Страхування авто - повне КАСКО, за і проти

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Natalia H, 15 жов 2009.

  1. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Поняття дорожче і дешевше в автоцивілці немає. Це те саме, що бігати по салонах Сеат по всій Україні і шукати де продають новий лєон дешевше )))
    А по суті пишіть в ПП - порахую, дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. kitana

    kitana Banned

    Взагалі то тема про КАСКО, але ладно... :)

    Робите так.
    Знаходите в неті калькулятор (вони є на сайтах всіх СК).
    Наприклад - http://axa-ukraine.com/insurance/auto-insurance/oscpv/calculate

    Розраховуєте вартість полісу на перший рік страхування.
    Наприклад, ТЗ до 1600 кубіків з львівською реєстрацією - 437,40 грн.
    Далі рахуєте максимально можливу знижку (бонус). Закон діє з 2005 року, тобто 8 років. Кожного року бонус 5%. Тож на 2013 рік максимальний бонус - 40%.
    Виходить 263 грн.
    Якщо у Вас машина "молодша", то рахуєте по роках машини.
    Наприклад, 2010 рік випуску, знижка на 2013 рік - 15%.
    Виходить 372 грн.

    Далі вибираєте СК, яка Вам сподобалась, йдете до офісу і торгуєтесь - мовляв страхувався від самого початку без перерв, виплат не було, хочу максимальну знижку, якщо не дасте, - піду до інших.

    Цілком законно можете виторгувати 40% знижки навіть на машину "молодшу" ніж 2005 рік випуску, бо машину могли поміняти на новішу, а стару страхували з 2005 року. Так що торгуєтесь по максимуму.

    Звертаєте увагу на те, щоб франшиза була - 0, і щоб було вказано, що стаж водіїв до 3-х років (особливі умови в полісі), але без надбавок до тарифу.
    Якщо Вам нараховують надбавку за нульову франшизу, або стаж водія менше 3-х років, ідете до іншої СК, яка таких надбавок не робить.

    Якщо Вам десь пропонують ще меншу суму, ніж Ви нарахуєте з 40%-ю знижкою, значить демпінгують з порушенням законодавства - застосовують менший територіальний коефіцієнт, або групову знижку.
    З такими СК не варто зв'язуватись, бо у них завжди будуть проблеми з виплатами, а то і з ліцензією.

    Практика у СК така, що вони дивляться на попередній поліс і дають наступний бонус (було 0,9 буде 0,85). Але можете сміло торгуватись за 40% (0,6) від розрахункового тарифу. Це в межах законодавства.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Olenall

    Olenall миється в бані

    для жінки особливо АвтоКАСКО 3 в 1, просто знахідка,
    Незаконного заволодіння автомобілем - Викрадення
    Дорожньо-транспортної Події (ДТП)
    Протиправних Дій Третіх Осіб (ПДТО), викрадання частин та/або додаткового обладнання автомобіля
    Стихійного лиха (повінь, буря, ураган та інше)
    Пожежі....
    дуже подобається «Допомога в дорозі»(даже заміна пошкодженого колеса та багато ін)
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Однако.
    Впервые такое слышу.
    Ну, 5 - 10%.
    Но чтобы 40!!!!!
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як каже мій знайомий, ціла рука - 100%, а по лікоть - 50%... знижки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Компенсировать при тотале тоже будут на минус 40%?
     
  7. Olenall

    Olenall миється в бані

    я в такі знижки не вірю, дешевий сир не буває
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    kitana, якщо є бажання торгуватись треба йти на базар.
    В страхування торгу немає. Є тариф - є послуга. При чому тариф вже сотий раз повторюсь встановлює держава для всіх СК однаковий.
    Щодо знижок: я з 2009 року працюю в надійній СК і по тарифах скажу: станом на 16.10.2013 у Львові , де ОСЦПВ вартує 300-500грн не більше, кожен другий, хто телефонує ще торгується за 20-30грн і шукає, де наприклад поліс за 437,40грн (ніяких законних підстав для знижок немає) їм би оформили за 300грн (це має бути нереальна знижка -30:wacko: і тошнять чого 437,40 грн це так дорого))) Таке враження що спілкуєшся з бомжами, а не власниками автомобіля.

