Степан Бандера

Тема у розділі 'Персона', створена користувачем Воланд, 28 кві 2009.

 1. Капитан

  Капитан Политический флудер

  :) Ну так расскажи как хотел, какими способами и методами? Он что всерьёз думал, что Гитлер отдаст ему Украину на кормление?:)
   
 2. forester

  forester Well-Known Member

  Гранд, Советы "дружили" с Гитлером до окупации своих территорий. Бандера выявил желание дружбы, когда его родину уже топтали окупанты. Разницу чувствуете?
  Но, впрочем, я вполне могу разделить Ваше сравнение: и Советы, и бандеровцы по своей идеологии и способам достижения власти не сильно-то отличались, следовательно и "сшиты они по одним лекалам". Со всеми вытекающими....
   
 3. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Лапки що ви поставили в слові дружили, не доречні. Дружили цілком повноцінно і щиро. Мало того, дружили плідно ба навіть на рівні взаємної любові. А як відомо від любові до ненависті один крок. І от плодом тієї любові і того рокового кроку з боку гітлерівської Німеччини світ отримав саму кровопролитну за всю історію людства світову війну. В молох цієї дружби і любові було кинуто майже всі народи з українцями включно.

  Є таке поняття як інстинкт самозбереження, та просто "останній шанс". От Бандера ним і скористався. Наскільки йому це вдалось - Україна врешті решт має власну державність, Третій райх повалений, московська імперія теж. Це називається "сухий залишок", підсумок. Інші базікання на завдану тему - історико-політична болтовня, в якій програвша сторона (кремлівська імперія) шукає виправдань своїм злочинам та поразці. Так от різниця.

  Див.відповідь останнє речення вище.
   
 4. forester

  forester Well-Known Member

  Гранд, как бы Вы не желали, и сколько бы Вы не искали поводов, но вся "дружба" СССР и Германии была сугубо прагматичным явлением с обоих сторон. Сталин даже с Гитлером ни разу не встретился, так, один политес и обмен любезностями, принятый в таких кругах...

  Ну, да. Знаем мы о таких вещах. Многие тогда воспользовались "последним шансом" - Власов например - но не все стали героями.

  Ой, не смешите меня так.... При чём тут "власна державність" Украины и Бандера?

  В "сухом остатке" Украина, получившая независимость, более того - государственность - благодаря развалу империи. И всего-то...
   
 5. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Ах дипломатія-дипломатія. :sad: Навіть дитині відомо що то зовнішня обгортка, етикетка. А сама цукерка внутрі і її не видно. А цукерка у відносинах двох закоханих один в одного людожерів не афішувалась і полягала в матеріальному наповненні. Навчання німецьких спеціалістів в танкових та авіаційних школах московщини , і в умовах голоду власного населення сотні і сотні ешелонів продовольства, тисячі і тисячі ешелонів стратегічної сировини для Гітлера. Та і просто привітання фюреру з нагоди захоплення ним чергової європейської країни..... хоча то вже більш таки дипломатичний реверанс другові.
  Чи може і це заперечуватимете. А чого вартие відкриття північного морського шляху для фашистів? М-м-м-м?

  Замітьте, Власов ще не оголосив московщину вільною від комуністів і на заперечення Гітлера (віртуальне) не сказав йому тверде НІ!!! як це зробив Бандера, і потрапив до концтабору.

  Почитайте програмові положення ОУН за авторством Бандери, і тоді Вам не буде так смішно.


  Це я коментувати не буду. Бо можу нагрубити дуже.
   
 6. Капитан

  Капитан Политический флудер

  :) Ты что на самом деле веришь в эту фигню?
   
 7. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Хм...
  Читаєм
  [OFFTOP]Капітан,то не тобі.Я знаю,ти лише совіцькі букви знаєш...[/OFFTOP]
   
 8. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  На перших порах і між ОУН та німцями було таке. В чому ж різниця?
  Для таких як "капітан" недавно і кібернетика з генетикою були фігньою.
   
 9. Капитан

  Капитан Политический флудер

  :) Н у может быть ты расскажешь, как Стяпан хотел получить от Гитлера независимую Укрнаину? Каким путём? В награду за лизание его задницы?
   
 10. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Ні, Степан був набагато вище ніж Алєксандр Нєвський, "задницу" нікому не лизав.
   
 11. forester

  forester Well-Known Member

  Вы забыли о получении от Германии станков и оборудования и разработке совместно с немцами вооружений и стратегий. Собственно я и говорил - совершеннейший прагматизм во взаимоотношениях. Да ещё в период, когда Гитлер вполне адекватно воспринимался всеми европейскими державами.

  Ну, в концлагерь он попал не за своё "нет". А по несколько иным, вполне понятным причинам.

  Хорошо. Я вполне понимаю Ваши патриотические чувства. Не понимаю только, почему нельзя возражать без грубостей? Впрочем... на нет, как говорится, и суда нет.

