядати Ваш витвір без "цяцьок".
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    мій сайт важить 12 кб.... [​IMG]
    миттєво відкривається на любому діалапі...

    підказка щодо графіки: якщо це фото — тільки джпег, якщо мальоване щось (кнопки, наприклад) — гіфка...
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    То которий..?:rolleyes: А скрипти, css?
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    є один... [​IMG]
    мій власний....
    він так важить вже в "готовому вигляді", тобто при відображенні браузером....
    насправді зі скриптами та цсс — 26 кб (індекс — 17, цсс — 2, графіка — 7)...
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    Та отож...
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    "так отож", що апач видає "на гора" тільки 12 кб... [​IMG]
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Самоучитель: Создай свой сайт (Видеоуроки

    Диск состоит из уроков по трем программам: Macromedia Dreamweaver MX, Macromedia Flash MX и Adobe Photoshop.
    Macromedia Flash MX – превосходная версия популярного пакета векторной графики и анимации. С помощью этой программы Вы научитесь создавать анимированные изображения, фильмы, звуковые файлы и многое другое. Сможете изменять размер, цвет, масштаб, степень вращения и наклон объекта; создавать компактные интерактивные элементы такие, как кнопки, меню, анимация и фон. Без труда Вы освоите все особенности работы со звуком и текстом, операции с растровыми изображениями.

    Adobe Photoshop – самый популярный графический редактор, лучшая на сегодняшний день система для работы с растровой графикой. Без него не представляют своей работы десятки тысяч дизайнеров, веб-мастеров, полиграфистов, художников. Филигранная работа с цветом, точная цветовая калибровка, и, конечно, мощнейший арсенал средств обработки, ретуширования и монтажа изображений сделали Adobe Photoshop самой выдающейся программой растровой графики. Вы научитесь свободно ориентироваться в редакторе Adobe Photoshop, изменять и корректировать растровое изображение и его части, работать со слоями, создавать многослойные изображения и правильно их сканировать. Сможете самостоятельно рисовать в редакторе, имитируя при этом различные техники, выбирать из множества цветовых оттенков нужный. Узнаете, как производить ретуширование, в том числе бороться с эффектом «красных глаз» и выполнять монтаж изображений, создавать на их основе коллажи.

    Macromedia Dreamweaver MX – универсальное средство разработки интернет-приложений, которое предлагает мощные средства для работы с программным кодом и удобные визуальные инструменты, позволяющие создавать приложения в кратчайшие сроки. С помощью каскадных таблиц стилей вы сможете не только определять стиль текста и заменять тэги шрифтов, но и разрабатывать структуру сайта, создавать его макет и планировать размещение контента, независимо от типа браузера.

    Интерфейс видеоуроков в точности повторяет рабочий стол вашего компьютера, а необходимые действия последовательно высвечиваются на экране, поэтому обучение будет легким и эффективным.

    Диск «Самоучитель. Создай свой сайт» позволит освободить ваш творческий потенциал и воплотить свои идеи в жизнь. В этом продукте сосредоточен набор новых улучшенных возможностей, которые предлагают бесподобную мощь и гибкость

    Рассмотрены 3 программы:
    Macromedia Dreamweaver MX.
    1. Знакомство с Macromedia Dreamweaver.
    Создание нового документа.
    Интерфейс программы.
    2. Начало работы с программой.
    Предварительная настройка.
    Работа с текстом.
    Гиперссылки.
    3. Таблицы и рисунки.
    Таблицы.
    Рисунки.
    4. Каскадные таблицы стилей.
    Создание нового стиля.
    Параметры шрифта.
    Параметры фона.
    Параметры абзаца.
    Задание дополнительных параметров.
    Применение стиля к странице.

