А от я збираю старі комп'ютери. Що є: УК-НЦ (МС-0511) - аналог DEC PDP-11, ОС - RT11, зібрав RT11FB далі - IBM - IBM XT - 286-16 - 386SX25 - 385DX40 - 486DX2-66 - 486ВDX4-120 (мат. плата SIS, має VLB, на якій сидить AHA-2940 та 1 Мб відео!!! - там же i вінт Seagate SCSI-2 1.2 Gb) - Pentium-166MMX (класіка жанру) - Pentium II 350 MHz Deschutes, мат. плата Asus с онбоандной U2W SCAI AHA-2950, винт IBM DNES) - Pentium III-800
Це у Вас, хобі? Чи Ви просто вважаєте, що вони, як старовина в ціні росте? Щоб років через 30 комусь впарити, музею якомусь наприклад)
Звичайно, хобі. Підприємець з мене так собі... Цікаво возитись з ними. Ностальгія! На 286 - MS-DOS 3.3, на 486 стоїть DOS 6.22 + Windows 3.11, на PII - OS/2 Warp Aurora. Під нею колись в мене нода фідошна працювала вдома. До речі, 2:5061/58 по сю пору процює на роботі, і навіть ZMH тримає Правда, тепер під FreeBSD Ще купка незвичанйних операційних систем - BeOS, наприклад На службовому ноуті - Linux. А домашній комп'ютер - iMac 22" PS Подарували в Новосібірську кілька років тому IBM PS/2 Model 30. Не зміг в Ростов привезти... ---------- Додано в 08:08 ---------- Попередній допис був написаний в 08:05 ---------- Щодо мене - коли він зникає з розвалів радіоринка. Тобто, сьогодні знайти процесор Pentium IV ще можливо, тому його в моїй колекції поки що немає А, ще немає в колекції AMD. Не люблю я їх А два роки тому довелось по ринкам шукати PIII процесори - для АРМ операторів на нашу систему - постачальник прислав без процесора та без пам'яті...
Мало хто із львів'ян пам'ятає наш ПК-01 "Львів". А між іншим, це була дуже рання розробка, а також одна з найкращих серед доступних вітчизняних моделей. Історія ПК-01 незаслужено забута, але дуже цікава. Як розказує розробник, Пуйда В.Я., навіть за назву "Львів" довелось поборотись. Але, тепер ми можемо насолодитись ось такою заставкою: Може, хтось і не повірить, але свого часу ПК-01 був поширений від Прибалтики до Середньої Азії, а емулятор для платформи MESS написав поляк. Всього було виготовлено 80-90 тис. екземплярів. Також існували розробки потужних продовжень - ПК-01М, ПК-02 Мукачево, прототип ПК-03. Проте, розвал СРСР не дозволив довести виробництво до серійного. Але, навіть, після повної зупинки виробництва та підтрики, "Львів" продовжував жити і розвиватись. Для нього аматорами писались ігри, створювались апаратні доробки, які вже і отримали назву "ПК-02". Останнім роком активного життя можна вважати 1995. А далі про "Львів" забули. Величезна подяка кільком ентузіастам, які все-таки написали перші емулятори і оцифрували софт. Без них зараз відновлювати історію було б набагато важче. Зараз я намагаюсь потроху відродити інтерес до нашого комп'ютера. Мій сайт - http://lvovpc.ho.ua присвячений саме йому. Я радий, що його відвідують досить відомі на початку 90-х автори ігор, а також і сам Пуйда. Якщо комусь буде цікаво, запрошую до спілкування і, звичайно, ігор. Сайт має онлайн емулятор, який дає змогу проинути в ті часи, а також відмітитись світовим рекордом. Наостанок кілька скріншотів:
Прекрасно помню. Это был первый ПК в моём доме. Купил в 1991 году в Москве на Новослободской. В очереди за ним простоял полдня.
Полковник, Чи лишились у Вас від "Львова" касети, залізо чи, можливо, цікаві спогади? В нас ціла рубрика заповнена спогадами, дуже цікаво почитати.
Увы. Кроме спогадов ничего не осталось. В середине 90-х у меня гостил друг из Уссурийска. Очень восхирщался моим богатством - кассетником, кассетами и, само-собой, "Львовом". Я ему всё это богатство подарил, т.к. уже стал владельцем 286-го!!!
У мене є не дуже старий ноутбук. Йому 15 років. Але він має налаштований WiFi та Інтернет. Ще два не дуже старих ноутбуки (14 та 15 років) я зібрав батькам, для ігор та фільмів. Також в мене є Макбук, трохи старіший. Йому 18 років. Інтернету, нажаль, нема. А ще в мене є старий ноутбук. Йому більше 20-ти років. Через глюкавий адаптер я його спалив. Тепер розмірковую чи варто ремонтувати. А ще в мене є старі компи. Наймолодшому з них далеко за 20-ть .