    Щоб орієнтуватись хто на ринку працює не зразково, хто не виплачує, чому на перехрестях стоять агенти і пишуть за невідомими тарифами і т.д. раджу відвідати мій сайт www.insurance.lviv.ua, особливо розіл Новини та Статті. Почерпнете обєктивну і правдиву інформацію про страховий ринок в Україні.
    В українців страхової культури 0. Середньостатистичний водій не розуміє, що купуючи банальну ОСЦПВ він купує послугу, так само як купує магнітолу до свого авто (при чому перемоніторить сайти, оцінить переваги, недоліки тощо). А щодо автоцивілки - цей продукт страховика водій зможе перевірити лише у разі ДТП. А 90% водіїв окрім наглого вибивання знижок більше нічого не розуміють. Їм без різниці чи купити поліс в надійній СК чи купити папірець для ДАІшників в першого зустрічного агента на перехресті зі знижкою -40%. Потім приходять регреси і багато нових проблем.
    Ось тому через такий попит до халяви й існує 400 СК в Україні, хоча хороших СК з них не більше 10. Тому й стільки негативу. так і живемо.
     
    Останнє редагування: 16 жов 2013
    • Подобається Подобається x 2
  9. Olenall

    Olenall миється в бані

    да це все правільно, знижки є, але не такі великі, ...Наприклад: Знижка 15% щороку при пролонгації дії договору за умови безаварійної експлуатації!Знижка 5% при одноразовій оплаті страхового платежу.Або Акція КАСКО
    Знижка кожному власникові нового автомобіля!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sani

