Треба їсти почастіше та невеликими порціями. Тоді не буде мучити сонливість після їжі. Слід вважати, що продукти, які містять вуглеводи з високим глікемічним індексом викликають сонливість після вживання. Задайте в гугл слова " глікемічний індекс сонливість " https://www.google.com/search?q=глікемічний+індекс+глюкоза&oq=глікемічний+індекс+глюкоза&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#q=глікемічний+індекс++сонливість http://vkurse.ua/ua/health/komu-polezno-est-na-noch.html http://neolivetoday.ru/krasa/5252-jak-viznachiti-glikemichnij-indeks-izhi.html http://ua-dama.ru/vuglevodi-shho-ta...ij-indeks-vuglevodi-v-produktax-xarchuvannya/ http://profavorite.ru/dieti/93-dieta-za-glikemichnim-indeksom.html Ще деякі статті на англійській мові: http://www.abc.net.au/science/articles/2009/10/09/2709229.htm http://www.rd.com/slideshows/10-sleep-aids-high-glycemic-foods-to-help-you-snooze/ http://www.health.harvard.edu/healthy-eating/glycemic_index_and_glycemic_load_for_100_foods http://www.diabetes.org/food-and-fi...arbohydrates/glycemic-index-and-diabetes.html Для подолання надмірної сонливості лікарі в США назначають стимулянти ЦНС, як, наприклад, амфетамін та інші ( methylphenidate, amphetamine, methamphetamine, modafinil (Provigil), armodafinil (Nuvigil) ). Надмірна денна сонливість може спричинюватись депресією, неврозом та деякими іншими захворюваннями.
В інтернеті їх можна купити за $20-30 без оплати на пересилання: https://www.google.com/#q=your zone led desk lamp Важливо, щоб вони світили на очі з віддалі 30-50 сантиметрів, щоб досягалась відповідна інтенсивність світла.
Ох попрацювали би ви сутками тоді і не тільки на сидячи би спали,а ще й на стоячи ,якщо б дуже захотілось
Ну-ну подивилася я б на вас)Я теж так казала,поки не пішла працювати в готель на рецепцію добу через дві.Спала де тільки випадала можливістьОсобливо клонить спати годинка 3-4 ночі,тоді все капут,хоч бери сірнички в очі вставляй
Можна скинути з себе млявість, просто переключившись з того заняття, за яким вона вас застала, на заняття інше. Можна прогулятися по коридору, випити міцної кави або свіжозвареного чорного чаю з цукром. А ще допоможе ось така проста маленька гімнастика для обличчя: потрібно енергійно розтерти носогубні складки і вуха, сильно стиснути і розтиснути кілька разів повіки - ці прості дії повинні струсити сонливість з ваших очей. Постійна сонливість - це одна з ознак загального ослаблення організму. Особливо це характерно для початку весни, але також актуально і в будь який інший час року. Потрібно допомогти своєму організму фізкультурою, правильним харчуванням і вітамінами, прогулянками на свіжому повітрі і в цілому вести здоровий спосіб життя.
Елеутерокок - це природній препарат. Дійсно, непогано збуджує. Але я б радив розібратись з причиною сонливості, а не лікувати симптоми.
Це не поможе) На все життя не виспишся!! Треба привчити себе вчасно лягати спати, а то постійні не досипання в нашому організмі накопичуються, запамятовуються і потім стреси, хронічна втома та інше) Сама борюся з такою проблемою як не досипанням бо по типу я "сова" з вечора до ночі мржу не спати, а з ранку важко встати, а вставати треба!!
Щоб не відчувати сонливість після їжі треба їсти їжу часто та малими порціями і починати їсти їжу, яка має низький глікемічний індекс http://profavorite.ru/dieti/93-dieta-za-glikemichnim-indeksom.html ( див. вище по темі ). Їжа з низьким глікемічним індексом під час травлення повільніше виділяє цукор та відповідно інсулін в організмі, високий рівень якого викликає сонливість. Крім того, щоб не відчувати сонливість після вживання їжі, треба разом з їжою вживати трави, прянощі, їх екстрати, які понижують рівень цукру в крові, наприклад, зелений та чорний чай, цинамон, женьшень, елетерокок, імбир, тюмерик, fenugreek , cumin, левзею сафроловидну (мараловий корінь), аралію маньжурську та інші трави, які стабілізують нормальний рівень цукру в крові. Якщо хтось попробує ці трави для зменшення сонливості після їжі, то прохання поділитися враженнями в цій темі форуму. Взагалі, якщо людина відчуває надмірну сонливість після їжі, то їй необхідно час від часу робити аналіз крові на цукор, оскільки така сонливість після їжі може свідчити про предіабетний стан. Є ще інші причини надмірної сонливості та втомлюваності. Наприклад, понижений рівень заліза в крові. В цій статті можна знайти цікаву інформацію про причини сонливості та підвишеної втомлюваності: http://www.webmd.com/sleep-disorders/ss/slideshow-fatigue-causes-and-remedies Передощова та дощова погода також може викликати сонливість.
Серед спецій, які добре знижуть цукор в крові, треба ще відмітити гвоздику: http://healthagy.com/3-healing-spices-for-diabetes/
Оскільки почав тему впливу продуктів харчування на самопочуття та поведінку людини, то мушу її логічно закінчити. Для даної проблеми рівня цукру в крові значно більше значення має інший параметр їжі - глікемічне навантаження: http://www.abcslim.ru/articles/185/glikemicheskij-indeks-gi/ http://rusamwellness.com/2012/04/08/осторожно-гликемическая-перенагруз/ http://calories.pp.ua/?cat=5 При визначенні впливу їжі на рівень цукру в крові скоріше треба брати до уваги глікемічне навантаження продуктів харчування, чим їхній гліцемічний індекс. Задайте в гугл без лапків слова "гликемическая нагрузка", і ви знайдете більше інформації. Багато інформації можна знайти в англомовному інтернеті, якщо шукати гуглом слова "glycemic load". Ще треба відмітити, що яблучний оцет також знижує рівень цукру в крові.