Спокуси

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Черешенька, 16 жов 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та вже не спішіть такі висновки робити. От в кефірі є алкоголь.

    А люди взагалі нічого не створили, бо є Єдиний Творець - Бог. Люди лише юзають створене Богом.

    ---------- Додано в 01:06 ---------- Попередній допис був написаний в 00:59 ----------

    бачу мої цитати з Біблії, які суперечать вашому розумінню таки вас задівають. Не звертайте увагу на мене і на те, звідки я народився. Просто співставте те, що ви говорите: вино - то сік і почитайте Біблію і задайте собі запитання, чому від соку люди хмеліють. Просто слідуйте правді і не звертайте увагу по якій стороні знаходиться Мих.

    ---------- Додано в 01:08 ---------- Попередній допис був написаний в 01:06 ----------

    Приповісті 31:4
    Не царям, Лемуїле, вино, не царям, і напій той п'янкий не князям,

    ---------- Додано в 01:11 ---------- Попередній допис був написаний в 01:08 ----------

    Нє, так ще заплутаніше.

    Ісусове перше чудо - перетворив воду - на вино на весіллі в Кані Галилейські. Так сказано у Святому Письмі. А Ви мені слова якогось єврея написали. Не по-християнськи це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А Христос жив в еру правління християнської церкви? Може католицької? :)



    Ще скажіть, що Бог кефір створив. :) І дріжджі. :haha:



    Миху, то Ви - серйозно? о_О :) :sad: Зброю, засоби масового знищення , все, що не є людині на благо, теж Бог створив? :sad:




    У Вас Біблія тільки тоді під руками, коли там є написане, про що Ви доказуєте? Нема значення, чи то до того, чи ні. А як про щось Вам сказати, що в Біблії про це написане ясно, або взагалі нема ніде, то Ви починаєте доказувати, що є ще писання святих отців, катехизм. :)

    Як не звертати? Ви про народження згори знаєте, розумієте, що то таке і для чого воно? Бо інакше наша з Вами розмова пуста. Я ж Вам підсказувала, про це є в Біблії. Чи Ви тільки Біблією користуєтеся за допомогою гугля? ;)




    Ви мені колись говорили, що нема на то ради, як кожен почне Біблію під себе трактувати. От Ви саме це і робите. ;) А я стараюся знайти пояснення через дослідників Біблії і знаходжу. Чи Вам вже то нецікаво?


    Якій, від Миха? :mocking:




    Добре, нате неєвреїв слова, раз єврей Вас не переконав, як то було в Старому Заповіті. Він певно в тому ніц не розуміється? ;) Та і взагалі, Ви не довіряєте розповідь равина про його історію?

    http://apologetica.ru/otvet/otvet1.html

    http://www.bible.com.ua/answers/r/101/322869

    http://www.rusbaptist.stunda.org/vino.htm
     
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Миху, ось почитайте ще тут: про таке саме запитання дискутують і інші люди. Почитайте, почитайте!

    http://forum.sbnt.ru/showthread.php?t=704


    Може щось нового для себе знайдете про слово "вино" в Біблії. ;) Тільки відповіді "моя церква то трактує по-іншому", "того юдея/баптиста/суботника/щенепонятнокого я слухати не буду" не приймається для викручування.

    І. Коли Ви дасьте мені відповідь на ось це моє попереднє запитання? ;)

    І ще. Якщо наші і інші церкви, що забороняють пиття алкоголю, бо розуміють, що то призводить до гріха по-вашому неправі, то вони програють тим, чи виграють? Думаю, що виграють. Бо пропагують тверезий образ життя і так живуть ним, не витрачаючи свої зароблені гроші на дорогі алкогольні напитки, а пускаючи їх на благо своїх сімей, на добрі справи, бережуть здоров"я і добрий розсудок. Це погано, чи добре?


    Тепер про ваші церки. Якщо вони трактують так Біблію, що дозволяють пити, але "знати міру", а як доказує життя, що одиниці ту міру знають і її дотримують і від того вся ця жахлива проблема з алкоголізмом в Україні, від якої Ви відхрещуєтеся, бо не знаєте, як то пояснити, що то робиться, що так люди поспивалися і ніби всі християни. То як вийти з того зачарованого кола? Може таки признати, що Христос не міг людям дати такого тягару, щоби вони і пили трошки, але не впивалися, бо п"янство тоді вже гріх і тоді вже за нього йде покарання. Чи Ви вважаєте, що наш Бог, то такий Бог, що тільки людей спокушує - щось трошки дозволить, а тоді тільки чекає, як то підловити людину, як вона не встоїть? ;)
     
  4. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    А щодо кави і чаю, в які входить легальний наркотик кофеїн? Теж викликає залежність - коли не в міру. А коли помірно, то всі каву і чай п"ють, навіть протестанти-євангелисти і харизмати... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От відчуваю, що запитання провокаційне, але не можу піймати змісту що ви хочете тим сказати і яким боком приклеїти це до нашої дискусії.
     