    sani Well-Known Member

    Правдива і об"єктивна інформація - НЕ ПЛАТЯТЬ і шукають УСІ можливі відмазки не платити!!!
    Мало того навіть не стараються вивчити ситуацію, а просто пишуть шаблонні відмазки з грубими помилками! -
    Я про PZU
    Тому я шукав найдешевшу від поліцая! бо віри страховим НЕМА!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    sani, віри немає, бо люди не розуміють, що страховий бізнес - це такий же бізнес як і виробнитво авто, чи кави і т.д., де є поняття рентабельності, цінової політики і т.д. Мерседес ж не коштує як Лада, звісно бо їх розрізняє по всіх параметрах рівень комфорту, надійності і т.д. Ідентично чому людина вважає, що купивши каско в "мегакомпанії" Київ РЕ і йому сказали дешевшу ціну, то він думає, що от УСГ хоче на ньому заробити-,бо він мені нарахував дорожче. Це оманлива думка, бо рівняти каско цих двох СК - як вищезгадані авто, звичайно на користь УСГ. Бо кожна солідна СК формує стратегію, принципи роботи і свою цінову політику, щоб можна було виплачувати без проблем і розвиватися , ну й отримувати прибуток,як підсумок роботи.
    А кожний другий водій не розуміє - він думає, що його всі хочуть надурити і на його 300 гривневій страхівці хтось мільйон заробляє. І якщо якась шарашка, яка не виплачує робить йому знижку -30%, то потім побігши в нормальну СК йому там зобовязані зробити -35%. Логіка деяких людей мене деколи вражає. Наприклад, прийшов клієнт - хоче від ДАІ ))) найдешевшу страхівку. Тариф йому озвучили стандартний - причин для офіц. знижок не має. Тепер розвязка: клієнт каже - ні, я тоді піду в Країну, там мені зроблять дешевше. Йому я кажу, що Країна - СК явно не з лідерів, на що клієнт каже - "я знаю, мені вона вже півроку платить і не заплатила, бо мене вдарив винуватець з її полісом, але зроблю дешевше і на зло щоб при ДТП й інші не отримали грошей". Про що далі можна говорити? Я вже мовчу, що кожний другий водій має таку логіку - яка різниця яку СК по ОСЦПВ обирати, якщо то й так не мені платитимуть. Це взагалі жесть! Живемо в країні безголових егоїстичних жлобів-пофігістів. Це й повязано й з владою - на що люди заслуговують - такі й при владі - це 100% істина. Тобто не варто тільки когось обвинувачувати - треба самим змінювати свій менталітет і підхід до речей.
    Багато хто мені каже: а чого ж я маю купляти нормальну страхівку, нехай влада регулює ті шарашки, позбавляє ліцензії і контролює, а я куплю де дешевше і сам тим самим підтримає ринок "СК одноденок". Таке враження, що держава-це якийсь фантом-чоловічок який всюди має все знати і затуляти дири. Можна подумати, що купивши по реальній ціні і фільтруючи Лафорти, Добробути та інші одноденки (їх легко визначити по космічних знижках) ринок би за пару років сам би не змінився. Але українець він що дурак зайти на сайт http://www.mtsbu.kiev.ua/ua/for_consumers/96536/96546/ і тут порахувати вартість полісу, а потім просто обрати свою СК по реальних відгуках тощо. Ні, він буде обдзвонювати по всіх офісах і шукати, хто дешевше зробить))) І не розуміє, що якщо говорити про ці офіційні знижки бонус-малуси - це не є обовязком СК, їх можуть не застосовувати взагалі. Але правильно було підмічено заступником МТСБУ, що переважно лише знижки дають, а коли стається ДТП (СК виплачує без проблем) а наступного року відповідно враховується надбавка (зовсім не космічна), людина біжить в іншу СК. Тобто надбавок ніхто не хоче, всі хочуть знижки. Але вже коли щось станеться кожен третій хоче "заробити на виплаті". Наприклад, людина на мерс210 "очкарік" 2000р.в - потерпілий - приніс нам рахунок за побите крило (тобто лише замінити крило і пофарбувати) на 8000грн. Хоча реально ремонту близько 2500грн, що ми й виплатили. І такі випадки непоодинокі, якщо йде розмова про ОСЦПВ.
    Говорити можна на цю тему багато, але поки самі водії хоч трохи не включатимуть розум і логіку та не будуть поводити себе як цивілізоване суспільство - доти будуть всі розказувати про те, що в нас в Україні так все погано і всі СК - жуліки і обманщики.
    А як підсумок скажу, що страхування -це не є та сфере, де є економічний і логічний зміст економити. Це фінансова сфера, де ризики є пораховані, і це не краківський базар - де приходиш і торгуєшся. І як підсумок скажу 2 цитати, які мені подобаються: Джон Рокфеллер “Ніколи не економте на страхуванні і ваші справи підуть в гору”
    “Я не знаю жодної сім'ї, яка розорилася виплачуючи страхові внески, але я знаю сім'ї, які розорилися не роблячи цього” ​​У. Черчиль
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Tony

    Tony Well-Known Member

    Шановні форумчани, персонажа Векслер не варто всерйоз сприймати, оскільки він сам є менеджером по продажу в одній з СК (чи агентом) і всяким чином буде відмовляти від знижок оскільки ці знижки це його хліб. Такшо таке можна сприймати максимум як рекламний хід.

