Снукер!!!

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Meg, 4 тра 2007.

  1. sem41

    sem41 Well-Known Member

  2. Lorexin

    Lorexin архітектор, дизайнер

    Зараз іде "Шанхай Мастерс" по Євроспорту (німецький правда маю...) ...але дивитись не маю як, або в робочий час партії крутять... А шкода. дуже люблю цей вид більярду !!!
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    • Подобається Подобається x 1
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Починається!!
     
  5. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    Смотрим... :good:
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Марко Фу (0-0) Лука Бресель
    1 сесія: початок матчу 16 квітня в 21:00
    2 сесія: початок матчу 17 квітня в 21:00

    Марк Ален (0-0) Джиммі Робертсон
    1 сесія: початок матчу 16 квітня в 21:00
    2 сесія: початок матчу 17 квітня в 21:00

    Шон Мерфі (6-3) Янь Бінтао
    1 сесія: 85(52)-11, 22-(109)109, 89(54)-23, 128(112)-6, 119(118)-6, 41-66, 46-(67)85, 75-40, 81(81)-0
    2 сесія: початок матчу 17 квітня о 16:30
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Розклад на 17.04:

    Стюарт Бінем (5-4) Пітер Ебдон
    1 сесія: 97(91)-15, 77-70, 80(80)-1, 1-86, 29-66, 99(74)-6, 122(122)-0, 0-97, 74(66)-81
    2 сесія: початок матчу 17 квітня о 12:00

    Дін Джуньху (0-0) Чжоу Юелун
    1 сесія: початок матчу 17 квітня о 12:00
    2 сесія: початок матчу 18 квітня о 16:30

    Шон Мерфі (6-3) Янь Бінтао
    1 сесія: 85(52)-11, 22-(109)109, 89(54)-23, 128(112)-6, 119(118)-6, 41-66, 46-(67)85, 75-40, 81(81)-0
    2 сесія: початок матчу 17 квітня о 16:30

    Джон Хіггінс (0-0) Мартін Гулд
    1 сесія: початок матчу 17 квітня о 16:30
    2 сесія: початок матчу 18 квітня о 12:00

    Марко Фу (2-7) Лука Бресель
    1 сесія: 7-(55)86, 0-(109)109, 24-61, 5-78, 8-(94)94, 69-30, 10-(62)78, 0-(76)76, 105(105)-0
    2 сесія: початок матчу 17 квітня о 21:00


    Марк Ален (5-4) Джиммі Робертсон
    1 сесія: 39-(60)82, 37-(86)100, 69(63)-(55)55, 8-(61)96, 105(105)-0, 1-(78)86, 68-39, 62-50, 100(100)-0
    2 сесія: початок матчу 17 квітня в 21:00
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ронні О'Салліван звинуватив керівництво світового снукера в залякуванні і знущаннях відносно нього. Про це він заявив на прес-конференції після матчу з Гері Уілсоном, який він виграв з рахунком 10:7 вчора, 16.04.2017.

    Конкретно, 41-річний п'ятикратний чемпіон світу назвав ім'я голови World Snooker Баррі Хірна. Він розповів про свій стрес і погане самопочуття після отримання листа від дисциплінарного комітету після того, як піддав критиці рефері і фотографа під час Мастерс в січні цього року.

    Хірн минулого тижня розкритикував О'Саллівана, розповівши Press Association Sport, що за поведінку Ронні (маються на увазі його односкладові інтерв'ю в ЗМІ) було "соромно".

    О'Салліван свідомо і неодноразово давав відповіді з одного-двух слів на питання, які йому задавали після матчів.

    Цього разу Ронні О'Салліван завдав удару у відповідь, і сказав: "Я подзвонив Баррі близько чотирьох тижнів тому і сказав: "Баррі, я хочу покінчити з усім цим. І у мене є дуже хороший друг, який сказав мені : "Дозволь моїм адвокатам зайнятися цією справою". Я не вплутуватимуся в це, тому що не хочу доставляти нікому клопоту. Мені просто пощастило, що у мене є дуже хороший друг, у якого є дуже хороші адвокати, готові мене захищати. Я просто хочу грати і отримувати задоволення".


