Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Василя Ковпака

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 лис 2007.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    На
    Ха-ха-ха.Було смішно.
    Навіть до костьолу приступлю.Коли в Польщі.
    А вам Лілю дякую особисто.За сатаністів.
    Взаємно.
    І,якщо віруючі у вашій церкві такі ж як ви,мені там робити нічого.Ліпше вже до буддистів.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    результати його вчення відомі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Тут, мене вже назвали сатаністом,говорили,що моя мама.я і тисячі людей(яких я поважаю) є тупе зазомбоване бидло,яким керує негідник Ковпак.
    Слава богу,я не дитина і зазомбувати мене ще нікому не вдавалося.
    Досить.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Ви, Ромку, весь час читаєте поміж рядків. Ніхто вам так не писав. Я до вас особисто лише одне слово віднесла - космополіт.
    Щодо сатаністів. Я мала на увазі, що позиція "все одно хто править" може далеко завести. Треба таки знати, де саме ви є і куди належите. Бо із того, що ви написали, виходить, що вам усе одно, чи Церква, чи секта.
    Операцій безболісних не буває, нє? ;)
    Винятки у таких ситуаціях завжди є.
    Але із зазомбованості, вибачте, але деякі речі явно про неї свідчать.
    Ви бачите, що хочете бачити, а загальні фрази сприймаєте, як сказані у свій бік.
    Вам то болить того, що ваша мама є в тому. Але уявіть, що одного дня вона сама скаже, що щось той Ковпак не туди хилить. І що тоді?

    Додано через 2 хвилини
    От пригадався ваш пост про Гітлера.
    Теж багато людей йому вірило. Багато серед них було хороших. Але загалом явище було дуже негативне, як показала історія.
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Я горджуся,що моя мама підтримує Ковпака.І,шкодую.що я не маю можливості ходити на всі Богослужіння.
    У мене своє бачення того всього.Але ніхто не сміє мене попрікнути у відсутності Віри.

    Додано через 6 хвилин
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=218519&postcount=463
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Ромку, та людей просто шкода, ніхто їх осуджувати не буде.
    Маруся вам добре написала, що шкода тих, котрі несвідомо обмануті, і сумно за тих, котрі бачать, що то обман, але то їх свідомий вибір.
    Я розумію тих, хто іде за ним, бо дійсно гарно говорить. Але я трохи більше "бачила світа" і бачила, які глибокі християни та християнскі спільноти є в Європі та Північній Америці. Для мене вони були прикладом того, якою має бути віра. Сильною, твердою, самозабутньою.
    Я читала Ковпака. І там є багато неправди, викривлень та перекручень. Видно також, що він дуже б"є на емоції, накручує занадто, аби налякати. А нема чого боятися. От у вас є віра і ніхто у вас її не відбере. І так само інші християни у світі. НІХТО не відбере у них їхньої віри. Але чомусь Ковпак вважає, що ті люди віри не мають, один він, та іже з ним.
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Скільки разів в молодості я ставав на сторону слабшого.Все в мені бунтувало тоді,коли я бачив.як купа п’яних дибілків копають одного.
    Ніщо мене не могло стримати.
    Зараз я бачу(нехай в іншій площині і,на іншому рівні) те саме.
    І,хоч мені ду-у-же далекі оці казуїстичні викрутаси.але я особисто знаю цю людину,глибоко його поважаю,тому мені огидне це одностайне обпльовування.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Е там, нема ніякого обпльовування. То ви все дуже загострено сприймаєте. І об"єктивності у вас у цій ситуації не може бути, воно зрозуміло. Але ваша інтерпретація справи, все одно лише ваша інтерпретація. Можна читати сайт Ковпака, але тоді це і буде єдина правда. А можна почитати різні джерела, аби подумати, чи дійсно він має рацію. Чи він просто перекручує факти і говорить так, як йому це вигідно, аби просто залякати людей мало не кінцем світу.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Романе, ні Ліля, ні я не зомбуємо вас хоча би тому, що нам від того нема жодної користі. Просто хотілось би, щоб Ви неупереджено оцінили ситуацію, бо якщо ви не захочете вислухати правду, то ніколи не зможете правдиво робити висновки. Ви не зауважуйте того, що говорите, наприклад, ви кажете, що вам все одно в яку церкву ходити - православну, католицьку, РПЦ, автокифальну і т.д., але одночас не підозрюєте, що на даний час ви в жодну з названих церков не ходите...
    Навпаки, для Вас має значення саме особистість священника, а не яка церква - от де правда... на жаль...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Дорогеньки форумчани, а припиніть взаємні звинувачення та пригадайте: Qui prodest? Не бачу іншого як РПЦ МП: не вдалося знищити "клятих уніатів", так посварити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    В Північній Америці так само вважають, що такі "отці" є спонсоровані КҐБ.
    Тільки щось мені то більше на якусь параною схоже, ніж на правду.
     
  12. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Спонсорують, судячи з усього, таки левфевристи. Питання в тому, хто піддав їм цю геніальну ідею. Бо якщо розібратися, то по суті між Ковпаком і ними дуже мало спільного.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Нова територія. Перспективи.
    Я вже писала, що перше пішли до студитів, але студити зразу побачили, що то брехні й обман, то й "подякували". То вони знайшли когось більш незалежного і самого по собі. Що кілька парафій, то не монастир. :)
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Я думаю, що не стільки лефевристи, скільки ФСБ, або МП, який дуже любить УГКЦ... УГКЦ у них, як більмо в оці, бо грубо кажучи, якби не УГКЦ, то більше визнано канонічних церков. Отже висновки....
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Тільки не бийте, що "підняв" цю гілку.
    На мій погляд, дуже доречна картинка:
    [​IMG]
     
  16. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Сповіщено про остаточний вирок з карою великої екскомуніки для свящ. Васил

    Ромко, я розумію людей які люблять і поважають Ковпака і не уподібнюються мишам, що тікають з тонучого корабля. Але, знаючи присуд, він будучи порядною людиною має сам їх відпустити і зробити це з добрим серцем заради людей. Оце і буде добрий плід. А інакше...........
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)