Спортивне харчування

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем xtra, 15 сер 2007.

  1. Якийсь стрьомний протеїн за 10 єврів.
     
  2. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Взяв собі такий же, і тепер взяв голандський. Згортається що один що другий в кип"ятку чудово.
    Думаю шо як на свої гроші доволі не поганий продукт. Ну принаймні це не мука чи сухе молоко.
     
  3. ElenkaV

    ElenkaV Member

    Ви вже м'язів наростили цими добавками? може моєму собаці таке надо, щоб рельефів побільше. Даю суху кров ала шось вона вже не така як раніше
     
  4. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Собаці протеін? Чи хочете з пікінеса бульдога зробити?
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Lemar

    Lemar New Member

    Все ж дивно, німецький лактопрот при гуртових закіпівлях коштує близько 10 євро за кг, а тут його у роздріб продають за токою ж ціною(хоча, можливо це якийсь інший німецький протеїн).
    Особисто я тут купую proteininlviv.com. Ціни приємні і сумнівів не викликають, протеїн в кипятку згортається на ура:)
     
  6. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Пішов батл New Members за рекламу магазинів спорт.харчування:)))
     
  7. VladEgo

    VladEgo Member

    а у меня во время тренировок были серьезные проблемы со связками и сустаами, больно было приседать, делать тягу или жим... не знал, как справится.
    даже к врачу пошел, который на спортсменах специализируется. так вот он мне посоветовал купить glucosamine chondroitin msm 90 таб и принимать во время тренировок

    [​IMG]

    мне помогло! теперь занимаюсь без проблем
    но больше никакого спортивного питания не употребляю, стараюсь кушать натуральные продукты: бобы, мясо, творог...
     
  8. Aseronie

    Aseronie миється в бані

    я на фітнес ходжу і на кроссфіт, для того, щоб тримати себе в формі.
    При таких тренуваннях необхідно правильно харчуватися, а не завжди це можна отримати безпосередньо з їжі. Ось це і говорять на
    View: https://www.youtube.com/watch?v=Fs4iXUoVozw
     
    Останнє редагування модератором: 15 бер 2016
  9. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    @Aseronie непогана річ для тренувань,я і сам щось подібне в молодості приймав.Дуже підвищує еффективність фізичних навантажень
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А якщо займаєшся лише 2 рази в тиждень варто вживати його?
     
    Останнє редагування модератором: 15 бер 2016
  11. Lemar

    Lemar New Member

    Так, можна. Але креатин зазвичай вживають для підвищення силових показників та нарощування м'язевої маси. Треба подумати чи ця добавка допоможе Вам досягнути постав
     
  12. Lemar

    Lemar New Member

    Так, можна. Але креатин зазвичай вживають для підвищення силових показників та нарощування м'язевої маси. Треба подумати чи ця добавка допоможе Вам досягнути поставлених цілей)
     
  13. LaDum

    LaDum миється в бані

    а кто то принимал конъюгированную линолевую кислоту? Реально ли с ней занятия в спортзале помогают эффективнее жир сжигать?
     
    Останнє редагування модератором: 15 бер 2016
  14. Amelina

    Amelina New Member

    Я у грудні приймала препарат «Кларинол»,на основі лінолевої кислоти.Результату не було.Я не похудала. Рекомендують
    CLA + Green Tea , можливо хтось приймав, порадьте будь ласа.
     
  15. Ліків для похудання - немає. Є два способи похудання: 1-менше їсти, 2-фізичні вправи.
    Існують піґулки, що можуть лише подавляти апетит - на основі екстракту зеленого чаю, екстракту зелених бобів кави, або гарциніі .
    Але, робота, навіть із приняттям цих таблеток, - за вами: правильне харчування і вправи.
     
  16. ValeriaK

    ValeriaK New Member

    Подскажите,пожалуйста, может кто-то знает выход на склады с островитом находящиеся не далеко от границы или оптовых продавцов? спасибо
     
  17. wlad

    wlad Well-Known Member

    А хто перевіряє то спортивне харчування на наявність в ньому гормонів, які сприяють нарощуванню м'язевої маси? Швидше, ніхто...
     
  18. AlexLog

    AlexLog New Member

    Гормонів там точно немає, якщо були б гормони, то це вже був інший клас спортивних препаратів, а саме гормони або прогомони
     
  19. AlexLog

    AlexLog New Member

    Сам користуюся лише протеїном та креатином.
    Коли додаю кардіо також можу докупити амінокислоти.

    Може хтось порадить. Завжди користувався цим протеїном


    56abd94399aea4d0d32fccd86e508dce.gif


    Зараз шукаю більш дешеву альтернативу. Островіт не пропонувати.
     
    Останнє редагування: 30 кві 2016
  20. Trall

    Trall Member

    Головне їсти здорову їжу і буде вам без спорт. харчування все що потрібно.
     
а де твій аватар? :)