    "Я люблю Баррі, але я більше не хочу піддаватися залякуванням або цькуванню".

    О'Салліван сказав, що більше не хоче говорити про свої матчі і пояснив свою позицію: "Дуже важливо, що я продовжую залишатися зосередженим, зберігати професіоналізм, триматися чимдалі від неприємностей і просто намагатися прийти і зробити роботу добре. Це бізнес. У мене немає жодних проблем з пресою, але іноді я говорю те, що я не повинен говорити, після чого потрапляю в опалу. Я отримую лист, в якому говориться, що я повинен відповісти і понести покарання впродовж 14 днів. Лист отримав за день до змагань, і це завалило мої останні три або чотири турніри".

    О'Салліван звинувачує керівництво світового снукера - World Snooker і Всесвітню Асоціацію Професійного Більярда і Снукера (WPBSA) - стверджуючи, що вони вплинули на його психологічний стан, створили неправильний настрій для гри: "Я не міг виграти матч, і я подумав, що це несправедливо по відношенню до уболівальників, це несправедливо по відношенню до людей, які вклалися в мене, і я не думаю, що я зробив щось погане".

    World Snooker не робив ніяких дій, оскільки вони прийняли пояснення Ронні з приводу інцидентів (критики дій рефері і фотографа на Мастерс). Проте О'Саллівану був відправлений лист від керівництва світового снукера з приводу його поведінки після Мастерс, Ронні був попереджений, що може зіткнутися з новими санкціями, включаючи штраф. Він відповів, що повторні дисциплінарні заходи можуть привести до того, що він стане менше грати і менше виконувати зобов'язання перед ЗМІ.

    Він зізнався, що World Snooker його довів до грані, порушивши проти нього справу в дисциплінарному комітеті.


    "Це триває вже п'ять, шість, сім років, і я тільки що покінчив з цим", - додав О'Салліван. "Вони довели мене, і, якби у мене не було гарних адвокатів, щоб мати справу з ними, я б, ймовірно, пішов, тому що я занадто старий вплутуватися в усе це, в такі речі".

    "Це не так важливо. Я міг би піти на всякі ТВ-шоу і робити інші речі. Снукером я займаюся тільки з любові до нього. Але я не збираюся робити це, коли є люди, які намагаються залякати мене і знущатися наді мною. Це неприйнятно для мене".

    "Я віддав 25 років цій грі, і я думаю, що я віддав досить. Залиште мене, я не потребую вас, ви не потребуєте мене. Я просто хочу насолоджуватися життям, і я не мирюся з тими, хто може мені погрожувати і залякувати мене. Ми маємо бути розумними. Мене усе це дуже тривожить".

    Хірн відмовився відповісти на претензії О'Салливана.

    Такого одкровення Ронні в ефірі ВВС ніхто не чекав, оскільки він останнім часом дуже стримано спілкується з пресою, але, мабуть, це було останнє слово, Ронні чітко дав зрозуміти, що не хоче в це вплутуватися, маючи на увазі, що не має наміру більше висловлювати свої думки відкрито. Про матч з Уілсоном він не сказав ні слова, лише емоційно відсвяткував перемогу, посилаючи руками поцілунки уболівальникам.

    ronnie2_world_snooker_championship_2017.jpg ronnie1_world_snooker_championship_2017.jpg

    Також Ронні додав, що йому вже не потрібно нікому нічого доводити, а ще один титул чемпіона світу нічого не змінить.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Голова World Snooker Баррі Хірн, якого напередодні Ронні О'Cалліван звинуватив в залякуваннях і знущаннях, назвав ці претензії п'ятикратного чемпіона світу "необгрунтованими" і натякнув, що він може подати до суду на колишнього лідера рейтингу після його останнього спалаху гніву.

    О'Салліван скаржився на те, що керівництво світового снукера залякує його і знущається з нього, диктуючи свої умови, що негативно позначається на його психологічному стані і, відповідно, грі.

