Справжнє обличчя еміґрації

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем coolzak, 7 гру 2008.

?

Ви б переїхали за кордон?

  1. Так

    15 голосів
    42,9%
  2. Ні

    7 голосів
    20,0%
  3. Я за кордоном

    13 голосів
    37,1%
  1. Максим

    Максим Well-Known Member

    Правильно, про що і мова. Людина не бачить сенсу в обмежуванні себе в чомусь зараз, бо не бачить перспективи у відкладанні коштів на майбутнє - на щось суттєве, як от на житло, все одно не наскладає, тому ліпше насолодиться тим, що є, вже в даний момент.

    В розвинутих країнах ситуація стабільніша, і людина бачить ефект зі своєї економії навіть при невеликому доході. Не слід також забувати, що саме поняття "невеликий дохід" в Україні і на Заході трохи різні речі, але основну роль, на мій погляд, тут відіграє саме стабільність і фактична відсутність непередбачуваних витрат.

    ---------- Додано в 14:31 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

    В Європі є нормальним їздити таку віддаль на роботу, живучи в іншому місті, так що на одне виходить. Вся різниця, що Ви їздите в межах міста, а тут людина їде десятки кілометрів з міста до міста :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Але не забувайте що на роботі з оплатою 10 доларів на годину заощадити 60.000$ теж так просто не вдасться при витратах ТОГО рівня на комунальні послуги, їжу, транспорт і т.д. і т.п. А перший же серйозний "збій" зі здоров'ям тут би обійшовся в пару тисяч гривень хірургу в кишеню за складну операцію, а там.. чи дорогущу страховку чи пару десятків тисяч доларів непередбачуваних витрат.
    Ми порівнюємо рядових працівників з оплатою середньою і нижче середньої і тут і там. А фахівці високого рівня оплати так само і тут можуть більше заробити і мати впевненість у завтрашньому дні. Фаховий програміст отримує утричі більше за мене і цілком непогано пдланує майбутнє і тут і зараз.
    А там - ще більше заробляв би певно, але то вже мова не про мінімум (дах над головою, нормальне харчування і одяг), а про надлишок. ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Максим

    Максим Well-Known Member

    Маючи стабільний дохід навіть тих 10 на годину, людина в змозі взяти кредит на житло, який обходиться щомісяця в суму, співмірну з тою, яка платиться за винайм. Тільки у випадку винайму ці гроші йдуть в нікуди, при виплачуванні кредиту людина платить вже за власне житло.

    Збій зі здоров'ям не обійдеться у витрати (або ці витрати незначні), оскільки в Європі страхування або обов'язкове і його мають всі (знов-таки, основну частину платить роботодавець), або медицина безкоштовна.

    Що стосується їжі і подібних витрат, то з розповідей знайомих роблю висновок, що ці витрати в Україні такі самі або і вищі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Я й почала з того, що "наскладати", заощадити реальних коштів людина може тут приблизно стільки ж як і там, якщо буде дуже цього хотіти, єдина відмінність - можливість "життя в кредит". І то ще не факт що їй його дадуть при таких вихідних даних. І про 10 доларів на годину я мала на увазі США. В Європі погодинних "розцінок на працю" не знаю, залежить від країни. В Італії десь від 800 до 1200 євро на місяць за не дуже кваліфіковану працю для легальних емігрантів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Фрезія 10 дол на годину це зарплата некваліфіковоного працівника.Після 3-4 років це повинно бути мін 80000 на сім,ю
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Це у випадку якщо можна за ті 3-4 роки підтвердити свій диплом медика, банківського спеціаліста (скажімо, аналітика, як один з моїх добрих знайомих який працює у Нью-Йоркському банку), філолога, програміста, математика, техніка.
    Але й тут, в Україні, це зараз не найменш оплачувані спеціальності, і у великих містах теж можна завоювати місце під сонцем.
    А от яку роботу може знайти безробітний українець інших професій за кордоном? Навряд чи дуже кваліфіковану. Правда, наші токарі на італійських заводах викликають захват роботодавців і заздрість та неприязнь місцевих італійців.. бо вміють робити не тільки класно, а ще й ВСЕ, суміщаючи кілька спеціальностей, що на заході, дивина - там кожний тримає вузьку спеціалізацію.
    Проте на житло собі все одно майже ніхто із таких "простих" трудових мігрантів не в стані заробити, і кредити їм дають рідко. Можливо, Італія - не показник, і "простим" людям (водіям, швачкам, столярам, операторам верстатів тощо) треба емігрувати у якісь інші країни щоб могти заробити на нерухомість і забезпечити сім"ї..
    Дехто з моїх знайомих, які в Україні були вчителями, так і не змогли "пробитися" в США далі садівників чи інших професій, які аж ніяк не дають можливість придбати там те ж саме власне житло.
    Ті ж, хто започатковує власний бізнес, хоч би й невеличкий, а не живе з винайманої праці, живуть добре і там і тут. ІМХО.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Є така річ, Рибко, притаманна постсовєтській людині, як "понти".

