Спорт-це життя!

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем gjhjcznrj, 19 кві 2017.

  1. MargoTil

    MargoTil миється в бані

    Однозначно потрібно підтримувати здоровий спосіб життя і завжди рухатися)
     
  2. Barbara S

    Barbara S Member

    Рух це життя це точно, якщо мало рухатися атрофуються м'язи ні і тоді купу проблем. Я взвгалі на зігнутих ходила, але почала робити вправи все прийшло в норму.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну шо, як для ровериста досить непогано, нє?
    :rock:

    Athlinks
     
  6. zeeroon

    zeeroon миється в бані

    согласен с вами
     
  7. zeeroon

    zeeroon миється в бані

    Поэтому я и решил еще весной купить тренажер когда карантин начался. Да и сейчас его использую + добавил ежедневные утренние пробежки
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. Darya Perez

    Darya Perez Member

    Спорт у розумних мірках має бути у житті кожної людини. Наприклад, жінкам дуже корисно займатися танцями (тоді краще циркулює кров ), а також чим більше ми ходимо, тим краще для сердця, але професійний спорт - це робота для професіоналів, які не шкодують ні сил ні здоров'я
     
  10. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Вітаю! На що краще замінити біг на вулиці в холодну пору року? Які у кого думки, поради?)
     
  11. KatrinBy

    KatrinBy Active Member

    Була проблема в тому що мало рухалася, більше часу проводила вдома за ноутом. Потім почала бігати, ввечері не важке кардіо, щоб не переїдати обрала для себе безпечний варік --- порошок з топінамбуру. Перед цим читала статті, бо є деякі протипоказання і краще з ними ознайомитися.
    І поки вага тримається стабільно, ще й покинуло відчуття важкості і здуття, можливо все діє комплексно, але я задоволена результатом.
    Проте зараз прохолодно стає і варто біг на вулиці замінити чимось альтернативним.
     
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Поддерживаю себя занятиями спортом дома. Небольшая нагрузка. Для поддержания боевого духа и здоровья.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Каждый день делаю 5 тибетцев. И хожу 4 км. Но этого мало.
     
а де твій аватар? :)