СТО у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Курт_Кобейн, 11 січ 2008.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто підкаже, де файно роблять геометрію на МАЗах?

    На вантажних іномарках знаю, а саме МАЗах...

    ---------- Додано в 17:49 ---------- Попередній допис був написаний в 17:48 ----------

    яка буденність...

    МАЗ - ото екзотика!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  2. ZAK

    ZAK Member

    Краще ремонтувати авто на офіційному сервісі марки машини.... мотивуючи це тим що в мене там гарнтія і всяке таке... Я одного разу ремонтував своє авто на сервісі від страховою , відверто кажучи був дуже не звдоволений і директор страхової повністтю погодився зі мною . Так що , краще на офіційному , або в когось зі своїх .
     
  3. Mers E

    Mers E New Member

    При

    Привіт. Сам особисто ремонтував автомобіль на сто любе від страхової компанії глобус . Відремонтували - клас, супер та швидко навіть взагалі грошей не взяли сказали що страхова заплатить! Хоча я знаю СТ Глобус грошей взагалі нікому не платить банкрот

    ---------- Додано в 21:51 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    На сто Любе! Там доречі я бачив стенд для проточки тормозних дисків та фірмений стенд для діагностики ходової автомобілів! Там доречі є багато інших професійних стендів! І хороших майстрів хватає які на них працюють:)
     
  4. vanja kurga

    vanja kurga New Member

    Знаю хороших майстрів, що займаються кузовними та косметичними ремонтами, з досить нормальними цінами!!!
    Мені друг порадив, поїхав до них і не шкодую.Мого Golfa після аварії відновили на 100%
    Знаходяться на Кульпарківській
    Кому треба номер: той оплатить рекламу
     
    Останнє редагування модератором: 29 бер 2015
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    а шо з маздою і ланосом? )))
     
    • Смішно Смішно x 2
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    чувак на Кульпарківській постійний клієнт, щоразу нову машину розбиває
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Якщо людина лох, або якщо економія грошей для неї пустий і непотрібний звук - вона їде на Алекс.
    СО Алекс - це розвод людей на гроші. Вони мають людей за банальних лохів, от і все. НЕ їдьте туди ніколи, ні за яких умов. Націнка неймовірна просто.

    Як приклад, вони пропонували мені вирішення питання за 5 тисяч гривень. А це блок управління вентилятора, як вони мені сказали, він полетів (3 тисячі) + заміна ришіток кондиціонера на центральній панелі (теж треба було зробити) - 2 тисячі гривень.

    В результаті, поїздивши і пошукавши інші варіанти на автосервісах питання моє обійшлося у 750 грн. Це просто шок
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ну в офіційного дилера зазвичай так і є. Велике приміщення, оригінальні деталі, сертифіковані працівники, дороге обладнання і інструмент... То все коштує грошей і далеко не таких як у дяді Васі на гаражах.
     
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    - yes
    - не факт + накрутка 80-100%
    1-2-3 на цілий сервіс. В 90% випадків сертифікат як колишня піонерська грамота, десь був, щось бачив, щось вміє подивитись
    перші роки після відкриття. Опісля терміну нічим не кращі, ніж я купляв своїм на франківському авторинку.
    І тим не меньше нормально відрегулювати декотрі дизеля може дядя Вася- Вова з гаражів, а після офіційних сервісів отримують розломані рокера і зрізані шпильки роликів через помилку в перекладі (в тирнеті маса описаних схожих проблем- поміняв ремені- виїхав-обірвало шпильку натяжного- попав майже на кіло єврів)
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Значить запчастини не якіські , одним словом Китай
     
  12. Dario

    Dario Member

    Моя думка - обслуговуватись потрібно на ОДНОМУ перевіреному СТО, і не скакати по різних майстернях, бо "десь там ніби краще". По-перше, постійних клієнтів на СТО запам!ятовують, і ставлення (в тому числі, а мо і в першу чергу якість робіт) набагато краще. Хай це навіть буде і "дядя Вася з гаражів" - якщо його робота заслуговує довіри, то чому б і ні? По-друге, якщо виявляються якісь косяки в роботі і ви звертаєтеся на інше СТО, що ви чуєте в першу чергу? "А де вам то робили? (Де таке поставили?) Там-то і там-то? Аа, ну то шо ж ви хочете! То тре всьо переробляти." А коли користуєтеся одним СТО, то так і кажете - то ж ви і робили, до вас і всі претензії...
    По крайній мірі, в мене такі випадки були.
     
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Хто ж сперечається? Питання в тому, як перевірити?! На СТО буває прин кадрів. Буває, що косячать навіть перевірені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Natti

    Natti миється в бані

    Особливо зараз,та ще дуже часто змінюються власники самого сто,що дуже впливає на робітників та якість роботи
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    О тут істина правда!! А то починають ціну набивати) То то не так, то переробити,але насправді важко натрапити на якісне та совісне СТО
     
  16. Dario

    Dario Member

    на жаль, найчастіше так виходить, що перевіряється саме на власній шкурі... Колись довший час обслуговувася на Нєкрасова, і далі б там був, но Нєкрасова вже йок. Методом проб і помилок зупинився на СТО на Личаківській - хай і не супер-пупер модернова, але мені подобається - близько, ціни більш-менш, та й косяків особливих ніби не наробили поки (ну за років так певно 5-6)...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То ви вже стільки років там ремонтуєте авто?
     
  18. shiftscora

    shiftscora Member

    на Городоцькій їх дуже багато є)
     
  19. vadim plahotnyuk

    vadim plahotnyuk New Member

  20. vadim plahotnyuk

    vadim plahotnyuk New Member

    сайт для автосервиса и инструментов novatech-sto.com.ua
    звонить по номеру (068) 615-66-55 будет скидка 2-10%
     
а де твій аватар? :)