  Спасибо. Прочитал.
  Ну, что, вполне понятный документ. Только он сродни конституции Орлика - сугубо декларационный. И кроме него, были ещё труды Донцова, "Декалог украинских националистов"...
   
 12. forester

  forester Well-Known Member

  Разница в том, что СССР "дружил" (мне больше нравится скооперировался) с Германией, как с независимым, и потенциально дружественным государством. С государством, с которым не гнушались вступать в сношения все европейские державы того времени. ОУН же, пусть и с собственной выгодой, но пошли на компромисс с окупантами своей страны. Тоесть с теми, кто уже находился на их территории и вёл на ней боевые действия.
   
 13. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Так як деякі українські колаборанти з більшовиками-окупантами в 1918 році?
   
 14. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  До 1939...Ст.Бандера і ОУН боряться з польскою окупацією,за власну незалежність. Вірять в поміч будь кого...Ніхто не хоче,а чи-то не може...Надія на свої сили!
  1 Вересеня 1939-го...Німці йдуть війною на Польщу...Спроба скористатися можливістю ,це не завада,а надія на допомогу !Та куди-и-и там...У них свої інтереси!
  17 вересня 1939-го...Совєти окуповують Польшу,замінюючи німців.Також є надія в розуміння боротьби ...Але де там,коли зразу ж почали вбивати неугідних людей...2-х господарів ніхто не потребує!
  Червень 1941- го...Німці наступають на совєтів,і знову залишки надії на німців,в те,що зрозуміють,що совєти робили з українцями,то Те ж,що совєти зробили з поляками в Катині...Ця остання і єдина надія,яка була... також була напрасна!
  Липень 1944-го...Совєти наступають тепер...і помічі галичанам чекати нема від кого !
  Перемога совєтів і...Репресії!
  1945-й.В Польщі стартує Комунізм.Катиньську масакру замяли,а на підтримку і написання Нової історичної сторінки в польско-російських відносинах вирішено ...Наказати Українських націоналістів в подяку пану Гомулці за от-таке розуміння розвитку подій,і...вбити Степана Бандеру,за те,що той колись міністра п.Пєрацького знищив у Варшаві!
  15 жовтень 1959-го...Вбили Степана в Мюнхені.І німцям подякою це також стало від совєтів,за таку ось підтримку того комунізму,який пізніше розвалиться і у них... і розслідування.
  А далі покотилося...і аж до нині!
  У всіх різні інтереси...і нікому не потрібна незалежна Україна окрім...
  Окрім кого?
  Кому вона потрібна? Ото скажіть самі!:preved:
   
 15. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Умгу....
  Після того,що доблєсне енкаведе натворило(не ведучи бойових дій) на нашій землі,то треба було бути повним дурнем,щоб не скооперуватись з тими,хто воював з совіцькими виплодками.
  Які доблєсно чухали від вермахту,доблєсно розстрілюючи всіх,кого не встигли вивезти...
   
 16. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

   
 17. forester

  forester Well-Known Member

  Примерно, хотя в отношении 18-ого года этот термин не вполне корректен, на мой взгляд.
   
 18. forester

  forester Well-Known Member

  Даже если не вдаваться в деятельность УОН-УПА, то скажите, чем тогда Бандера лучше того же С.Г. Нечаева с его "народной расправой", Д. Каракозова или В. Засулич - террористов-революционеров? Почему, одни осуждаемы, а другие героизированы?
  [OFFTOP]Хотя, конечно, я знаю почему, просто к политике двойных стандартов украинских националистов никак не привыкну.[/OFFTOP]

  Это Вы об УПА? Ну, да, воевали и с немцами, только как-то не очень активно...
  На мой взгляд, отпор немцам, больше приписывается местному ополчению деревень, которых современные украинские историки "скопом" приписывают к УПА.

  М. Солонин в интервью радио "Эхо Москвы".
   
 19. ГРАНД

  ГРАНД Дуже важлива персона

  Степан Семенюк: Бандера — єдиний лицар у Європі, хто 1941 року сказав Гітлеру «ні»

  [​IMG]

  Фото ветерана Героя.
   
 20. Змейка

  Змейка Well-Known Member

  В 2001 году в серии «Бібліотека українця» вышла книга некой Галины Гордасевич «Степан Бандера — людина і міф». Эта дама очень любит своего героя, но эпизоды с массовым убийством котов объясняет очень оригинально: «Якщо епізод з котами справді мав місце, то не від вродженої схильності до садизму, а від хлоп’яцького, може, й нерозумного бажання перевірити себе: чи зможеш ти позбавити життя іншу істоту? Адже в революційній боротьбі, яку вже остаточно обрав для себе Степан Бандера, напевно, доведеться позбавляти ворогів і зрадників життя»…:scratch_one-s_head:
   
а де твій аватар? :)