  6. prox

    prox Well-Known Member

    Воно провокаційне і принизливе. Так робити християнам не личить.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    дріжджі не є алкоголь, а певні бактерії, які напевно існували раніше людини.

    ---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:50 ----------

    Якщо взяти автомат Калашнікова, то він створений з матеріалів, які створив Бог, а сам автомат - це результат юзання людиною цих матеріалів.

    ---------- Додано в 11:54 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

    Але не вам вирішувати хто звідки народився, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. prox

    prox Well-Known Member

    Це група одноклітинних грибів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нащо вам дослідники, коли в Біблії прямо сказано: вино є хмільне, які дослідники вам ще потрібні? Ті, які б вас виправдали, чи як?

    Вино не є сік. Скільки вам ще цитат привести з Біблії? 5? 10?

    ---------- Додано в 11:58 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

    Нащо мені ще одна дискусія, коли є Біблія, де все ясно сказано?

    ---------- Додано в 12:01 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

    Нового - нічого. Все то саме.

    Вино є хмільне, вино не є сік. Ісус в Кані перетворив воду не у сік, а у вино. Вино можна вживати в міру.

    ---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:01 ----------

    Ви колись працювали вчителем, тому приведу аналогію.

    Є два класи приблизно одинакових по успішності. В двох класах є певна частина учнів, які тягнуть клас назад. Якщо в одному класі взяти і вигнати їх зі школи і потім задати немудре питання: який клас кращий тепер?
    Ісус каже в одному місці: Я прийшов до хворих, а не здорових. А ви вигнали хворих і хизуєтесь здоровими?
    Як то ваше питання розуміти?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У вас буйна фантазія.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не розумію оцього, що ви написали. Про що мова? Які сімї? При чому тут хто виграє, чи програє?

    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:55 ----------

    Покажіть, де я вам догми церкви приводив? Що ви вигадуєте? Я вам приводив цитати з Біблії і більше нічого.

    ---------- Додано в 16:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ----------

    :hang1:

    Ви про що? Ви не в курсі теми, про яку я пишу, чи спеціально отак?
     
  12. Levko

    Levko Well-Known Member

    Левко не зовсім так думає.
    Поясню свою думку... уже в котрий раз, до речі.
    50гр. вина, чи 50гр. горівки, чи колоти наркотик можна вживати з різними намірами серця.
    Перший намір серця- це коли людина п"є на людях, чи сама для того, щоб настрій покращився, щоб відчути кайф, захмеліти, щоб в голові закрутилося, язик розв"язався, одним словом для отимання якихось відчуттів- це я вважаю однозначно гріхом, бо, по-перше, людина шкодить своєму здоров"ю, є великий ризик до залежності, а по-друге, що є навіть гіршим від першого- це те, що така людина є спокусою для оточуючих її людей.
    Другий намір серця- це вживання речовин, котрі містять алкоголь, чи інший наркотик як ліків. Це коли людина вживає сама, не на людях, з метою щоб побороти якийсь недуг, чи як знеболююче, котре лікар приписав і т.п. То це я не вважаю гріхом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    все правильно сказано
    сухі вина не є міцні + їх ще й водою розбавляли
    додавати до бродіння цукор і переганяти у коньяк чи горівку люде додумалися пару сотень років тому
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та нє, то був сік виноградний Сандора, читайте вище, перш, ніж казати "правильно сказано".

    ---------- Додано в 16:45 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

    Цікаво де ще було таке пояснення ...:)))





    Не сперечаюся, ви маєта право мати власну думку з цього питання, як і з інших питань.
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    "вище" мало цікаве
    у цьому пості було правильно сказано -- вміст алкоголю у тих напоях був невеликий
    гарячий клімат та алкоголь -- речі малосумісні
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Хочу сказати, що воно не провокаційне і не принизливе, як сказав і ваш єдиновірець prox, а просто наводяще, щоби ви не принижували( раз ми такими термінами розкидаємося ;) подання для вас історії єврейського народу її релігійним представником - равином. Певно від і від вас, і від мене свою історію краще знає, нє? ;) А Ви мене ще встидати будете, що то не по-християнськи. Що не по-християнськи? Що я равина зацитувала?