    Будь-яка страхова спокійно може дати 20% знижки (а інколи і 30-35:wacko: причому нічого не втративши і не вірте казкам... просто в такому разі дехто недозаробить ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Tony, якщо Ви не тямите, то прошу не писати брєд і не вводити людей в оману. То Вас не варто сприймати, бо ви навіть не вникли в те, що я написав. Я вже пояснив які можуть буди знижки і скільки %. Якщо Ви сьогодні купите авто і підете в страхову щоб вимагати знижку по автоцивілці 20%-35%, і думаєте що це так має бути і що Вам таке хтось може зробити, то Ви явний представник людей з відсутністю логіки і розуму. Вже мільйон раз повторюсь, що ціни на ОСЦПВ встановлені МТСБУ централізовано і Вам ніхто, якщо немає підстав, просто так надати знижки 20-35%, про які Ви тут пишите, не зможе. Який сенс ? Заробіток агента в середньому 15%. Тобто Ви пропонуєте ще докласти свої гроші? Тобто працювати страховикам за дякую чи в -? І при цьому ще виплачувати в декілька разів більше, ніж реальний збиток, бо доволі часто ще наші українці на всьому хочуть заробити, навіть на власному ДТП. Можуть дати такі знижки лише ті, хто не платять - їм яка різниця скільки грошей з людини брати, якщо й так платити не будуть, а за рік-два такі СК зникнуть. Хороший приклад - Лафорт. Зібрав грошей з таких як Tony близько 100млн., а в кінці 2012 року просто зник. Лафорт ж давав 20-30%, я вже мовчу про ряд інишх порушень. І таких як Лафорт багато, до речі. Були вже Добробут, Інвестсервіс, Міська страхова компанія, Інтертрансполіс, РАЙП і т.д. Зараз же під питанням існування Інкомстрах, Провіта та інші
    Раджу перечитати дану статтю , в якій подано інформацію, що на даний час близько 30 СК, які займаються ОСЦПВ, можуть збанкрутувати ідентично Лафорту, а вкінці статті вказані причини.
    http://insurance.lviv.ua/?q=node/987
    Крім того, є такі агенти-шахраї, які гроші не проплачують взагалі. Просто випишуть Вам, знижку для таких "розумників" як Tony дадуть з запасом під 40%, щоб він спав спокійніше і не турбувався, що переплатив))) але агент гроші не заплатить, а покладе собі в кишеню. Потім у разі ДТП по такому полісу платити ніхто не буде. У Львові нещодавно такого шахрая вже впіймали на гарячому.
     
    Останнє редагування: 18 жов 2013
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)


    Vexler, тут уже мелькав один "профі" який майже в кожному пості обзивав людей дебілами, дурнями, і т.д. і т.п. Ви ж починали спокійно, а закінчуєте тим самим.
    Перехід на особисті нападки лише говорить про неврівноважений стан.


    Омг.. З особистого. "Провідна" як котується по рейтингах? Нормальна? Принаймі єдина, що виплатила знайомим без зайо волокити і виносу мозгів. Страхую там власну машину, авто дружини, авто малої, і похідне. На кожне дають десь біля 23% знижки. Правда, там є одна передумова, ну але.. математика трохи всупереч Вашої.

    От статистика виплат про це і говорить. Тому чому Ви дивуєтесь?

    Як не дивно, але манера Ваших дописів, Vexler, лише підтверджує те, що написав Tony. Ви всіх, хто робить не так як Ви знаєте, рахуєте бомжуватими дурними скрягами.
    В суспільстві ду-у-уже різні люди з різним рівнем знань, розвитку і способом мислення. В іншому випадку ми б мали країну юристів і адвокатів. Ні? :)

    P.S. Дозволю собі порадити:
    Переходьте на спокійну розмову. Спроекціонуйте своє життя на інші галузі (не стаховика), пригадайте чи там не робили помилок, і там знайдете пояснення собі чому інші люди можуть робити по іншому, в т.ч. і помилятися. Лише так зможете залучити пару нових клієнтів. Срань на форумі Сперечання на обра'зах на форумі лише підтягне нових читачів, але може відлякати клієнтів і дозволить "зубастим" потролити ваші виплески емоцій ;)
    Успіху в починаннях
     
