Спокуси

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Черешенька, 16 жов 2007.

  1. ovod

    ovod Well-Known Member

    ну так є багато природніх процесів, які шкодять людині, але людина немає можливості їх уникнути: радіація, екологія, їжа, робота.....всі в монастир чи в гори не підуть...виходить всі автоматично себе вбивають і грішать......
     
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    100%!
    Те саме й з алкоголем, котрий також є наркотиком... Усі спочатку пробують трошки на смак, задля цікавості, а потім що стається з людьми?...
    Найбільша біда для нашого суспільства є в тому, що людям вклали в голову таку підступну диявольську брехню - "трошки можна". На жаль, навіть християни часто приймають цю брехню, що трошки алкоголю- це не гріх і бавляться собі з вогнем, та ще й інших спокушають...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як я не люблю пояснювати узагальнення!

    Вживання наркотиків - то зло. Хто сперечається? Всі наркомани пробували для цікавості? Можливо і так, а можливо і не всі. І не всі стали після пробування наркоманами. Я пробував алкоголь, але не став алкоголіком, а от Левко боїться, бо може ним стати. Це також правильно. Якщо не впевнений, що не впадеш, то краще не пробувати.


    :haha:

    Ще скажіть, що кожен, хто палить горітиме в пеклі.

    Доречі, хто їстиме цукерки, той теж піде в пекло, не вірите? Запитайте Левка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Але то вже поперекручували... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Нє, то не зло. То гірше. Це свідомо віддати своє тіло дияволові на служіння. Не вірите? Можете зробити експеримент на собі. Поприймайте наркотики з місяць. Тоді побачимо, де Ви будете. ;)


    А для чого тоді вони пробували, як не для цікавості? Бо були голодні, може? Чи Ви може маєте на увазі, коли медики приписують наркотичні обезболюючі? Якщо так, то Ви би знали, як вони часто цим присаджують людей на залежність. В Україні того може так нема. А тут в Америці, коли всі старики на безкоштовному медобслуговуванні, то половина з них вже наркомани. І то ті, хто на тих обезолюючих. :sad:

    Може сильніші організми вистояли. Але нема гарантії, що без наслідків.



    Ви не стали, ще є люди, що не стали. Але скільки ними стали! Ви над цим не задумувалися? Почитайте про агкоголізм в Україні. А ще особливо про дитячий. Кажуть, Україна на першому місці в світі по дитячому алкоголізму. То це смішно, чи плачевно? :cry:



    Левко, певно, не боїться, а знає, що алкоголь забирає гроші із сім"ї, розум в тата, чи в мами, розрушує здоров"я, сім"ю, робить з людей щось таке, не подібне на людей. Коротше нічого доброго не приносить. То для чого за цю гидоту ще й платити і приносити до хати? Ви гляньте на мільйони хлопів, які після роботи замість іти до сім"ї, до дітей, щось робити вдома, йдуть на пиво, на "100 грам", тепер в бар і чим то закінчується. І Ви хочете сказати - то нормально?! о_О

    Не знаю, чи горітиме, але чула таку приказку, що, якби Бог створюючи людину, хотів, щоби вона палила, то він би створив їй на голові комин. ;)
    В Біблії сказано, що наше тіло - то Храм Духа Святого. А, як відомо, паління розрушає і занечищає тіло. Це і безбожники знають. То для чого так поводитися зі своїм тілом християнину? ;)



    Миху, обжорство теж гріх. Вам знайти це місце в Біблії? І якщо людина чимось обжирається, то це теж призводить до шкоди її тілу, до добровільних хворіб. Так що і цукерки,якщо мати від них залежність, теж можуть шкодити нашому тілу. Ви цього не знали? Чи мусите аж цукровий діабет заробити, щоби взнати? ;)
    Тільки не приводіть мені аналогіїї з алкоголем. Бо людині і від 50 грам вже голова крутиться і вона вже неадекватна. А від 50 г цукерків здоровій людині ще нічо нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Во-во...
    І споживання дриглів теж туди входить.:sad:
    Скажіт то Миху,о....бо ж не знає,бідака...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Оля, ви абсолютно не в курсі про що ми говоримо.

