Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Троли не готовы к тому что их тролят
    Тут же все просто. Если скажем человеку дать время на подумать то метод время и средство для нападения он сможет аыбрать довольно удачно для задуманного .
    А если всего этого его лишить то ему придется решать быстро и без учета обстановки.то есть иметь большой шанс совершить глупость.
    Это и надо начать делать
    Если драки избежать нельзя то надо бить первым
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Арт склад не делают в центре города . Не потому что жителей жалко а потому что все на виду и нет защиты от детей и идиотов .
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я с утра слушаю радио днр - республика.
    Они и так заявляют, что мы за сутки выпустили более семисот снарядов по их городам.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Они все равно жалуются .....а так хоть будут основания у украины обвинить их же в провокации
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що вони творять з тим евакуюванням:facepalm: Люди голодні, змерзлі, не знають куди їх везуть. Пункт призначення приховують..Їжею не забезпечують - тільки чай дітям. Дітей 17 років в автобус не пускають, відривають від матерів, бо кажуть, що тепер мобілізація не з 18 років, а з 17.
    Гроші кінчаються, всі в шоці, просять повернути їх і везти додому. Деякі водії перед кордоном з РФ випускають людей і привіт - не хочуть тратити час на них.
    Бо евакуацію "евакуатори" зробили безкоштовною для себе - за рахунок автобусів якихось підприємств та особистого автотранспорту типа призвали "Родина-мать зовет") Голови областей, куди привезли тисячі людей, не попередивши зараньше, не знають куди їх усіх втулити. Окрім занедбаних піонертаборів, які ясно що не мають опалення. А годувати матусь з дітьми хто буде? Ніхто. З очей подалі, картинка є. Можна починати війну.
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А от цікава трансляція про "шило з мішка" - про так звані метадані, тобто, про те, зокрема, коли був записаний ролик, і коли він вийшов в ефір, начебто, як - "вот прямо сейчас".
    Я виставив час на самій суті, хоча можна подивитися і спочатку.

    View: https://youtu.be/a2Nv-3PmGUc?t=318

    Якщо паря збирається сказати про ехо і газпром, то будемо вважати, що він сказав, а я почув. Мене цікавить не хто сказав, "дважды два четыре", а те, що це - дійсно так.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)