Справжнє обличчя Росії-9

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Silver bullet, 27 лют 2022.

  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Действительно, непонятно о ком речь и почему.:))) Прямо загадка столетия, главный секрет мадридского двора.:)))
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    :))):))) Можешь саму себя убеждать сколько угодно, людям со стороны виднее. Да и я прекрасно вижу, вы на меня гораздо чаще реагируете, чем я на вас. Тем более, вы специально заглядываете в мои сообщения, а на каждом углу кричите, что я у вас в игноре.:haha: Дебилы.:suicide:
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Не рухайте лайна. Засохне і сам відпаде)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Silver bullet Я пропоную до початку Нового року не рухати лайно, не реагувати навіть побічно на дописи гамнюка Гудмана, а також прирівняних до нього Миха і Хомчина. І ми побачимо, наскільки @Gyppsy наївний, попри його солідний вік.
    Я, у всякому випадку, постараюся ці десять днів не реагувати на путіноїдів і порохоботів
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я не наївний, я досвідчений )
    Десять днів мало, це лайно рідке)

    Зрештою, робіть як собі хочете
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Який Ваш прогноз, виходячи із Вашого досвіду?
    Коли те гімно засохне і відпаде? Мені не важко і довше почекати. Мається на увазі, що я на тих рідких не реагуватиму, а от цікаві посилання, як оце наразі, викладатиму.
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Утечка газа в Чувашии произошла на газопроводе Уренгой — Помары — Ужгород. По нему топливо поставляют в Европу из Западной Сибири через Украину.

    На место выехали шесть машин МЧС. Из-за высокой температуры пожарные не могут подобраться ближе. По словам жителей близлежащих деревень, рядом находится интернат. Людей там заперли в помещениях и следят, чтобы никто не выходил на улицу.

    t.me/breakingmash/40754
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Яке сумне сурло сучасної росії. Справжнє. Ну, хіба у пєскова, наприкінці ролика

    View: https://youtu.be/7USahhB6JX4
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ох, и рожи) "Шеф, усё пропало"! А Патрушев вообще в бешенстве.
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Эта рожа гораздо лучше?
    [​IMG]

    Кстати, до 24.02 мама этого орденоносца жила в Луганске. На своих ходила, уезжать не хотела. Странно, правда? Мама лучшего друга президента не хочет уезжать из города, который не контролирует Украина. А после 24.02 об этом никаких новостей нет. Ставлю 100 к 1, она всё ещё в Луганске, но Зеленский это тщательно скрывает от народа Украины. Кстати, в Луганске живёт не только мама, но и бабушка и родная сестра Кошевого. Они всё время после февраля 2014-го там жили. Что об этом думают сторонники Зеленского? Опять языки в задницы засунут?
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    IMG_20221223_174624_843.jpg

    ❌ На Росію в Європі ніхто не чекає, вона чужа, на відміну від українців та білорусів, - радник Дуди

    Росія - "чужа" сім’ї народів східної Європи, оскільки "саме вона є причиною багатовікових страждань всього нашого краю", заявив радник президента Польщі із зовнішньої політики Якуб Кумох.

    Він зазначив, що Росію ніхто не чекає в Європі: "Ні, тому що Росія чужа".

    "Українці, білоруси, литовці, поляки - наші. Росіяни - не наші. .... У неї (Росії. - Ред.) також немає жодної спадщини, хоча б віддалено схожої на Першу Польську республіку", – сказав радник Дуди.

    Як висловився чиновник, Росія - "глибоко неєвропейська та нехристиянська, і те, що здається нам європейським та християнським, у ній лише фасад".

    Підтримати| Telegram| Facebook | Twitter
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У Росії очікують навали узбеків, киргизів, таджиків, або від кого «русскіє баби єсчьо наражают»-2

    Нещодавно я писав про те, що згорьованих російських жінок масово втішатимуть "равшани" та "джумшути", і під це Кремль виділяє чималі кошти. Та ось російське МВС нещодавно повідомило взагалі прекрасну новину: за "бабамі, коториє єсчьо наражают" ще й стоятиме черга з вихідців із Середньої Азії.