    Adobe Photoshop.
    1. Общие сведения.
    Запуск программы и основные элементы окна Adobe Photoshop.
    Создание документа. Открытие файлов.
    Сохранение изображения в другом формате.
    2. Инструменты выделения.
    Выделение фрагментов правильной формы.
    Выделение фрагментов произвольной формы.
    Работа с выделенным фрагментом (перемещение и трансформация). Откат действий.
    3. Приемы рисования.
    Цвет фоновый и основной.
    Инструменты рисования.
    4. Инструменты заливки.
    Заливка однородным цветом
    Градиентные заливки.
    5. Работа с текстом.
    Создание и редактирование надписи.
    Искажение надписи.
    6. Редактирование изображения.
    Информация о документе. Изменение размеров изображения.
    Изменение размеров холста и кадрирование.
    Масштабирование изображения.
    Автокоррекция изображения.
    Наиболее часто используемые фильтры (размытие и повышение резкости.
    7. Ломтики.
    Разбиение изображения на ломтики.
    Настройки ломтиков.
    Разбиение ломтика.
    Объединение ломтиков.
    Удаление ломтиков.
    Web-цвета.
    Сохранение изображений для Web.

    Macromedia Flash MX.
    1. Интерфейс программы.
    Заголовок.
    Панели.
    Панель инструментов.
    Монтажная линейка.
    2. Объекты.
    Рисование.
    Графический символ.
    Кнопка.
    Клип.
    3. Анимация.
    Фреймы.
    Слои.
    Направляющие.
    Маски.
    Экспорт ролика.
    4. Создание роликов.
    Библиотека.
    Создание простого ролика – клип.
    Создание простого ролика – кнопка.
    Создание простого ролика – действия.
    5. Публикация в Web.
    Оптимизация и тестирование фильма.
    Установка параметров публикации.
    Оценка выбранных параметров публикации.

    Системные требования
    Windows 98/МЕ/2000/ХР; Процессор: Pentium 166 MHz; Память: 64 Mb; Звук; Видео: 2 Mb, 1024х768; CD-ROM: 4x

    Размер: 191.51 мегабайт



    http://rapidshare.com/files/39012265/Samoychitel_sozdaniya_saytov.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/39014690...ytov.part2.rar


    Зеркало



    http://www.rapidshare.ru/326342
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мирося

    Мирося Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    На деяких зображеннях, наприклад, з Гаррі Поттером, позначено, що це інтелектуальна власність компанії.
    Дякую. Суттєва порада ) Виявилось, що вже близько 1000 Кб! Я не знала, що на це треба дивитися. В мене кожна картинка тягне на близько 100 Кб. Я не розумію тоді, як влаштовують такі мальовничі красиві сайти, де багато ілюстрацій...


    Добре.

    Ой, здається, даремно я так багато уваги приділяла картинкам! Треба щось попростіше....

    Додано через 6 хвилин
    Дякую. Це на майбутнє, звичайно, згодиться.
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Як зробити гарний сайт з "нуля"

    ТАк Ви візміть сайт, який Вам подобається, і спробуйтеся розібратися в редакторі "шо і як".
    Потрібне використаєте...
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Банер своїми руками

    не бачу чи є вже така гілка, тому створюю її - все про банери, їх розміщення та створення...

    по-перше який софт Ви використовуєте для створення банерів і чому? Я почала робити у macromedia fireworks - досить легко працювати.

    по-друге - змістове наповнення банерів. Чого не варто давати? Надто багато тексту, надто яскраві кольори, надто... Що ще надто?

    по-третє - порадьте найефективніше розміщення банерів. Цільова аудиторія - Львів та Зх Україна...

    Додано через 12 хвилин
    Шреку, друга карма за день - я просто розчулена до сліз ;) дякую
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: банерні поради

    Насамперед банер повинен вести на сайт. Практично даремна трата грошей - банер, на якому просто щось написано і він нікуди не веде. Це інтернет, а не газета оголошень, тому його можливості треба використовувати на всі 100%. Якщо у Вашої фірми нема сайту, то й інтернет-реклама вам недоречна.

    Більше того, банер має вести на ту інформацію, яку він рекламує. Тобто якщо банер рекламує статтю, то він повинен вести саме на цю статтю, а не скажімо на головну сторінку сайту. Якщо він рекламує якусь послугу Вашої компанії, то за ним повинна відкриватися саме сторінка, на якій є інформація про дану послугу.

