Страхування авто - повне КАСКО, за і проти

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Natalia H, 15 жов 2009.

  1. Olenall

    Olenall миється в бані

    чому не платять, платять! не пишу яка страхова, тільки скажу що австрійскька, такий випадок:Страховая компания выплатила страховое возмещение в размере 364,3 тыс. грн. за длительную госпитализацию туриста из Украины, которому срочно потребовалась медицинская помощь во время его пребывания в США...Це дуже велика сумма, по Каско теж виплачують
     
  2. comisar

    comisar New Member

    Страхування в Україні переживає не найкращий час, але без нього не можливо. Краще вже договір КАСКО чим платна автостоянка, багато спорів про те яка страхова краща. Ось тут можна прочитати за свою страхову компанію.
     
  3. Tony

    Tony Well-Known Member

    За посиланням вірус
     
  4. terrk

    terrk New Member

    Страхувати авто обов"язково , але компанию вибірати потрібно розважливо та некваплячись,а би потім за ними не бігати .
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ryna

    Ryna Member

    Підкажіть, хто знає...Я винуватець ДТП - на світлофорі з положення стоп потяглася за телефоном і відпустила гальмо (автомат) вперлася передом в бампер машинки попереду. Болтом від номерного знака зробила вмятину і пару подряпин номером. Оформились по європротоколу. Експерт оглянув постраждалу машину від страхової і порахував 40% зносу. Чи мають право потерпілі вимагати від мене погашення різниці, яку не виплатить страхова??? За якими статтями якого закону?
    Дякую.
     
  6. kop

    kop New Member

    Хто знає надійну страхову компанію, для оформлення полису КАСКО. Хочу застрахувати автомобіль. Маю поганий досвід водіння.)))
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Себе вже застрахували?
     
  8. kop

    kop New Member

    нет еще. тоже думаю заодно...
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    почніть з себе, а ще краще їздіть в маршрутці, бо через ваш
    можуть постраждати невинні люди
     
  10. kop

    kop New Member

    а как научиться тогда? Вы сразу хорошо ездили? Или вы родились опытным водителем?
     
  11. kotovRos

    kotovRos New Member

    Можу порадити СК Талисман, користуюсь послугами цієї фірми, дуже задоволений. На сайті http://talisman-sk.com.ua/ можна зразу розрахувати приблизну вартість полису. Не пошкодуєте
     
  12. weber

    weber Member

    Сайт не на нашій мові, нічого не зрозуміло :uanew:
     
  13. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    kop, якщо цікавить каско - можете до мене звернутись. Працюю в СК Брокбізнес з 2009 року. Перевіряли мої клієнти вже компанію не один раз. Якщо цікавить якісний сервіс звертайтесь (www.insurance.lviv.ua мій сайт)
     
  14. Dario

    Dario Member

    В теорії страхування - це супер. Але не на нашій практиці...
     
  15. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Dario, залежить по якому принципу обирав клієнт свою СК.
     
  16. Dario

    Dario Member

    та по якому б не обирав. На превеликий жаль, приходилося стикатися декілька раз із тими СК, при чому різними, при чому в 2 чи 3 СК працюють добрі знайомі. Всюди більш-менш однаково - при укладенні договору готові, за перепрошенням, в д... залізти, а коли діло доходить до страхових випадків - оооо, тут вже починається... Одним словом, часу, нервів і здоровля треба БАГАТО затратити, щоб з них ВИБИТИ те, що передбачено договором.
     
  17. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Dario, озвучте список назв тих СК. Цікаво
     
  18. SerhiyMykhailov

    SerhiyMykhailov миється в бані

    Також обираю компанію. Вже заплутався((
     
  19. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Зараз практично на ринку страхування в Україні не має страхових які виплачували при настані страхового випадку.((
     
  20. SerhiyMykhailov

    SerhiyMykhailov миється в бані

    Може ви яку порадите?
     
а де твій аватар? :)