    Російське МВС назвало число тих, хто втік за кордон від війни та мобілізації: понад 1 млн осіб, переважно - чоловіки. Це більше, ніж за всю холодну війну. Виїжджають люди з достатком, бізнесмени, креативний клас.

    Зміцнювати IQ та генофонд російської нації підтягуються азійці - узбеки, таджики, киргизи та інші. МВС вивалило на голову громадян інфо про наслідки: формуються «етнічні» анклави, погіршується криміногенна ситуація, росте тіньова економіка, перевантажується соціальне і культурне середовище.

    Простіше кажучи, росіяни поступово перетворюються на етнічну меншину:

    За 9 місяців 2022-го російський паспорт отримали понад 119 тис. таджиків, а ще 114 тис. – право на проживання у РФ. По узбеках і киргизах цифри менші, але загалом торік громадянами Росії стали 735 тис. іноземців, з них майже половина – вихідці з Центральної Азії.

    За останні 6 років понад 5% населення Таджикистану отримали громадянство Росії. Кожен 10-й киргиз має російський паспорт.

    МВС закликає уряд Росії щось робити. Кремль відреагував, збільшивши асигнування на зросійщення майбутніх гастарбайтерів. Свій механізм скорочення відтоку громадян у терориста Прігожина: він пропонує їх утилізувати на фронті. Він так буквально і каже: з охочих виїхати за кордон - сформувати штрафбат у ПВК «Вагнер», щоб «вони всі загинули героями».

    Утилізація - на сьогодні це панівна стратегія у Росії. При цьому, нескладно порахувати, що Росія видає азійцям стільки ж паспортів, скільки втрачає вбитими та пораненими на війні в Україні. Але цього замало, кількість натуралізованих слід збільшити, врахувавши:
    мільйон мігрантів мобілізаційного розливу;
    мільйони тих "дорогих росіян", які банально спиваються і теж скоро самоутилізуються. У російському МОЗ констатували – алкоголізм у російській глибинці за рік виріс на 7%, а у прифронтових областях – на 15-20%.

    РФ несамовито створює умови для заміщення етнічних громадян на неетнічних. З одного боку, це благо для кремля: "нові росіяни" активно плодяться, швидко "єсчо наражают", їм можна менше платити, з іншого - глибинному народу вже час вивчати таджицьку, узбецьку та східні мови, без цього в орді прожити буде важко.

    UpD: У цій країні Руссю і не пахне, тому її слід називати не інакше, як Московія.

    Підписуйтеся на «Орестократію». Буде чимало цікавих фактів про деградацію московитів.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я б сказала, що мусульманами вони ще покращать свій гнилий генофонд, де одне покоління за другим вживало технічний спирт чи одеколон, в кращому випадку "табурєтовку". Жінки теж не відставали.
    І що з цього вийшло показали Ірпень та Буча. У джамшутів жінки точно не вживають.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Оглядываясь назад, мы понимаем, что большой войны в Украине можно было избежать. Ее могли предотвратить еще в середине девяностых или в начале нулевых, в 2008-м или в 2014-м: если бы тогда западный мир знал о России то, что знает сейчас. Но, увы, история не терпит сослагательного наклонения.
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    [​IMG]
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    @Мих, забыл сказать. Прошу употреблять слово "борщеварочка" налево и направо, вдоль и поперек, без ограничений. Я совершенно не против, также как и употребление термина "кацалапый". Кацалапый называл борщеварочку "почти профессором", а по факту она считает "2,3" и "8,1" отрицательными числами. Вот вам критерий, кто такая борщеварочка: женщина, которая считает числа "2,3" и "8,1" отрицательными, но при этом лезет рассуждать о геополитики и поучать других.
    Вы знаете, я никогда не был голословным, вот доказательство.
     
а де твій аватар? :)