Страшно, як подумаєш про старість

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Saszko, 16 січ 2020.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Silver bullet, ви дівчина, тому переживаєте і піклуєтеся за обличчя і тіло. Це нормально;

    А душа не міняється. Душа /і ваша, і моя, і, напевне, всіх людей/ розвивається, набирається досвіду, переоцінює цінності, переосмислює здобуте.
    Це ще називають мудрістю. Спірне твердження, але вже нехай буде так;

    У мене мусет на центровому обліковому запису на фб в прибамбасі "Улюблені цитати" є фраза, яку колись сказала близька людина. Все більше переконуюся, що в цьому є тлущ.
    І це не обов"язково приходить з роками. Просто цей самий плід в різних умовах достигає або раніше, або пізніше. На смак він також може бути різним...
    / у мене дежавю... )))/

    Так що все йде своєю чергою.

    зі

    Доброго ранку всім
    З неділею!
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Продовження
    Початок #5

    Бувальщина. Наші терени. Минулого року був фініш(?)

    Жив собі хлоп.
    Жив, як міг і як вважав за правильне. Побудував хату, народив дітей, посадив дерево.
    Працював, порався по господарству, виховував дітей.

    Пішов на пенсію, обсіли болячки, неміч.
    Близькі здали? відправили? помістили?... /не можу підібрати слово/ його в кляштор. Вирішили, ніби там його будуть доглядати і лікувати, і ніби так буде для нього краще.
    Зібрав хлоп свої манатки, залишив дітям карту банку, на яку поступала пенсія, і пішов з хати.

    Жив в кляшторі, харчувався казенною їжею, коли хтось пригощав, то димів цигарками.
    Люди казали, ніби кілька разів /два-три/ на рік його провідували рідні, привозили печеньки, фрукти і інші лягомінки. Цигарок ніби не привозили, бо вони шкодять і дорогі.

    Прийшов час, вуйкові стало гірше. Лікарі робили все можливе, але було ясно - скоро кінець.
    Зав.відділом подзвонив рідним. Ніхто не приїхав /їхати кілька десятків кілометрів/.

    Відійшов хлоп тихенько, в оточенні медперсоналу і інших пацієнтів. Зав.відділом подзвонив рідним. Ніхто відразу не приїхав. Всі бюрократичні заморочки вирішив заввідділом.
    Тіло помістили в морг. Рідні і близькі так і не приїжджали.
    Через кілька днів /мусет тиждень/ оділи вуйка в костюм з гуманітарки, поклали в казенний гріб, і в супроводі зав.відділом і кількох пацієнтів кляштора в уазіку швидкої відвезли на цвинтар райцентру, далеко від рідного села і рідної хати. З близьких і рідних ніби не було нікого.
    На цвинтарі священник відправив все, що відправляють в таких випадках, і поховали хлопа.
    На могилу поставили казенний хрест.

    А ви берете і кажете...

    Далі буде
    Може...




     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @mypucm, ви мені локшину не вішайте, бо у мене ю-тюб співає ;)

    Давайте своїми словами;
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    вирішили зекономити на похованні, бо це гарні гроші на цей час. Раз відтіля дзвонять, то нічого їм доброго. Я такого не розумію - це не просто стидно, це ганьба.
    Цигани, навіть не маючи грошей, все одно поховання роблять пишні, пам'ятники дорогезні, займають гроші, але роблять. При тому ніколи не кинуть напризволяще сиріт покійного чи безпомічних старих..
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    що саме?
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    саме це відео я не дивився... але раніше її дивився, досить адекватна тітка...

    якщо у вас є тяга до знань - подивитеся і на двохдюймовому екрані...
    як ні - то не морочте голову
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Що посієш те й пожнеш ©
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо бажаєте, то погримайте - я відчиню. Самі і прочитаєте ;

    зі
    Я перепровірив - точно на основному фб і точно фраза на місці.
     
    Останнє редагування: 31 січ 2021
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А ефектна? :blush:
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    За циганів не знаю, ніколи з ними не пересікався.

    То хіба у львівця @Мих -уїла тре питати. Він за них трохи знає. Він навіть в курсі, як цигани пахнуть.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Бабусі, які піклуються про онуків, живуть на 10 років довше. Дослідження

    Бабусі і дідусі, не забувайте дбати про своїх онуків, тому що це не тільки весело, це також корисно для вашого здоров’я.

    У дослідженні, опублікованому в журналі Еvolution and Нuman Вehavior, були вивчені дані про 500 осіб у віці 70 років і старше, які проживають в Берліні. Був зроблений висновок, що бабуся і дідусь, які доглядали за своїми внуками, жили на 10 років довше, ніж ті, хто цього не робив.

    Важливо відзначити, що в дослідженні брали участь бабусі і дідусі, які час від часу дбали про своїх онуків, а не ті, хто взяв на себе повну відповідальність за їх загальну освіту і виховання.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А ви частіше наливайте чоловікові... і не будете старіти)
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Папа римський запровадив міжнародний день дідусів, бабусь та людей у віці

     
  15. lilisharaftd

    lilisharaftd New Member

    Я теж не хочу старіти, тому завжди намагаюся купувати собі різні прилади для догляду за собою
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А я хочу постаріти, щоб виглядати мудрим)) , а то ніякої поважності... як дитина( за внутрішнім станом)
    Мені подобається моя борода і приглядати за нею. А як підбрию, то взагалі - красавчик, хоч ікону малюй)
     
    Останнє редагування: 3 лют 2021
    • Смішно Смішно x 1
  17. Karmalita

    Karmalita New Member

    Згодна.
    Лякають проблеми зі здоров'ям.
    Мені 26 років і я вже активно почала вивчати питання герантології. Навіть намагаюсь вести блог в інстаграм та ютуб тему.
    Вже більше року то все вивчаю і знаю, що старість=хронічні запалення в тілі+гормональні зрушення.
     
  18. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Так, роки не мають значення, але і не зовсім згідна з таким твердженням.

    Добре, тоді спитаю так:
    @Gyppsy , то ви готові до старості?
    І як ви собі її уявляєте, що робите для того, аби довше триматися :dance4:
     
  19. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Мудрість, то добре!

    О, @Коммунарец , то покажіться!!!
    Хочемо вас побачити з гарною бородою, красивого... @Коммунарец, пора вже скидати ту маску людини-павука, щось вона вам не личить.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А що тут готуватися, уявляти і робити - все уже уявлено, задумано і зроблено до нас )))

    Треба просто старатися ЖИТИ ПО НОВОМУ;
     
а де твій аватар? :)