  15. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Шановний Picasso, якщо Ви себе бачите в тих людях, про яких я писав себе, то це не означає, що я Вас ображаю. Я висловив свою думку, яка є обєктивна і незаангажована, як Вам це не здавалось дивним. Я нічого кокретного не прорекламував. Я рекламую здоровий глузд і хочу пояснити суть страхування, бо саме в цій сфері покупцеві треба включати розум, а не жадність. Це по перше. А по друге, не Вам мені щось вказувати, і Важ довгий стаж на цьому форумі не дає Вам також права робити такі глобальні виновки щодо колеги mota_boy, згадуючи його у образливій формі про те, що
    , бо у всіх своїх постах щодо страхування чи оцінці компанії, що люди тут питалися - жодної реклами, все правдиво сказано як є насправді. Мені теж багато "розумників-водіїв" байки розказували про Лафорт і мене не слухали. А вже коли сталось ДТП на кругленьку суму і винуватець витягнув поліс ЛАФОРТ - весь "розум" пропав і почали потребувати допомоги, бо зрозуміли що земля кругла і такий принцип поведінки до ОСЦПВ
    є неправильний, але притаманний в більшій мірі 70% українцям, тому й живемо так.

    P.S. Я абсолютно спокійний.
    Включаємо логіку: що я сказав не так? Що коли МТСБУ встановила ціну 400грн приміром, і згідно всіх правил СК таку ж ціну пропонують людям, а людина починає вишукувати дешевші варіанти на 30-90грн, при чому ж вартість страхівки в разів 2-3 менша середніх щомісячних витрат цього ж водія на бензин. Тобто поліс раз в рік купити за 400грн - це обдиралово невідомо яке, а те що на бензин і ремонти 1000грн в міс йде як мінімум -це не витрати. Так діяти може або 1) жлоб 2) повний дурень. Розумна адекватна людина просто промоніторить ситуацію і обиратиме СК за репутацією і т.д. і просто купить її за 400грн. Так діє себе цивілізований європеєць-американець, тому в них й ринок страхування не порівняти з нашим і негативу там мінімум.

    Провідна - цілком нормлаьна СК, хоча дещо зацентралізована схема управління. Наразі є одна зі гравців на ринку.

    Я спілкуюся з людьми щодня і це прекрасно розумію, але мабуть лише в цій сфері можна тке почути і побачити, що стає і смішно і страшно водночас.
    Останній приклад: іпотека десь на 300тис грн. Клієнтка дзвонить за страхівку для банку, в якому ми акредитовані. Ця страхівка покриває конструктив, тобто щоб в разі знищення кваритири, дана клієнтка не платила за повітря, а отримала відшкодування за знищену нерухомість. Тепер завершення: тариф для такого страхування стандартно 0,2% , тобто вартість полісу 600грн. Я пояснив про тариф і умови. це класично. Відповідь клієнтки: добре, дякую, я пошукаю можливо мені дешевше зроблять десь. Пояснення: акредитація передбачає встановлення єдиних тарифів. При абсолютно звичному тарифі 0,2% це класика. Навіть при тарифі 0,18% вартість полісу буде всього на 60 грн меншою.
    Дивує те, що людина вже не перший рік платить за кредит і переплатила мабуть не одну сотню тисяч гривень, знаючи наші банківські кредити, але от питання 60-100 грн. є мега проблемою. Хіба це розумно?
     
    Останнє редагування: 18 жов 2013
    • Подобається Подобається x 1
  16. sani

    sani Well-Known Member

    Vexler, аферизм теж бізнес, але не законний. А якщо платиш гроші то хочеш отримати сервіс. А якщо ти платиш гроші і не отримуєш сервіс - то аферизм!!!

    От я платив і купував не найдешевші страхівки в солідної, як я вважав компанії. Я страхував машину, нерухомість, туристичну страхівку купляв, і дякуючи Богу, в мене не було страхових випадків. до цього літа... і як виявилось вони шахраї!

