Спокуси

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Черешенька, 16 жов 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну... вам дійсно навіть пробувати вина не можна... раз на тверезо отаке пишите.

    ---------- Додано в 21:33 ---------- Попередній допис був написаний в 21:25 ----------

    :rock:

    Ну що тут сказати?

    молоде вино бурлить, бродить, воно може навіть посуду пошкодити, а ви кажете, що це сік. Не соромно отак нарід обманювати?

    Та почитайте Святе Письмо про молоде вино, ви ж "народжені згори", нє?

    «І ніхто не вливає вина молодого в старі бурдюки, а то попрориває вино молоде бурдюки, і вино розіллється, і бурдюки пропадуть. Але треба вливати вино молоде до нових бурдюків. І ніхто, старе пивши, молодого не схоче, бо каже: Старе ліпше!»[1]

    Навіть у Святому Письмі сказано про молоде вино, а ви далі про сік та й про сік...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. prox

    prox Well-Known Member

    А хіба ви не християнка? Якщо так, то навіщо вступаєте в полеміку, спокушуючи до гріха у відповідях?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я вам з цього приводу привів як мінімум дві цитати з Святого Письма. Але ви в цей час мені якісь дискусії з форумів давали і якогось єврея цитували, а на цитати з з Біблії - нуль уваги.


    А тепер про те, хто викручується.

    З самого початку ви сказали, що вино у Святому Письмі - це компот, потім ви сказали, вино - це сік, а тепер кажете, що сік - це молоде вино.

    Ще трошки, Олю, зробіть зусилля, викиньте слово молоде і отримаємо, що вино - це вино.

    А тепер мушу повторити ще раз ті моменти, коли ви замість Біблії шукали цитати якогось єврея.

    Ви стверджуєте, що вино немало алкоголю, що євреї готували сік, а називали його вином.
    Приводжу вам цитату:

    Буття 9:21
    І пив він вино та й упився, й обнажився в середині свого намету.


    То ж тре... напився соку, що обнажився.

    -----------------------------------------------------------------------------------

    Буття 14:18
    А Мелхиседек, цар Салиму, виніс хліб та вино. А він був священик Бога Всевишнього.


    А ця цитата говорить про те, що вино вживалося.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    Приповісті 20:1
    Вино то насмішник, напій п'янкий галасун, і кожен, хто блудить у ньому, немудрий.

    а ця цитата говорить, що вино не сік, а напій пянкий і хто зловживає ним - не мудрий.

    ---------- Додано в 22:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:59 ----------

    Форум і є для дискусій, просто, коли людина немає чим аргументувати, починає виясняти хто тут знизу і хто згори.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Мдя... Мені Вас шкода, Миху... :sad: А ще щось хочете доказувати.


    1. Був один чоловік із фарисеїв Никодим на ім'я, начальник юдейський.
    2. Він до Нього прийшов уночі, та й промовив Йому: Учителю, знаємо ми, що прийшов Ти від Бога, як Учитель, бо не може ніхто таких чуд учинити, які чиниш Ти, коли Бог із ним не буде.
    3. Ісус відповів і до нього сказав: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не народиться згори, то не може побачити Божого Царства.
    4. Никодим Йому каже: Як може людина родитися, бувши старою? Хіба може вона ввійти до утроби своїй матері знову й родитись?
    5. Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.
    6. Що вродилося з тіла є тіло, що ж уродилося з Духа є дух.
    7. Не дивуйся тому, що сказав Я тобі: Вам необхідно родитись згори.
    8. Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений.
    9. Відповів Никодим і до Нього сказав: Як це статися може?
    10. Ісус відповів і до нього сказав: Ти учитель ізраїльський, то чи ж цього не знаєш?
    11. Поправді, поправді кажу Я тобі: Ми говоримо те, що ми знаємо, а свідчимо про те, що ми бачили, але свідчення нашого ви не приймаєте.
    12. Коли Я говорив вам про земне, та не вірите ви, то як же повірите ви, коли Я говоритиму вам про небесне?
    (Від Івана 3:1-12)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та куди мені?

    І хто я?

    Та й при чому тут я?

    мова йде про те, що вино є пянке, бо так написано у Писанні. І сік є сік, а вино є вино.

    І коли сказано, що вино перетворюється на Кров, а ви вживаєте сік, то я не знаю що з того вийде.

    А те, що молоде вино - це сік - повна брехня. Визнайте, що ви сказали неправду. Визнайте, що молоде вино бродить, а сік не бродить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Людина має чим аргументувати. Тільки іншій людині ніякі аргументи не підходять. Тут Даяна вже розпиналася. Але тій єресі, яку навчила вас ваша церква, нічого не докажеш. Як вам доказуєш з Біблії, то ви починаєте говорити, що як хто хоче, так той і трактує її. А для того є люди,які вчаться на то і їх треба слухати і не говорити від себе. Як вам даєш читати, що пишуть люди, які на то вчилися і то досліджували, тото ви починаєте цитувати з Біблії слова, які до теми не мають відношення. Ніби то я не знаю, що є і було вино, яким люди впивалися і впиваються і Христос від нього застерігає. І пити такого вина Він не міг, ні людей поїти, раз Сам застерігав від цього. Але марна справа! Раз є написано, що "вино", то значить "вино". І то те саме, яким коло Миха торгують в магазині. :)))
    Я взагалі зробила помилку, що почала з вами дискутувати. Марна трата часу і нервів. На що ви не знаєте, ви і так не відповісьте і навіть не згодні то розглянути. А за що вчепитеся, те будете талдичити, хоч вам тут тисячу аргументів давай.
    Правда хто правий, життя показує. І оцей факт з Вікі, що: "Щороку в Україні гине від алкоголю та наркотиків майже 380 тис. осіб." може тільки підтвердити, що серед тої кількості людей зі 40% представників вашої церкви, яка їм проповідує, що трошки можна і пробувати то не гріх. А ви їй допомагаєте. Проповідуйте і далі. Але доведеться за це і відповідати, не забудьте. Бувайте здорові! І нехай вас Бог вразумить. Буду за це молитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ні Даяна, ні Левко не є докінця щирими, бо не признаються до якої церкви належать. Або їм соромно, або бояться. Той, хто ходить у світлі нема чого скривати, а хто ходить у темряві - щось скриває.