    Банер не повинен обманювати користувача. Не треба на ньому малювати голу бабу заради того, щоб затягнути клієнта на комп"ютерний інтернет-магазин. Клієнт образиться і більше ніколи до Вас не прийде.

    На банері має бути лише ключова інформація, за яку користувач може "зачепитися" , щоб змусити його клікнути по банеру, потрапити до Вас на сайт і отримати ту інформацію, яку ви хочете до нього донести. На банері не вартує подавати скажімо телефонів і адреси, інших зайвих деталей. Це все клієнт прочитає на сайті, якщо Ви "вполюєте" його своїм банером.

    Банер повинен бути якомога легшим. Чим він менше важить, тим він швидше завантажиться і у нього буде більше шансів бути поміченим поки користувач не перейшов на наступну сторінку. Наприклад Ви розмістили свій банер на головній сторінці інформаційного порталу. Він важить 100 кбайт. Уся сторінка важить 200 кбайт. Користувач відкрив сторінку і не буде чекати тих кілька секунд поки завантажиться зайва сотня кіло, він клікне на заголовок якоїсь цікавої новини раніше, ніж встигне побачити ваш банер. Тому намагайтеся оптимізувати банер до максимум 15-25 кбайт.

    Банер не повинен дратувати. Не потрібно зайвого мерехтіння, скролінгів та інших спецефектів.

    Разом з тим банер може бути злегка провокативним, адже його завдання - привернути увагу до Вашої компанії. Але тут важливо не переборщити.

    Банери варто розміщати там, де їх з високою ймовірністю побачить Ваша цільова аудиторія. Тому намагайтеся по можливості вивчити аудиторію рекламного майданчика перш ніж розміщати там свою рекламу.

    Звертайте також увагу на тип рекламного майданчика, наскільки він потенційно може бути ефективним. Адже від цього залежить ціна реклами. Скажімо при однаковій відвідуваності суспільно-політичного інтернет-видання і суспільно-політичного форуму (наприклад як наш) реклама на виданні і на форумі не може коштувати однаково, оскільки аудиторія цих двох сайтів поводить себе по різному. Аудиторія видання звертає увагу на рекламу більше, ніж аудиторія форуму. У форумі ми завантажуємо одна за другою сторінки, читаємо їх мало не по діагоналі, не зважаючи на якісь банери, ми здебільшого прийшли сюди спілкуватися, а не отримувати інформацію. Тому реклама на форумах, чатах є значно дешевшою, ніж на інформаційних та довідкових сайтах.

    За банером треба слідкувати. Якщо банер виявляється не ефективним, мало клікають на нього, то робіть інший. З часом і досвідом до вас прийде "чуття" , як правильно скласти банер для найбільшої ефективності.

    Успіхів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: банерні поради

    гарно і по суті....
    молодець мартіні!..
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: банерні поради

    Дуже дякую, Мартіні!!!!!!


    а що можна зробити для вивчення вподобань моєї цільової аудиторії, якщо немає багато часу?
    інтуїтивно я знаю, які видання читають наші потенційні клієнти, але ... якщо то субєктивна думка?
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: банерні поради

    Чим не варіант дізнатись у існуючих клієнтів так, до речі, які інтернет ресурси їм цікаві..
    Я користуюсь ще статистикою запитів, щоб бачити чим саме більше цікавляться у неті. http://wordstat.yandex.ru/advq?rpt=ppc&shw=1
     
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: банерні поради

    якраз про це подумала, сьогодні зроблю анкетування :)

    Додано через 2 години 29 хвилин
    [​IMG]

    народився банер вчора, вчора його ж розмістила на одному ресурсі

    покритикуйте будь-ласка мою першу роботу... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ROM200

    ROM200 Active Member

    Хостинг

    Народ, підкажіть де можна зареєструвати нормальний, не дорогий хостинг з доменом???:o
     
а де твій аватар? :)