Тут слід враховувати здатність кожної окремої сосби на широту уявлень, рівень розпусти, внутрішнього сумління і т.п.
У всього (будь якого припущення) є якась ймовірність, можливо дуже близька до 0, але є! Так що навіть, якщо Бандера був у НКВС - то це нічого не змінює (особливо виходячи з низки припущень). А факт знищення вМюнхені - тільки вказує на те, що з НКВС можуть співпрацювати приречені на знищення іншими НКВСівцями покидьки... Так, що якщо подібне ствердження про Бандеру і НКВС слугувало якоїсь меті, то скорше воно досягло зворотнього від очікуваного.
Да ничего! Вон допускают же, что Ленин был немецким шпионом. Ну и что? Это уже не конкретные личности, а символы, легенды.
тут круче: получается НКВД долго искало способ, долго пыталось и польсе сложных манипуляций уничтожило своего агента (своего можно было бы и попроще прикончить). И самое главное ни одной бумажки подтверждающей, что - да, таки был... (А с Лениным - и бумажки и мотивировка и события и факты...)
І за це його посадили за грати поляки, а потім і німці? За це його "свої" і прибрали? Припустимо, що я марсіанин.
Зрозуміло, що кращий. Бандера ж мобілкою та Інтернетом не користувався. Та й в піонерах не був. А я був.
Феномен Степана Бандери І чому його бояться українофоби? Петро КРАЛЮК. Фото з сайта wikipedia.org Степан Бандера і далі залишається в Україні «суперечливою», неоднозначно трактованою фігурою. Хоча, якщо розібратися, то це цілком цілісний, однозначний (для українців — однозначно позитивний) історичний персонаж. І те, що він залишається для більшості з нас «суперечливим», «неприйнятним» — передусім проблема самих українців, зокрема нерозуміння ними справді вартісних моментів своєї історії. Хоча радянська пропагандистська машина цілеспрямовано очорнювала С.Бандеру, не зупиняючись навіть перед цинічним обманом, «бандерівство» так і не вдалося витравити. Це, зокрема, показало телешоу «Великі українці», що свого часу проводилося на каналі «Інтер». Реально саме С.Бандера став «українцем №1». Хоча певні сили (звісно, які) зробили все, аби представити інший результат. Та навіть при сфальсифікованому результаті виявилося, що провідник ОУН має шалену популярність. Як пояснити це? Адже про С.Бандеру маємо вкрай мало вартісних, партійно не заангажованих публікацій (особливо таких, які були б розраховані на широку публіку). Серед них можу відзначити хіба що книгу Галини Гордасевич «Степан Бандера: людина і міф». (До речі, ця авторка більшу частину свого життя прожила на Донбасі). Не маємо також наукової біографії С.Бандери. Хоча питання про це піднімалося. Словом, про С.Бандеру абсолютна більшість українців (навіть його прихильники) мають приблизне уявлення. Та все ж свідомі українці інстинктивно відчувають: С.Бандера — їхній герой. І вони ладні з гордістю носити ім’я бандерівців. http://www.day.kiev.ua/299428 (повний текст)
Це був організатор натовпу в народ (таких зараз не проявляється), а де кому хочеться продовжувати тримати українців в стадії натовпу.
На самом деле все проще, ИМХО. НКВД более безжалостная, ни во что не ставящая человеческую жизнь (как чужих, так и своих) организация. И они довели дело до конца: сначала использовали своего агента для достижения своих целей, а потом его убрали, чтобы показать свое всемогущество. Повторяю: это в качестве размышлений о аргументации. В общем, аргументировать можно все. Даже отсутствие "бумажек". Если они и есть, кто же их сейчас рассекретит? Тем более, кто бы это сделал во времена СССР. Когда на Ленина появились "бумажки"?