    Звинувачення з вуст Ронні на адресу Баррі Хірна посипалися в неділю на прес-конференції після його перемоги над Гері Уілсоном. Всесвітня Асоціація Професійного Більярда і Снукера (WPBSA) раніше попередила п'ятикратного володаря світового титулу з приводу його поведінки після того, як він розкритикував суддю і облаяв телеоператора під час Мастерс в січні. Ронні отримав попереджувальний лист за день до початку іншого турніру, де повинен був грати, через що випробував сильний стрес і не зміг налаштуватися на гру.

    "Необгрунтовані звинувачення завдають збитку світовій репутації World Snooker, так само, як і моїй власній, і ми вживатимемо усих заходів, необхідних для захисту цієї репутації від таких неточних зауважень. Я сподіваюся, що усі сторони зможуть перейти від цієї позиції і зосередитися на блискучій розвазі, яку влаштовують гравці на чемпіонаті світу".

    Хірн також заявив, що ні він, ні World Snooker не отримували доки ніяких повідомлень від адвокатів О'Cаллівана.

    Тим часом у WPBSA відмітили, що не робитимуть ніяких дій з приводу останнього "вибуху" Ракети. Глава цієї організації Джейсон Фергюсон додав, що Асоціація не приймає методів залякування і шантажу, і якщо Ронні таке відчуває, то він був би більш ніж щасливий сісти і обговорити з ним ці питання.
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Вчора Марк Селбі відстояв своє звання чемпіону світу і став ним втретє

    [​IMG]
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Подивіться останні 2-3 хвилини матчу, коли Ронні вже добивав останні шари. Цікава ситуація виникла))))

     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Два дні тому Ронні зробив свій 14-й максимальний брейк в кар’єрі.
    Таким чином, він знову підняв планку - рекорд по загальній кількості максимальных брейків (с урахуванням лише офіційних змагань) належить саме йому. Хоча і до цього брейку він також був в лідерах

    Була надія на те, що Ронні забере на один карман 42 тисячі фунтів (призові, які накопичилися за максимальний брейк + призові за кращий результат на турнірі). Але вже вчора, на цьому ж турнірі, Бінем також зробив максимальний брейк (4-й в своїй кар’єрі). Таким чином, їм тепер доведеться розпилювати ці гроші на двох (якщо більше ніхто не відзначиться)

     
    Останнє редагування: 5 кві 2018
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Щойно Ронька виграв черговий рейтинговий турнір І отримав за це всього-навсього 150 000 фунтів-стерлінгів ))). Завдяки цьому він тепер обскакав Марка Селбі і знову буде займати перше місце в рейтингу.

    Ron1.jpg Ron2.jpg Ron3.jpg
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Пішла жара..

    snooker.jpg
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @medwedo berlogsoni, а Ви вкурсі, що менш, ніж за 2 години, розпочнеться остання сесія фіналу ЧС? І, можливо, в цій сесії буде зіграно лише один фрейм. Бо Ронька вже 17 фреймів з 18 потрібних виграв.
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ну от і все... 10 хвилин і Ронька ВШОСТЕ стає чемпіоном світу.

     
    Останнє редагування: 16 сер 2020
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я - не затятий болільник Снукера. Хоча раніше дивився, але дивився як щось заколисуюче, заспокоююче. Тобто, коли я розібрався в правилах, лише спостерігаючи за грою, мені потім подобалося дивитися на Євроспорті отой зелений заспокійливого кольору стіл, оті кульки різнокольорові. Одним словом, відпочинок.
    А так - я за снукером не слідкую, хіба що Ютьюб підкине снукер в топ, тоді хвилин десять-п"ятнадцять позиркаю.
    Колись англійською послухав про непросту біографію, непросте дитинство Салівана.
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А я оце останні роки три підсів на нього. Раніше взагалі якось не звертав уваги. Переклацував та й усе. А потім якось випадково побачив як грав Ніл Робертсон. І навіть не знаю чому на кілька хвилин застряг на ньому. А потім ці кілька хвилин перетворилися на годину. А далі понеслося...
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Заворожуюче видовище. Не йде в жодне порвняння з іншими різновидностями більярду.
    Я пробував дивитися інші більярди, але - скучно, девочкі!
    Але коли ютьюб підкидає щось на кшталт "найкращі удари в снукері такого-то року", дивлюся із задоволенням. Або найсмішніші промахи.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)