Стоматологія

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Irinkakos, 12 лип 2018.

  1. Virna

    Virna миється в бані

    У нас в місті в стоматологію RoyalDental ходжу лікувати зуби. Гарна клініка, гарний підхід до пацієнтів. Обладнання тут сучасне та з кращими препаратами, матеріалами працюють. Ціни також не скажу, щоб були високі. Якісні стоматологічні послуги не можуть коштувати дешево. За кордоном послуги стоматолога значно дорожчі.
     
  2. Venena

    Venena New Member

    Хочу розповісти про свій досвід лікування в недолугого хірурга Буня Ю.М. Я до нього звернулась в 2023 році вже після перенесеної невдалої імплантації та кісткової пластики, яка не прижилась і виник остеомієліт. До Буня звернулась за рекомендацією, він сказав, що в моєму випадку він поставить імпланти без пластики. Так і зробив. Перед операцією домовлялись ставити 3 корейські імпланти, так як не вистачало 3 зубів відповідно. Після операції бунь повідомив, що поставив вже 4 імпланти, так як того вимагала ситуація, тож вже кінцева ціна була суттєво більша. Через 4 міс після імплантації в зоні імплантів з'явилось запалення на яснах у вигляді ніби як прищик гноячок, звідти виходила жовто-біла рідина, я пила 2 курси антибіотиків, так як була за кордоном, на час прийому запалення трохи притихало, а після закінчення курсу все поверталося знову. Так продовжувалось 4 місяці, "прищик" за цей час суттєво збільшився в розмірах, раз в 1-2 дні набрякав так само з жовто-білою рідиною, на ту сторону я не жувала, було боляче. На прийомі Бунь сказав, що все гаразд, треба негайно робити 2 етап і ставити формувачі ясен і ще краще щоб на етапі корон на імпланти ми поставили вініри на всі зуби, щоб все вирішити по стоматології. В мене такий підхід викликав багато сумнівів і я пішла на консультації до інших хірургів, загалом я була в 4 різних імплантологів з різних клінік і всі лікарі сказали, що всі імпланти, які ставив бунь, треба видаляти. Так як всі вони не стоять в кістці повністю, як то має бути, а стоять лише в кістці частково, і запалення яке є - то є нориця інфекції, то однозначно на видалення, бо протезувати такі імпланти не можна. Пішла я знову до буня, дівчата на рецепції сказали, що в мене виявляється стоять українські імпланти Баєрс, які є найдешевшими і всюди по львівських клініках вони коштують 6000-7500 грн вже з роботою. На моє запитання чому стоять українські найдешевші імпланти, якщо домовлялись про інші, нешановний пан бунь сказав, що він нічого такого не пам"ятає, і взагалі він ставить такі ціни, бо він доцент і ще там хтось... тож має повне право. За 4 імпланти українські я заплатила 2300$!!!!!!!!!!!! Тобто бунь ставить націнку більше 400 $ на одному лишень імпланті, бо отримав доцента!!!!!!!!!!!! Звісно, що на початку ніхто цього всього не озвучував! це приховують! Сам бунь вкрай неприємна людина з агресивними продажами, уникає відповідальності та ставить шалені націнки , а коли виникає проблема, бреше в лице, бреше постійно щоб виманити побільше грошей! 4 незалежні лікарі всі сказали, що імпланти не можна протезувати, що є запалення, треба видаляти всі!!! і тільки брехун бунь агресивно доказував, що то нічого страшного, що 5 місяців тече з ясен гній! брехло і шахрай! показово записував мене на диктофон в клініці, коли я прийшла з претензіями.
    На всі мої претензії клініка не відповіла і після моїх відгуків в гуглі швидко опублікували куплені позитивні відгуки. Розрахунок готівкою начорно, чеків ніхто не дає.
     
а де твій аватар? :)