Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Good man

    Good man Обычный человек

    Что там в Казахстане?
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Рахмон назвал Путину и Лукашенко меры, которые до сих пор не приняла ОДКБ

    Це - повний звіздєц. Значить, на думку посла (осла), американські солдати повинні були весь час воювати в Афганістані, класти голови, щоб Путіну було комфортно займатися експансією на Захід?
    А може зняти оті сто тисяч особового складу, що нависають над Донбасом, та послати туди, в Афганістан?
    Щоб там силою зброї припинити "стрємітєльноє развітіє екстремістскіх ідєй і тєчєній"?
    Американці підкинули б російській армії туди, в Афганістан, і зброї і харчів.
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    перефразируя Пелевина "России угрожает только Россия".

    Сейчас русские требования съёжились, ну посмотрим, что им ответят США на закид про "не голосования за Украину при приеме в НАТО".
    Взяли бы да и приняли Украину в НАТО - и тут же на Донбассе бы все затихло.
    Кремлевские быстро принимают решения следующих понтов, а на Западе - демократия -пока обдумают, пока все проголосуют...а там и следующие понты прислали)
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Сергей Медведев, историк, публицист
    О новой российской нации
    Путин создал нацию войны, которая задраила люки и смотрит на мир через смотровую щель танка. Степень военно-патриотической истерии в сегодняшней России напоминает СССР 1930-х годов, эпоху парадов физкультурников, макетов танков и дирижаблей.

    Вот именно - эпоху макетов. В боевых испытаниях финской и первого года Отечественной картонность макетов предстала в обнаженном виде и ужаснула бы народ, имей он время на обдумывание.
     
  5. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    О росии очень хорошо написал гуцало: ментальнисть орды
    Очень рекомендую.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Что-то по Израилю незаметно, что он Россию считает ордой. 9-ое мая переняли у России, Путина приглашали выступать на важных мероприятиях, когда США и Европа его игнорировали.
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    і додати нічого :scratch_one-s_head:

    завантаження.jpg
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Який гарний колорадський жук) Це скільки можна стрічок з нього нарізати)
    Не з нього, звичайно, а з його костюму - по мирному часу. А по воєнному все можливо...
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    не знаю, випадково побачив у картинках гуглу
     
  11. Good man

    Good man Обычный человек

    Было бы забавно, окажись этим человеком наш медведо.:)))
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Подобається Подобається x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Good man , ти погоджуєшся, що ось це - справжнє обличчя Росії?
    Чечня.JPG

    Депутат Госдумы от Чечни и несколько чеченских силовиков пообещали "отрезать головы" членам семьи Янгулбаевых
    Що сказав Кремль на такі заявочки?
    Скільки там кілометрів від Нижнього Новгорода до Грозного? (Колись ти, паря, щось писав про російські відстані).

    Що буде далі?
    Якщо оту верхівку чеченських головорізів Москва найближчим часом не розжене, на майбутніх президентських виборах народ висуне на пост президента Росії Кадирова. І хотів би я бачити того голову ЦВК (голову того голови ЦВК), який (яка) б не зареєструвала Героя Росії і академіка, досвідченого політика Ахмат-Хаджі Кадирова.
    Ну, а далі - справа техніки: до кожного голови (до голови кожного) територіальних виборчих комісій підходять бородаті патріоти Росії і просять правильно порахувати голоси.

    Путін, звичайно ж, подумає своєю головою і зніме свою кандитатуру на користь молодого і перспективного політика, регіонального лідера Ахмат-Хаджі Кадирова
     
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    У сторонников Зеленского прошла команда по всем фронтам говорить любую чушь, кроме обсуждения ситуации с Трухиным.:))):)))
    Кацалапое убожество, твой любимый Ахмат-Хаджі Кадиров уже давно мёртв. А мёртвых нельзя выдвигать ни на какую должность.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені можна пробачити, що я перепутав тих Кадирових, адже я живу в Україні. А ти, паря, молодець, що слідкуєш не лише за тенісом, але й за Кадировими.
    А як ти вважаєш, У Рамзана Кадирова є шанс стати президентом Росії? "С позволєнія Аллаха"?
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Просто ты не шибко блещешь интеллектом, поэтому не знаешь.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Суверенная территория!:)))
    Похоже, что у дедушки начались галлюцинации.
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та мова не про мене.
    Мова про Рамзана Кадирова та його головорізів.
    Твоя реакція на заявочки чеченських політиків, що вони збираються різати голови без суда і слідства?
    Твоя реакція на реакцію Пєскова?
    Мені ота твоя Росія з її політиками і не всралася б, якби не загроза, яка йде від неї Україні і всьому світові.

    Кремль отказался считать ситуацию в Чечне вышедшей из-под контроля
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Чеченські головорізи десь аж у Нижньому Новгороді крадуть людину, везуть її в Грозний, тримають у заручниках, а Путін і Пєсков вважають, що так і треба.

    Мені здається, що Путін і всі силовики російські від страху перед кадировцями вже повністю обісрались. І це - біда для Росії. Тому що якщо Рамзан Кадиров піде в президенти Росії, його ніхто не зупинить, в тому числі і Путін.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)