    PZU Україна навіть не спромоглись поміняти текст «відмазки» у відповідності до саме мого страхового випадку!

    Тому тепер буду купляти НАЙДЕШЕВШУ страхівку (від поліцая), адже для чого платити більше, якщо сверівно не платять???!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    sani, я розумію, але де б не купляли - треба договір уважно переглядати. Чому ПЗУ шахраї? була відмова по каско? Розкажіть детальніше, якщо не секрет.
     
  18. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Не филюйтесь, а то повторюватись починаєте :)

    Уважно читайте. Повільно читайте. Вказуючи на те, що хтось всіх обзиває я не ображаю когось, а лише акцентую, що таке не є нормальним ;)


    З погляду буквоїдства все правильно сказали. З погляду реалій життя- не так все просто. Цього не розумів Ваш згаданий колега і Ви не хочете розуміти.
    )))))))))))))))0 Ми або по різних Європах-Америках буваємо, або дехто там не буває і не спілкується з простими людьми. Хоча з другою половиною останнього цитованого речення згідний.

    Ні. Не лише в цій сфері. Це є у всіх сферах і у всіх країнах, де я міг з цим зустрічатись. Так є, і нікуди від цього не дітись. Десь більше, десь меньше, але є. Ваш Кэп. :)

    З якого дива Вам приспічило ще й рахувати, що в чужих кишенях має бути? )))) На математику теж разом з колєгов ходили? По-перше не не замість того, а плюс до того. А ще є плюс колготи дружині, кросівки дітям і новий тЯлЯфон, щоб за пивом було що витягнути з кишені )))...От і економить людина, як вміє.
    Ну але розмова не про те. Розмова про те, чи потрібна страхівка, і як розпізнати недобросовісних СК. Чи помиляюсь?
    Ви закидаєте, що здешевлення при купівлі полісу є один з головних признаків недобросовісності.
    Вам дають приклади Приклади трохи протирічать Вашим закидам. Нє? ;)
    Ну і короткий підсумок
    1. Страхівки потрібні? - Потрібні
    2. Більшість страхових виносять мозги простому необізнаному люду щоб заплатити?- Виносять
    3. Бувають страхові, що не платять?- Бувають
    4. Є дієвий признак, що СК аферисти? - а ХЗ
    Звідси і ставлення людей до СК і того бізнесу. Щось дивного в тому є? Чи дає причини обзивати людей на форумах?!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Picasso, я веду до того, що страховий ринок не слід плутати з ринком Шувар, де діють зовсім інші закони. Кредити і страхівки - це фінансовий сектор, де все чітко обраховано. Якісна послуга має свою обраховано математично вартість. Тому основним сигналом для автоцивілки є нереальні необгрунтовані знижки. Наприклад, людина, яка керується жадністю, поставить в депозит noname банку з 30% річних і банк пролетить - тільки тоді порозумнішає. Ідентично - купить дешеву автоцивілку - попаде в хороше ДТП - теж все зрозуміє, чому та страхівка такою дешевою була.
    А щодо економії: я сам щодня за кермом. При тому що я небагато їжджу - 650грн в міс йде стандартно на бензин. Люба адекватна людина, яка має зараз авто - апріорі має мати гроші на її утримання і купити поліс для своїє ж безпеки в першу чергу, а не для ДАІ, - за 300-500грн в рік - це не є якісь мегавитрати, а ті розмови за знижки 20-90грн , які стають приводом для вибору шарашки взамін нормальної СК, мене чесно кажучи лякають.
    є, 99% це дешевизна. Бо чим може погана компанія заманити людину, окрім заниженої ціни? Звісно нічим більше - а ОСЦПВ в більшій мірі є відображенням ставлення людей один до одного - бо це соціальне страхування. В Україні всім в більшій мірі "глибоко по барабану" як потерпілий буде отримувати гроші, всі думають тільки про себе, тому так і живемо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. sani

    sani Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)