    А того афроамериканця, який придумав церкву "Посольство Боже" у Києві і якого ви вихваляли посадили за шахрайство, правда регіонали ніби відмивають від криміналу, а от у Львові (філія посольства)чотирьох лідерів заарештували за шахрайство.
    Коли скрута в державі, тоді легше лапша вішається.

    ---------- Додано в 00:58 ---------- Попередній допис був написаний в 00:57 ----------

    наклеп.
    порахуйте за час дискусії скільки ви привели цитат і скільки я.

    ---------- Додано в 01:02 ---------- Попередній допис був написаний в 00:58 ----------

    Ви ворожите на кавовій гущі, коли кажете що Ісус міг, чи не міг?

    Я ж вам дав цитату, де Ісус Сам про Себе пише, що пив вино, а ви далі за своє...

    Я вам дав цитату, що вино хмільне, а від вас одні емоції...

    Чи якщо ви згори, то Письмо - порожнє місце?

    ---------- Додано в 01:19 ---------- Попередній допис був написаний в 01:02 ----------

    На жаль, від того, що ви мене шкодуєте, молоде вино соком не стане.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    загальні фрази....

    а молоде вино від того соком не стало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Мій улюблений псалом 103, що читається на вечірній
    Вино, щоб веселити серце людини:)
    А все, що забагато, то не здорово. Алкоголь вживають не для того, щоб валятися п"яним і оббльованим в канаві, а щоб зняти бар'єри у спілкуванні, відчувати себе більш розкутим, легше знайомитися з людьми, зняти стрес, розслабитися. Напої з кофеїном - щоб зняти сонливість, відчути збудження, "радість буття", розширити свідомість. Мотиви вживання схожі... А непомірність - гріх, як у випадку з кофеїном, так і з алкоголем.
    До чого призводить зловживання кофеїном, ви просто не знаєте...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Непомірність в будь-чому є гріх.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    колись давно я шість літрів пива випив
    сказати, що був п’яний -- нічого не сказати
    міцність пива 50 грам горівки на пів літру, себто я випив 400 грам горівки, майже пляшка
    сухе вино має приблизно від 5 до 50 грам у півлітрі
    організм у мене був молодий, загартований))) але 400 грам горівки вистарчило, щоби бути п’янючим
    питання: скільки грам горівки тре було старому Лоту (скільки келихів сухого вина), щоби досягнути такого стану?
     
  12. prox

    prox Well-Known Member

    Історя має властивість повторюватись... .
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    взагалі-то історія -- шльондра)
    і що спільного між Вашими словами та тим, що я написав?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як що?

    тоді пив старий Лот, а тепер немолодий
    Дункан. Історія повторилась.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А в мене питання - скільки соку треба було випити старому Лоту, щоб досягнути такого стану?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Не думаю, що будисти, юдеї чи мусульмани можуть коментувати християнське церковне Писання. Якщо в Писанні написано "вино" значить слід розуміти "вино", а не так як у свідків: написано "Христос" - розумій "Михаїл" чи "Авадон".

    ---------- Додано в 09:32 ---------- Попередній допис був написаний в 09:20 ----------

    Призначення церкви навчати, виховувати і допомагати людині, а не дозволяти чи забороняти щось. Бог дав людині свобідну волю, у яку не втручається, і дав два шляхи, щоб вона могла вибрати, якою вона хоче йти.
    Заборони на вживання алкоголю в Біблії немає, але є застереження, що п’яниці і злоріки Царства Божого не вспадкують. Тому не слід перекручувати Святе Письмо навіть маючи благі наміри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ви не отримаєте відповіді на це запитання. Я вже двічі, чи тричі його задавав, а замість відповіді сказали, що я не народився згори.
     
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    Про будистів і мосульман Оля не говорила...
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    на сараї написано ***, а там дрова
    ато в Біблії ні про яку двійцю-трійцю-четвірцю мови нема, а парафіяни-трійошники поманальовували собі на дошках "святих" і голови об підлогу розбивають)))

    шановна, якщо Ви така мудра, то як робили Біблійне вино і яка його була міцність?
    ато судячи з радісного хіхікання трійошників у цій темі -- пиячити їхній триликий з пацанами їм заповідав
     
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Миху, не беріть дурного до голови. Ісус Христос- Син Божий і то його розіп"яли, а Вам лише хтось там сказав, що Ви ненародились згори. Хто зваідки народився і де опинився час покаже... .
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)