    От йдуть по стрийській вулиці три дівчинки, зі школи, і одна у футболці "від" Діора, друга D&G, третя - Версачче. Це - дуже дешеві понти.

    Є більші понти, коли з кишені витягуються гроші і платиться за щось, чим ніколи користуватись не будуть (або за ікру, котра не смакує, але тут, в супермаркеті понтові знайомі стоять, то треба показати, що в нас і на це є гроші). За кордном цього не роблять.

    Ви кажете - не зустрічали крикливості... А коли пані в міськраді намальована, як трансвестит на гей-параді - це не крикливість?

    А Ви любите оперу? А живопис? От я наприклад, люблю, тому час від час їду до найближчих країн послухати (подивитись). Інакше я не шикую особливо...

    :) Повірте, Рибко, якби у Вас перший з’явився... далі б Ви знали, що з ним робити. Людина не знає що зробити хіба з останньою десяткою в кишені...

    :)

    М. Жванєцкій
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Nina

    Nina Well-Known Member

  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    Прикольна стаття. Автор розповідає про свої комплекси.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    За виключенням того, що в них люди ходять в ресторан їсти, а в нас це як і колись - розкіш :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Я не дивлюся телевізор. :)

    Зустрічала.

    У кожного своє розуміння понтів. Для мене понти - це те, що робиться напоказ, але насправді людині не потрібно чи навіть не подобається. Приблизно так:

    Але якщо людині це подобається, вона робить це для свого задоволення - це не понти. Любить людина театри чи шуби - це не понти. Спеціально виставляє напоказ - це понти.

    А що їм робити, якщо на базарах нічого іншого не продають?

    Мені для цього їздити в іншу країну не потрібно.

    Віддала б мамі. :haha:
     
  14. Gron

    Gron тафгай

    А що Картер штрассе чи Пяцца-Дуомо в Жашкові?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ні, оперний і музей східного мистецтва, природничий і т. д. в Києві. :)
     
  16. Gron

    Gron тафгай

    Ааа...
    То мабудь кляті маскалі піндоси, тьху, маркетологи, вигадали, що потрібно живопис дивитись в Італійських соборах/галереях, Луврі чи Дрездені, а оперу, у Відні чи Мілані.
    Зрозуміло.
    Вибачайте що пригальмував;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. А більше ніде не можна? Київські театри і музеї взагалі закрити? Бо, бачте, вони - це тьху порівняно з іноземними!

    П.С. Щось ми далеко відійшли від теми - про понти та про театри... Он хай емігранти розкажуть, яке там у них справжнє обличчя. Чи вмиваються регулярно, за обличчям слідкують? :diablo:
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І не треба. Я також, давно. Але від пань в міськраді це не рятує.

    Хе... і Ви це носите також?

    (Більшість моїх друзів - ні. )

    Вау. "Всє флаґі міра в ґості к нам"?

    Включно фонтану ді Треві? І єгипетських пірамід? І Джоконди? І Альпи зісунуться аж до Києва? (Я навіть підозрюю, що Вам нецікаво в Альпах).

    І вистачить на "всю оставшуюся жизнь"?

    І в сорок? Гм...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Gron

    Gron тафгай

    Чому?
    Можна.
    У Нью-Йорку, Лондоні, Торонто.
    О!
    Москві, Ермітажі.
    Тут одна фігня.
    Від Києва, все одно від"їхати треба:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Мене рятує. Я їх не бачу.

    Ні. Я не люблю одяг з написами.

    Які Альпи? Ми про оперу говорили?

    В сорок? Не знаю. Але зараз точно. У мене мама практична, добре вміє обрати, що краще купити.

    Я не дуже люблю Київ, але не треба робити з нього якесь село. Тут багато хороших музеїв.

    Нецікаво мені з вами спілкуватися, у вас нема ні краплі якогось патріотичного почуття.
     
    Останнє редагування: 10 лют 2010
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)