    Миху, але

    :) :))) Замість признатися, що ви ляпнули, не подумавши, що людина нічого не створила, далі фантазуєте? ;) По таких людей кажуть, викручується, як в"юн. :)




    Не мені. Ви праві. Богові, бо Він дав цю постанову, що людина, яка хоче ввійти в Царство Боже, мусить народитися згори. Але якщо Ви навіть і не знаєте, що таке народження згори, а просто ходите по обряду до церкви, як до якоїсь організації, але не є народженим згори, як то заповідав Христос, то марна справа тоді тратити час і тут з Вами дискутувати про Слово Боже, чи про те, що є гріхом, чи ні.
    ( Зараз Мих вчепиться за ці слова і скаже, що я себе вважаю мудрою і святою, а інших ні :))) ).







    Мене не треба виправдовувати. Є вино хмільне, вистояне. А є молоде нехмільне, тобто сік. Таке Христос споживав з учнями, на таке перетворив в Кані воду.
    Що зробиться , якщо витиснути сік з винограду і залишити на деякий час ? Правильно, він стане вином і буде хмільним. І від цього вина вся Біблія людей застерігає.


    У молоде вино, як тоді називався виноградний сік. :)



    Докажіть то віршами з Біблії, як Ви то робите. ;)


    Миху, далі будете викручуватися? Якщо у євангельській церкві і відлучають( особливо за алкоголізм), то одну, дві людина на кілька років. А якщо би за алкоголізм, як гріх, який Ви і самі таким визнали, вилучали з вашої церкви, то з вашого образного класу треба би було вигнати 80% учнів - за постійне пиття, за вбивства по п"яні, за роблення блуду, гвалтувань, непристойних лайок, знущання над родиною, спричинення автомобільних катастроф у п"яному вигляді і багато чого іншого, нє? ;)
    А Христос прийшов до хворих, щоби вони виздоровіли від Його науки, а не ціле життя хворіли, а він буде чекати, що може хтось надумається колись. Так що не підтасовуйте Біблію під себе і не обманюйтеся самі, ні людей, які вас читають, не обманюйте своєю філософією. Бо помимо того, що Бог довго терпить, є Любов, що Він прийшов, як Лікар, Він ще є вогонь поядаючий, Суддя грізний. І вічно милостивим Він для грішника не є.

    ---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:08 ----------

    Точно, не зрозуміли? ;)
    Поясню тоді ще раз. Якщо не пити зовсім, ти виграєш, чи програєш?
    Якщо пити, але знати міру, але по деякому часі про ту міру забути зовсім ( бо хто думає про міру, як вже захмелів), або втратити ту міру і напитися до нелюдиноподібного образу з усіма наслідками, то ти виграєш, чи програєш?
    Так ясніше?

    І взагалі? Для чого людині пити алкоголь? Поясніть мені.


    Я не вигадую, Миху. Ваша і православна церкви не забороняють людям вживати алкоголь. Чи Забороняють?



    Не вішайтеся, бо це не те, що не личить християнину, як ви мене тим штурхаєте, а ще і гріх.
    Я в курсі теми. І тема одна. Алкоголь приймати це гріх, який веде до алкоголізму, який є великою проблемою в Україні.




    Я би так не рискувала іронізувати, якби я не жила в той час і не була свідком того сама. Все таки можна припустити, що ви можете бути неправі, нє? ;)
    А Пупер хоч правильно мислить, а чого точно не знає, як ніхто з нас, то хоч старається розібратися.

    ---------- Додано в 17:30 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    Від кави, чаю людина може бути неадекватна, вчинити злочин, пуститися в розпусту, брудно лаятися, валятися в рові, як свиня? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так, бо я вам цитую Біблію!!! А ви шукаєте равинів і якісь там дискусії з форумів.

    ---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:09 ----------

    Моя церква вчить, що Бог є Творець всього видимого і невидимого. Якщо ваша церква вчить, що крім Бога є ще інші творці - люди, то це ваша біда.
     
  18. prox

    prox Well-Known Member

    Пані, я не знаю хто такий Мих., і не знаю хто така ви. По ваших словах виглядає, що ви народжені згори, а Мих. знизу... . А вам не здається, що якщо будете брати на себе таку ношу, Бог може поміняти вас місцями?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А про що дискутувати?

    - Ти знаєш... я народився з гори...
    -Та ти що?
    -Та-та...
    - А хто тобі сказав?
    - Та я сам собі і сказав...
    - А Іван каже, що це неправда
    - Так він не може знати, він ненароджений з гори?
    -Та?
    - Так!
    -А хто тобі сказав?
    -Та я сам і сказав!

    :good: А де Нотоцо?:)))

    ---------- Додано в 21:23 ---------- Попередній допис був написаний в 21:21 ----------

    пані Оля все знає.
     
  20. prox

    prox Well-Known Member

    Чим вище людина піднімається, тим менше шансів вижити, коли падатиме... .
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)