Страхування авто - повне КАСКО, за і проти

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Natalia H, 15 жов 2009.

  1. Olenall

    Olenall миється в бані

    чому немає? Даже без довідки ДАІ виплатять, правда до 25 тис грн, якщо більше то треба оформити як треба (та ще й австрійське коріння надійне
     
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    то ви зараз про якусь конкретно страхову натякаєте?
     
  3. Olenall

    Olenall миється в бані

    реклама заборонена, але взагалі, хто захоче той знайде, бо таке не часто у нас пропонують, а ви розчаровані, то шукайте! або приватно відповідь
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Повірте в наш час такого не має, щоб так все легко вам щось відшкодовували)
     
  5. Olenall

    Olenall миється в бані

    Ви подивіться які у них виплати, знайомі одержали без перешкод не 25 тис, а трохи менше, там була невеличка проблема, але були здивовані.
    Повне Каско ДІє!
     
  6. gdanovas

    gdanovas Member

    Доброго дня. Скажіть будьласка хто зна, чи є у Львові страхові агенти, які торгують автоцивілкою "з колес", якщо такі є, буду дуже вдячний якщо хто відповість на декілька питань. Дякую за поміч.
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я би таким не довіряв. Де ті компанії шукати в разі чого? Якось мою стару припарковану машину зачепив цілий академік, який вирішив покермувати службовим Лексусом. Фірма мала автоцивілку від Оранти і я вибивав з них гроші протягом 4-х місяців. Останні 4 роки страхуюся виключно в "AXA-страхування", поліси отримую безпосередньо від завідувачки районним відділенням AXA.
    Виплати по КАСКО (на паркінгу дурень трохи зачепив мій пластиковий обвіс) - через три дні, лобове скло - через 5 днів. Ще вибачилися за технічну затримку. Це не реклама, це просто мій досвід.
     
  8. gdanovas

    gdanovas Member

    Дякую велике! Це саме Ваш особистий досвід, тим більше що Ваш відповідач буз з хваленою "Орантою" (знаємо-чули)... А чи не мошгли б ви допомогти мені з телефоном одного чи двох таких продавців саме зі Львову,(наприклад попросити візітівку)- мені дуже потрібно...
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ось сайт "Акси": AXA Страхування | AXA Страхування
    Через контакт-центр спитайте адресу і телефони регіонального представництва у Львові. Усі вони працюють за єдиними стандартами. Плюс їхні (можливо локальні) акції та бонуси - не казочка, а дійсність. Наприклад у грудні 2015 мені зробили шалені знижки на "Каско все включене" за: 1 - рік без "подій"; 2- стаж страхування в Аксі (4 роки); 3 - "марку автомобіля" (Tucson) - скоріш за все через те що директор районного відділення Акси є членом-партнером нашого автоклубу не тільки у віртуалі. Навряд чи вона знає когось конкретного у Львові.
    А наш "клубник" з Київської області реально виграв по акції відеореєстратор.
     
  10. gdanovas

    gdanovas Member

    Дякую велике! Але ж хотілося щоб телефон саме тих хто на дорозі... але все одно - дякую.
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ну звідки київським страховикам це знати? Максимум що вони можуть дізнатися - це телефони та прізвища керівників львівських відділень. "На дорозі" поліси можуть продавати звичайні автовласники, які на договорі навіть не з керівником, а зі "співробітником №6" тієї чи іншої компанії.
    Невже Ви самі не можете познайомитися з 1-2-3-4 такими продавцями і взяти хоча би одну візитівку?
     
  12. Olenall

    Olenall миється в бані

    Я теж за повне Каско, є таке_ Допомога в дорозі -!
    10 послуг, та не тільки ці переваги..
     
  13. Olenall

    Olenall миється в бані

    я чула таке, що зараз поліс буде не можливо підробляти, поступово перейдуть там на якийся надійний захист
    Правда про Уніку я не чула, що якісь є не дійсні поліси
     
  14. Losos

    Losos New Member

    Я би порадила одну хорошу автострахову компанію,яка працює онлайн по всій Україні називаються: Avtostrashovka.online оформила там полис Каско пів року тому і була задоволена якістю обслуговування, тому можу сміливо рекомендувати тим, хто зацікавився цією темою і вибирає компанію))
     
  15. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Працює новий сайт для бажаючих придбати каско у Львові на авто віком до 20 років без зносу (до 12 років повне каско, 12-20 років - лише у випадку ДТП). Каско Львів
     
а де твій аватар? :)