Спокуси

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Черешенька, 16 жов 2007.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    То не 2 Коринтян, а 1Тим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. prox

    prox Well-Known Member

  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    Помилка на вашому сайті :)
    Гляньте тут, чи у будь-яку надруковану Біблію...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. prox

    prox Well-Known Member

    Не це важливо. Важлива суть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Levko

    Levko Well-Known Member

    І яка ж суть?
     
  6. prox

    prox Well-Known Member

    ...трохи вина заживай ради шлунка твого та частих недугів твоїх...

    ---------- Додано в 20:20 ---------- Попередній допис був написаний в 20:14 ----------

    Йде мова про келих вина, а не про алкогольно залежних людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тут можна продовжити на будь-яку тему, було б бажання.

    І зовсім я не осуджую тих, хто не п'є, бо боїться впасти в залежність. Це навіть похвально. А хто вип'є в міру вина - теж нема йому гріха.
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    А хіба алкогольна залежність не з келиха починається?

    Я своїх малих дітей, наприклад, вчу, що алкоголь - це гріх, що алкоголь руйнує розум і тіло людини. Вони би не зрозуміли того, якби я їм почав пояснювати, що трошки можна.
    Так само як цукерки- мої діти знають, що цукерки є некорисними і що вони руйнують зуби. Я не можу їм пояснити, що трошки можна. До речі, тепер цукерки для моїх дітей навіть не є спокусою, коли їм хтось їх дарує, вони спокійно і з чистою душею викидають подаровані цукерки в смітник. Раніше, коли були менші, то викидали цукерки в смітник прямо при тій людині, що їм їх подарувала. Трохи нам батькам було незручно в таких ситуаціях, ми потім їм пояснили, що не можна при тій людині викидати, то вони зараз спочатку чемно дякують, а потім пізніше уже викидають... :) І маємо спокій в тому...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну і погано вчите. Гріх - це протиправне діяння людини, а алкоголь сам по собі не є гріх. Грішити може лише людина, а вино, пиво, горівка не можуть.

    ---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 21:17 ----------

    І як до цього ставляться люди які дарують вашим дітям цукерки? Невже з розумінням?

    ---------- Додано в 21:20 ---------- Попередній допис був написаний в 21:19 ----------

    А хліб вживаєте?
     
  10. Levko

    Levko Well-Known Member

    Мене завжди чомусь найбільше "смущають" слова- "пити в міру"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Поки що - так. А коли діти виростуть і зрозуміють, що тато говорив їм неправду, що цукерки не є гріх і пиво не є гріх, а заборонений блід є солодкий, тоді і слова тата будуть порожнє місце. Дочекайтеся підліткового віку. І ви побачите всю красу вашого виховання.
     
  12. Levko

    Levko Well-Known Member

    Мої діти і їхнє здоров"я є важливішим, аніж те як до цього ставляться люди... :)

    :)))

    ---------- Додано в 21:29 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

    Я їм правду кажу. Алкоголь і цукерки руйнують тіло людини. Хіба не так?
    Тому не боюся "підліткового віку"...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    можливо тому, що ви її немаєте. Якщо ви відчуваєте, що у вас нема міри і як почнете - не спинитеся, то краще не починати. Я вас розумію.

    ---------- Додано в 21:35 ---------- Попередній допис був написаний в 21:29 ----------

    мучні вироби теж руйнують, нє?
     
  14. Levko

    Levko Well-Known Member

    Нє...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ви не боїтесь, бо не знаєте що це таке

    ---------- Додано в 21:40 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

    здрастє... ви не читаєте інтернет?

    Ожиріння через вживання мучних виробів.
     
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    Може й не знаю так як ви, але в плані того, щоб боятися за те, що ви мені закидаєте, то точно не боюся...:) Я дітям кажу правду.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    що алкоголь є гріх? і приведете приклад з Біблії і поясните з якою ціллю Ісус перетворив воду у вино?

    Чи будете розповідати байки, що тоді вино було без алкоголю?
     
  18. Levko

    Levko Well-Known Member

    Так - це правда!

    ---------- Додано в 22:01 ---------- Попередній допис був написаний в 21:57 ----------

    Нічого не буду вам розповідати...
    Уже багато було сказано, ви й так не чуєте, та й пані Анноун зараз знову напише- "вторая смєна, вторая смєна...":)
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    от грішна алкоголь...

    можна одинадцяту заповідь писати.

    Я все життя думав, що гріх можливий там, де є людина. А тут... такий поворот... виявляється, що алкоголь сам по собі є гріх.

    А то все теологи мудрують... алкоголь - то гріх. крапка.:mocking:

    Радію, що я католик в черговий раз, а то прийшлося б вірити у всякі забобони.



    Як легко ви здалися при відстоюванні своєї "правди". Напевно вона для вас не настільки суттєва.
     
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я не казав ніколи, що сам по собі.
    Гріхом є вживати алкоголь.
    А одинадцяту заповідь не тре писати, вона уже є, шостою називається...
    Перекручуйте собі дальше, Миху...
     
а де твій аватар? :)