@Мих, на мій погляд збоку, сказане Роговцевою трохи складне для пересічного виборця Може ви би шось забацали від іншого цвіту нації, від Леся Подерв"янського? /ви його перед першим туром тоже тут всюди пхали/ Во, для сьогоднішніх дебатів файно підходить фраза Леся «Місце встрєчі ізменіть ніззя, блядь!» Шо хіба нє? Або во, ще один агітатор за Порошенка, Вітя Перший, класно був придумав "Ці руки нічого не крали". Воно ж працювало! Чось Порошенко повстидався таке вголос сказати... зі А Ада Миколаївна так гарно починала, і мені дуже подобалася її позиція. А от вчора вона взяла і скурвилася - почала повчати Зєлєнського, що йому робити. То є нефайно. Якщо вона за Порошенка - то хай вчить Порошенка. Нема чого пхатися з порадами до суперника, бо так сі не робе. Шо хіба нє? "Володю, ти професію можеш втратити!" Роговцева зробила заяву про Зеленського | То є Львів. зі карочє, маразм крєпчал...
Сьогодні побачив у нас в місті поряд з трамвайною зупинкою розмальований паркан бетонний P.S. А я ще кілька днів тому бачив як цей паркан школярі драяли щітками по металу. Не міг збагнути навіщо вони це роблять. А вони, виявляється, готували його для свого мистецтва.
Плюсы и минусы жизни в Германии Прочитала про плюси і мінуси життя в Германії чоловіка, що давно живе в Германії. Зачепило оце: Благодаря социальной системе и бесплатному и качественному образованию, живя в Германии нет необходимости тратить жизненные ресурсы на накопление капитала для детей. Дети в Германии в любом случае не будут бедствовать и будут иметь все возможности, чтобы занять место в социальной иерархии согласно своим талантам и способностям. Когда я смотрю, как живут мои семейные друзья в Украине, я не могу назвать это жизнью. В то время, как мои семейные друзья и знакомые в Германии живут расслабленно - отдыхают, путешествуют с детьми и не тратят жизнь на создание накоплений, люди в Украине пашут как черти, чтобы накопить денег ребенку на образование, на жилье и на все необходимое в тех условиях, когда на государство рассчитывать нельзя. В итоге вместо того, чтобы наслаждаться жизнью, мои украинские друзья тратят молодость на тяжелых работах, чтобы обеспечить будущее детей. Если в Германии простой рабочий может взять кредит на 20 лет под два процента годовых и купить дом, и машину, и мебель в дом - и спокойно жить и смотреть в будущее, то у нас об этом этот простой человек и мечтать не смеет. У нас возможно другое: один из власть предержащих может взять кредит и просто его не отдать, или приобрести (отжать) за копейки фабрики- заводы и построить не только дом, но и виллу в Испании. Главное - быть при власти.
Фігня то всьо... Є ще така штука, як менталітет. Він в Україні тоже потихенько міняється в прагматичний бік.
Різниця в якості життя в Росії і Україні 2%. Нафта, газ приносять Росії більше 50% бюджету. Проінформував Василь. Молодець, Василь. Василь, я так зрозумів, відповзає?:
У Конотопі вандали зламали ворота на спортивний майданчик. 20 травня невідомими вдруге!!! були пошкоджені вхідні металеві ворота на спортивному майданчику по вул. Генерала Тхора,61/а. P.S. От Зеленський, СЦУКА!!! Це все через нього
Сьогодні вранці на трамвайній зупинці поряд з АТБ: Бидло... P.S. От Зеленський з Путіним сцуки!!! Це все через них.
@Мих, коли будете співати такі пісні про сало, картоплю і масло, як Поплавський - тоді й Ви зможете стати головним аграрієм країни. А поки що - заздріть мовчки)))
Правоохранители подозревают главного государственного инспектора отдела таможенного оформления № 2 таможенного поста «Владимир-Волынский» Волынской таможни в недостоверном декларировании своих доходов. Соответствующая информация содержится в материалах уголовного дела, передает издание Волынь. Сообщается, что в январе 2016 года таможенник открыл банковский счет в Польше и внес средства в иностранной валюте. Сумма вклада в переводе на гривни эквивалентна 19 млн. В Государственной фискальной службе заявляют, что в период 2003-2017 годов таможенник задекларировал доход в 1 млн 300 тыс гривень. А по электронным декларациям за 2016-2017 года совокупный доход подозреваемого и членов его семьи за соответствующие годы составляет около 480 тыс гривень. Откуда такой вклад в польском банке и выясняют правоохранители. 5 июля 2019 таможеннику сообщили о подозрении и отстранили его от должности главного госинспектора на 2 месяца. По мнению следствия, само пребывание в должности таможенника способствовало совершению им уголовного преступления, предусмотренного статьей 366-1 УК Украины (недостоверное декларирование). Сначала делом занимались детективы Национального антикоррупционного бюро Украины по факту незаконного обогащения. Сейчас производство передали в Государственное бюро расследований.
Жила людина і ні за що не турбувалась. Якби не вибори ніхто б її не чипав. А зараз має великі неприємності. А на інших митних постах, певно, паніка. Бо розкопають все - у кого де мільйони лежать.
Average penis size by country: worldwide comparison No other topic on this website has been asked for that often, than the average size of a male genital. This international comparison now gives some basic data about the mean sizes per country. International penis sizes compared Average breast size worldwide Average breast size worldwide
Неочікувано так... Графік 1 . Соціальна дистанція від дорослого населення України до деяких етнічних груп (шкала Богардуса), вересень 2019 Найменша соціальна дистанція до україномовних і до російськомовних українців (індекс 2,2 і 2,7 відповідно), більшість опитаних готові допустити представників цих груп як членів своєї родини і близьких друзів. Потім йдуть білоруси (3,2) та росіяни (3,6). Всі ці показники не змінилися значущо за останній рік, тільки відстань до росіян трохи зменшилася (було 3.8). Потім йдуть декілька етнічних груп – поляки, євреї, кримські татари, канадці, американці, німці з приблизно однаковою соціальною дистанцією 4,1-4,3. Завершують ієрархію соціальних дистанцій французи (4,4), румуни (4.7), африканці (5,2), і на останньому місці роми (5,4). Ну а це прогнозовано і зкономірно,- Найбільші сплески ксенофобії в суспільстві при владі оранжоїдів і вальцманоїдів. Прес-релізи та звіти - Міжетнічні упередження в Україні, вересень 2019