    ---------- Додано в 12:25 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------


    Оля, ви не вловили суті теми.

    ---------- Додано в 12:27 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

    :)))


    Ви про що? Як там погода в Сієтлі?

    ---------- Додано в 12:28 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

    То не до мене, то до Левка...

    ---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:28 ----------

    Я не знав, що поїдання цукерки - це гріх.
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
  9. prox

    prox Well-Known Member

    Ви не в казковому світі. Кожен з нас має одну або кілька вад серед яких: вбивство, розпуста, п"янство, злодійство, гординя, зависть, обжорство, ненависть, обман, наклеп, богохульство, вживання нецензурних слів, прокльони, ворожба, недобрі потаємні думки і т.п.. Починаймо від себе і нарікаймо на себе, а не на Адама з Євою.
     
  10. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Мова не йде про незалежні від людини процеси... а про гріх як думки, слова і дії людини, що є наслідком її вибору.

    А для чого пробувати наркотик на смак?

    Все вірно - Апостоли віддали/пожертвували своє життя заради віри... Коли людина віддає, наприклад, свою нирку дитині - то ризикує своїм здоров'ям заради іншого...
    А заради чого, на Вашу думку, жертвує своїм життям людина, котра приймає наркотики або ризикує втратити здоров'я людина котра палить цигарки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хто вам сказав, що паління взагалі є віддачею життя?
    Людина не ризикує ні життям, ні здоровям, коли ради цікавості попробує на смак наркотик.
     
  12. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Паління є шкідливим для здоров'я і це всім відомо. Вибирати кожній людині, звичайно, самій.

    Наркотики заборонені для вільного вживання... напевно не без причини.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Власне. Я читаю Миха і диву даюся. о_О Для чого він то пише про наркотики? Ніби мудрий чоловік, знає хоча би то, що наркотики ніби всюди заборонені державою, а про церкву вже і мови нема. То де ті наркотики взяти, щоби їх спробувати? Миху, де їх візьмете і спробуєте? І чи Ви вже може пробували. Розкажіть нам... ;)


    Я про гріх обжорства. Ви про таке не чули? ;) А сміх Ваш тут такий заливний до чого? Маріхуану в Україні часом не легалізували? ;)

    ---------- Додано в 03:28 ---------- Попередній допис був написаний в 03:17 ----------

    Миху, про все я в курсі, все я вловила. Як так доказуєте, що не гріх щось пробувати, то може треба перепробувати ще і секс у різних збочених проявах з множеством партнерів, і визивання духів померлих, і грання в карти на гроші, і т.д., і т.п. А шо? Як раз попробує людина, то хіба то зле? А може вона до того не пристраститься. То хіба то гріх ( за Вашою логікою) попробувати?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. prox

    prox Well-Known Member

    А ви не думаєте, що помилково сказані вами слова, для когось можуть обернутись бідою...?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Видно, що не думає. :dntknw:

    Я взагалі, не впізнаю Миха. То в гілці про аборти стоїть на своєму, що то страшний гріх і я з ним згідна, то тут таке захищає, що в голову не вкладується. о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. prox

    prox Well-Known Member

    Сонце теж сходить і заходить, але люди люблять його... .
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Слава Богу, нарешті, хоч хтось це ще побачив...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. prox

    prox Well-Known Member

    А хіба вам Бога не достатньо, що ви так довго чекали ще на когось...?
     
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    І що Бог з неба зараз зійде сюди на форум і авторитетно заявить, що Мих пише дурниці? о_О
    І ще й небезпечні, до того ж. Бо хтось, хто невпевнений, прочитає, зробить і ще й буде мати вимовку, що ж пишуть християни, що спробувати ж не гріх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. prox

    prox Well-Known Member

    Не пише дурниці, а помиляється. Хіба ми всі непомильні...?
     
а де твій аватар? :)