Стабілізатор напруги

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем lotr_an, 17 лют 2008.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тре шукати ферорезонансні.
     
  2. Місцевий

    Місцевий New Member

    Так от в тому і суть що їх тре шукати. А на радіо ринку нема. Де ще можна з користю пошукати не знаю. І до речі я підозрюю що ферорезонансні суттєво дорожчі. Я розумію що хороша річ не може коштувати дешево але стільки я не готовий платити. :ireful1:
     
  3. sselev

    sselev Well-Known Member

    Можу дати запит. Напишіть в приват яка потрібна потужність цікавить.
    Ферорезонансні дуже важкі і гудять при роботі, ціна набагато вища від релейних чи серво.
     
  4. zpenergo

    zpenergo New Member

    Уважаемый фантом скажите Вас с какого курса выгнали с вашего технического образования ШИМ это широтно импульсная модуляция и как правило преобразование напряжения в подобных схемах происходит с частотой 10-30кГц и скорость реакции там соотвецтвующая. Помехи в сети вызванные сваркой или другим прибором немогут пролететь на выход стабилизатора так-как он гальванически развязан. Если у вас они пролетают то это так называемый ступенчатый стабилизатор (на реле, симисторах, тиристорах) а плавная регулировка выходного напряжения навено делаеться ещо на одном симисторе, только это называеться не ШИМ а фазовое управление. Если это так то ваш прибор сам вносит икажения в сеть и неменее 5%. И последнее как Ваш стабилизатор может реагировать на изменение входного напряжения со скоростью 10мс эсли только на измерение напряжения необходимо затратить не менее 20мс (методы измерения сигналов 2курс пту техникума института)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а ше у них не широкий діапазон вхідної напруги.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    релейні - то недобре, бо недовговічні, а серво - інерційні, феро - шумлять.

    Залишається єдине - тиристорні.
     
  7. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    та ще й задовбують клацанням релюшок через "високу стабільність" напруги в електромережі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Кому потрібно купити стабілізатор, можу втюхати китайського виробника FORTE. Стабілізатори різної потужності, однофазні та трифазні, релейного типу і з сервоприводом. :)
    Переваги з поміж інших це невисока ціна. Є гарантія і сервіс у великих містах України в т.ч. у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. DragonSL

    DragonSL New Member

    Не треба, мав я такого -- "дестабілізатор напруги" при чому конкретний. Моїх нервів вистарчило рівно на два тижні, далі -- повернув назад у магазин, де купував.

    ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:00 ----------

    Вони гудучі, мають вузький діапазон стабілізації, спотворюють синусоїду і працюють лише під навантаженням, без нього гріються. Мій знайомий на Драй-Хмари теж думав, що то річ. Дістав ще радянський, думав ого-го, сила! А потім вирішив -- краще жити без стабілізатора, ніж зійти з розуму від гудіння (він його з підвалу чув). І з тих пір його стабілізатор пішов по руках.
     
    Останнє редагування модератором: 23 чер 2010
    • Подобається Подобається x 3
  10. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    ну в місті вони практично не потрібні, хіба що під час грози. А десь на хуторі де напруга скаче 180-250 v це навіть дуже потрібна рі.ч.

    ---------- Додано в 01:04 ---------- Попередній допис був написаний в 01:01 ----------

    Кому треба можу продати три дуже гудучих, але надійних радянських стабілізаторів напруги від 180 до 320вт.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Настав час і для мене.
    Тре стабілізатор і я зупинив поки свій вибір на ось цьому:

    http://accent.lviv.ua/index.php?productID=198

    на 10 квт.

    Має хтось досвід використання такого стабілізатора?
     
  12. mikroelektryk

    mikroelektryk New Member

    я теж такий купляв на сайті силка гуугля.ком.уа там доречі є і непоганий опис про нього на українські!

    ---------- Додано в 09:46 ---------- Попередній допис був написаний в 09:39 ----------

    Непогані стабілізатори, правда вони спотворюють синусоїду вихідного сигналу, китайські лампи можуть гудіти, хлібопечі перестати працювати, і ще різні приколи, тому вибери краще ступеневий, і все буде гуд
    На оцьму сайті є широкий вибір різних виробників, матимеш бажання подивись гуугля.ком.уа рекомендую!
     
    Останнє редагування модератором: 7 лис 2011
  13. artemarkaev

    artemarkaev New Member

    Себе на дачу поставил этот Стабилизатор напряжения однофазный бытовой АМПЕР 12-1/32A Элекс купить от производителя, боялся, в основном, за холодильник, так как он работает даже когда уезжаю. Минус оказался в том, что, оказывается, стабилизаторы хавают киловаты даже без нагрузки.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ось такий треба для холодильника АСН-600 - lvt.ua
    ось такий для телевізора і компютера Стабілізатор напруги - lvt.ua
    або враховуючи не велику різницю в цінуі можна всі брати АСН-600 - lvt.ua
    хоча хто трошки багатший оже брати такі АСН-350 С - lvt.ua
    Автоматичний сімісторний регулятор напруги АСН-350 C призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 350 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. АСН-350 C призначений у першу чергу для покращеного захисту систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 350 Вт (пусковою до 900 Вт).
    Усе львівське - тка що підтримуй наших. І доречі це реально найкращий варіант на ринку ! і його варто брати не тільки тому що це Львів
     
  16. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а можна не парити собі мозок і просто вткнути вилку 220 інше положення, експерементально визначивши в яке.
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    за такие деньги я б себе електростанцию на солнечніх батареях соорудиллл
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    можна.
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Огляд стабілізаторів напруги – типові моделі
    Ферорезонансні однофазні стабілізатори напруги

    Один з найстаріших типів побутових стабілізаторів напруги. Ферорезонансний стабілізатор складається з дроселя з насиченим сердечником, дроселя з ненасиченим сердечником (що має магнітний проміжок) і конденсатора. В даний час застосуються досить рідко через цілий ряд істотних недоліків.

    Недоліки:

    • Високий рівень шуму
    • Вузький діапазон вхідної напруги (176-256В)
    • Спотворення синусоїдальності вихідної напруги
    • Високий рівень завад в мережу
    • Велика маса
    • Великі габарити
    • Обмежена перевантажувальна здатність
    • Недопустимість перевантаження
    • Обмеження по типу навантаження
    • Високий рівень споживання електроенергії.
     
  20. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    це не стабілізатор , це відсікач.
    Стабілізато це щось ось таке Стабілізатор напруги РЎРќ-300-С… для холодильника
    або таке АСН-350 С - lvt.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)