Степан Бандера

Тема у розділі 'Персона', створена користувачем Воланд, 28 кві 2009.

 1. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Чому і як кедебістами було створено міф про «бандерівців – посібників нацизму»

  Розповідаємо, хто такі бандерівці насправді, чому їх так боїться кремль, а також чому визвольному руху 40-х-50-х не було і не могло бути альтернативи

  Як в Україні виник національно-визвольний рух ХХ століття

  Хто такий Степан Бандера

  Відновлення української незалежності в червні 1941

  Як воювали бандерівці

  Чому бандерівці так довго могли протистояти радянській владі

  Провокація – найкраща зброя КДБ

  Що казали про себе самі бандерівці

  Бандерівці неодмінно переможуть чекістів

   
 2. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

 3. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

 4. Good man

  Good man Обычный человек

  Почему в этой теме нет пациента Рабиновича?:scratch_one-s_head:о_О
   
 5. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Переселенка з Донецька Тетяна Зез за фотографією Степана Бандери у вишиванці відтворила орнамент його сорочки. Разом із засновницею Дня вишиванки та благодійним фондом вони створили ініціативу з продажу бандерівських вишиванок, а за отримані гроші купили бронежилети для українських захисників. Проект мав такий неймовірний успіх, що майстрині вже працюють над його продовженням.

  Тетяна Зез є засновницею проекту «Вишивка в одязі видатних українців». За збереженими у музеях зразками одягу української інтелігенції минулих століть Тетяна відтворює копії вишиванок Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка, Марії Заньковецької, Максима Рильського, Михайла Старицького, Павла Полуботка, історика Дмитра Яворницького.

  Вишиванка Степана Бандери – це вже 30 відтворена сорочка. І її вперше вишили за фотографією. Орнамент вишивки взяли з фото, яке зберігається в музеї родини Бандерів у Стрию.

  «Фотографія відома, є в інтернеті в поганій якості, але ніхто на неї не звертав уваги. Директорка київського музею Рильського Вікторії Колесник під час війни евакуювалася в Стрий і звернула увагу на це фото, зателефонувала мені: тут є робота, приїжджай», – розповіла ZAXID.NET Тетяна Зез

  IMG_20220629_073309.jpg

  На запит благодійного фонду "Коло" за 3 дні запустили виробництво лімітованої серії у 100 сорочок, за 2 тижні закрили продаж, і за ці кошти фонд придбав 35 бронежилетів. Наразі надходить ще багато запитів, але лімітована серія є лімітована серія. Втім, ми з Тетяна Зез дещо вигадали», – пояснила засновниця та голова оргкомітету ГО «Всесвітній день вишиванки» Леся Воронюк.

  Бандерівська сорочка коштувала 5000 грн і мала шалений успіх. Майстрині ледве встигали їх відшивати. Лише 27 червня дошили останню замовлену сорочку. Тому вже почала роботу над другою серією.

  «Ми хотіли купити 50 броніків. Але нам трохи не вистачило грошей. Тому ми будемо продовжувати проект, але розвивати цю ідею творчо. Не просто повторимо, а додамо фантазії. Хоча вишивка Бандери залишиться», – пояснила Тетяна Зез.


  Статті
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. Sharfshtein

  Sharfshtein За мир во всём мире

  Что там посол Мельник сказал про Степана? И как отреагировали на эти слова Польша и Израиль?:popcorm1:
   
 7. tek2010

  tek2010 Well-Known Member

  Ви такий нещасний бот провокатор. Українці , набагато розумніші за московиту дрянь
   
 8. Sharfshtein

  Sharfshtein За мир во всём мире

  Я живой человек, а вы за мной по всем темам бегаете. :haha:Хорошенько я вам шило в одно место.:superman2::flag of truce::punish:
   
 9. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

 10. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  IMG_20230101_050044.jpg
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  З Днем Народження Провіднику!

  [​IMG][​IMG] [​IMG] січня [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] року народився СТЕПАН БАНДЕРА - український політичний діяч, революціонер, один із радикальних та чільних ідеологів, практиків і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття, після розколу Організації українських націоналістів — голова Проводу ОУН-Б, символ українського спротиву.
   
а де твій аватар? :)